Audio i video alati

Lošiji zvuk na1080p videu nego na 720p??

leoness pon 9.3.2020 00:30

ne znam iz kojeg razloga mi je zvuk losiji/tiši na full hd video koji skinem sa neta nego na istom videu losiji reze
znaci skinem istu seriju u 720p zvuk rastura a kad skinem isto u 1080p zvuk je tihi nema dubine kolko god pojacam tv nije to to,ista stvar mi je i sa drugim tv-om i drugim kompom
koristim bs player

love2ml86 pon 9.3.2020 00:45
leoness kaže...
ne znam iz kojeg razloga mi je zvuk losiji/tiši na full hd video koji skinem sa neta nego na istom videu losiji reze
znaci skinem istu seriju u 720p zvuk rastura a kad skinem isto u 1080p zvuk je tihi nema dubine kolko god pojacam tv nije to to,ista stvar mi je i sa drugim tv-om i drugim kompom
koristim bs player

Je isti audio codec?

StonedAssassin pon 9.3.2020 08:25

720 je navjerojatnije stereo. Zato ga bolje čuješ. Full hd ripovi su najčešće 5.1 audio pa ako nemaš adekvatani zvučni sistem to se sve smiksa u nekekav lažni stereo gdje ti je naprimjer govor jako tih a akcijski zvukovi glasni.

leoness sub 14.3.2020 23:08

da,bas je tako tiho tiho a akcija grmi....a za codece nemam pojma ne sjecam se kad sam ih zadnji put skidao,to mi je laptop samo za gledanje filmova i sl.

ako je kad koji trazio skinuo sam al sad koje nemam pojma nakon toliko vremena

x18x05x sub 14.3.2020 23:18
leoness kaže...

da,bas je tako tiho tiho a akcija grmi....a za codece nemam pojma ne sjecam se kad sam ih zadnji put skidao,to mi je laptop samo za gledanje filmova i sl.

ako je kad koji trazio skinuo sam al sad koje nemam pojma nakon toliko vremena

 Kolega iznad ti je odg. Kad skidaš pogledaj u info za audio koji je.

Santana ned 15.3.2020 08:02
leoness kaže...

da,bas je tako tiho tiho a akcija grmi....a za codece nemam pojma ne sjecam se kad sam ih zadnji put skidao,to mi je laptop samo za gledanje filmova i sl.

ako je kad koji trazio skinuo sam al sad koje nemam pojma nakon toliko vremena

 probaj neki drugi player
ja koristim mpv i uvijek mi poslozi te kanale kak spada

Bsplayer je bs...