Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

error_666 sri 15.3.2023 12:25

Nije bilo vremena da se bolje pozabavim nordic listom od kolege dadotb, ali evo kratki review.
Lista je poprilicno bogata sadržajem, ima puno kanala i sport je pokriven za šta mi i treba. Nisam puno koristio, ali ono što sam dosad vidio stabilnost liste poprilicno ok, testirao LP na Arenama i nisam primijetio nikakva trzanja...eto ukratko,i hvala još jednom:)

error_666 sri 15.3.2023 19:42

Što se webos tiče, najbolje mi se pokazao SIPTV.. imaš trial 7 dana i onda 5.5e jednokratno doživotno, tj sve dok imas taj tv jer se veže za mac,mada neki korisnici su prijavili da izlaze ususret i kada promijeniš tv i reaktiviraju je i na novom uređaju .

RenyDB uto 21.3.2023 12:49

Imam odlicnu listu koja radi stabilno, zajedno s VOD ( Videoteka ) sekcijom.
Preko stotine zadovoljnih klijenata vec duze vrijeme koristi moju listu.
Nisam se nikad javno oglasavao tako da je ovo prvi put da ovim putem nekome nudim listu, jer je to najcesce bilo sve putem preporuka ( Zbog raznoraznih stvari jel, znaju oni koji se bave time )

Informacije putem PP u vezi liste, testa, placanja i svega, tu sam da pomognem.

Lijep pozdrav svima. :)

RenyDB uto 21.3.2023 23:17
fukavac kaže...

pa reci slobodno da si reseler 2 brata , meni ništa posebno tvoja lista  , aplikacija lijepo izgleda

 Oprosti, ovo je upuceno ovome iznad mene ? Jer ce ljudi mislit da za moju listu govoris.

dadotb sri 22.3.2023 09:41
RenyDB kaže...
fukavac kaže...

pa reci slobodno da si reseler 2 brata , meni ništa posebno tvoja lista  , aplikacija lijepo izgleda

 Oprosti, ovo je upuceno ovome iznad mene ? Jer ce ljudi mislit da za moju listu govoris.

 moja lista nisu 2 brata, nego malo bolja, sta vise, puno bolja

Bugov moljac sri 22.3.2023 15:22
RenyDB kaže...

Imam odlicnu listu koja radi stabilno, zajedno s VOD ( Videoteka ) sekcijom.
Preko stotine zadovoljnih klijenata vec duze vrijeme koristi moju listu.
Nisam se nikad javno oglasavao tako da je ovo prvi put da ovim putem nekome nudim listu, jer je to najcesce bilo sve putem preporuka ( Zbog raznoraznih stvari jel, znaju oni koji se bave time )

Informacije putem PP u vezi liste, testa, placanja i svega, tu sam da pomognem.

Lijep pozdrav svima. :)

 Mislim da je postovani "fukavac" taj post ipak namjenio tebi...

dadotb čet 23.3.2023 15:23
Bugov moljac kaže...
RenyDB kaže...

Imam odlicnu listu koja radi stabilno, zajedno s VOD ( Videoteka ) sekcijom.
Preko stotine zadovoljnih klijenata vec duze vrijeme koristi moju listu.
Nisam se nikad javno oglasavao tako da je ovo prvi put da ovim putem nekome nudim listu, jer je to najcesce bilo sve putem preporuka ( Zbog raznoraznih stvari jel, znaju oni koji se bave time )

Informacije putem PP u vezi liste, testa, placanja i svega, tu sam da pomognem.

Lijep pozdrav svima. :)

 Mislim da je postovani "fukavac" taj post ipak namjenio tebi...

Baldurion čet 23.3.2023 17:07

Da li netko od vas trenutno koristi Cableguy iptv listu? Može iskustva na PM plz? Hvala :)

 

P.S. Ako imate neku bolju listu za preporučit slobodno napišite tu ili u PM. S tim da sam tvviet i reddevil testirao(sve super radilo), ali imaju premalo programa za moje potrebe. 

Reedy pon 27.3.2023 08:11

Ekipa, ako netko ima neku besplatnu iptv listu  (netrebam sport, samo naše programe, ne tražim čak niti neku stabilnost ekstra niti ništa) koristio bi ju kao listu u sobi gdje nemam antene ni ništa, samo goli android tv koji se rijetko kada gleda. Molim u private. Hvala!

mjaneci3 pon 27.3.2023 14:54
vide kaže...
Sta je sa vietom???Podrsci treba u zadnje vrijeme dan dva da se jave,programi stekaju,zamrzavaju,....Da se nece ugasit?

 Za podršku ne znam, ali koliko ja gledam (najćešće vikendom sport) nisam primjetio štekanje.

Mamafu pon 27.3.2023 21:19

Tvviet, Arene kasne po min i 20 sekundi, neki kanali koji su bili u fullhd50 sad sd, ni jedan filmski u 50fps a bila ih je masa. Riješavajte to, nemoj da programi ostanu na 25fos koji su do neki dan radili na 50fps