Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

x18x05x sub 21.1.2023 19:37
LepiDasa007 kaže...
Imam dobru listu ako koga zanima nek se javi.lp

 Evo, nije dugo trebalo da ubaci reklamu. Znači prodaješ liste a druge kudiš jer eto ne valjaju jer je tvoja sa onog svijeta gdje je sve 4K.

Switch sub 21.1.2023 22:11
Hexfire kaže...

U zadnje vrijeme mi se događa da mi Tvviet preko njihove aplikacije radi dobro ili zadovoljavajuće, a preko Tivimate se non stop javlja buffering. Ima još netko takvih problema?

 Ja koristim isključivo Tivimate i događa mi se isto. Nekako sam to povezao sa stalker opcijom. Imam i stalker i m3u u Tivimateu i na m3u sve uvijek instantno radi, dok na stalkeru malo malo buffer i na kraju ništa nego baci grešku.

Chriss pon 23.1.2023 15:31
SolidSnakeCRO kaže...
Chriss kaže...

Bok,

 

Bratu u Irskoj treba IPTV za glupi tv :) al ja nisam dugo pratio i koristim SIPTV na webOS-u pa nez, koja mu je najbolja opcija, hardverski i softverski?

 Amazon Firestick + TiviMate Premium.

 

Koliko je jednostavno za postaviti TiviMate? Da mi brat nebi odmah odustao, nema živaca za takve stvari :)

 

Također, možemo li taj Premium koristiti istovremeno, ja u HR a on u Irskoj?

 

I da, može li se TiviMate odmah instalirati na Google tv-u/Chromecast bez posebnih zezancija?

 

https://www.saturn.de/de/product/_google-chromecast-mit-google-tv-hd-streaming-player-schnee-2828964.html

 

Sorry na toliko pitanja :)

Pote pon 23.1.2023 15:51
Randy27 kaže...
Pozz, uzeo bi TiviMate Premium i za to mi treba Fire TV Stick? ako sam dobro skuzio

 Firestick ili bilo koji android box ( Xiaomi...). Na smart tv na android možeš također instalirati tivimate.

Pote pon 23.1.2023 16:25
Randy27 kaže...
dado16 kaže...
za to ti treba android uređaj, ne nuzno firetv stick, moze biti bilo koji android box

 A koji bi bio najbolji izbor?

 Ja sam uvijek za firestick koji nije pravi android i ne micem se od njega. Uzmi Xiaomi stick ili box ako zelis pravi androis.

scylla98 pon 23.1.2023 17:46
Chriss kaže...
SolidSnakeCRO kaže...
Chriss kaže...

Bok,

 

Bratu u Irskoj treba IPTV za glupi tv :) al ja nisam dugo pratio i koristim SIPTV na webOS-u pa nez, koja mu je najbolja opcija, hardverski i softverski?

 Amazon Firestick + TiviMate Premium.

 

Koliko je jednostavno za postaviti TiviMate? Da mi brat nebi odmah odustao, nema živaca za takve stvari :)

 

Također, možemo li taj Premium koristiti istovremeno, ja u HR a on u Irskoj?

 

I da, može li se TiviMate odmah instalirati na Google tv-u/Chromecast bez posebnih zezancija?

 

https://www.saturn.de/de/product/_google-chromecast-mit-google-tv-hd-streaming-player-schnee-2828964.html

 

Sorry na toliko pitanja :)

Uzmi upravo linkovani Gugl uredjaj i bice laganica za instalirati i postaviti Tivimate. Na FireSticku moras sideloadovati aplikacije (nista tesko ali na Guglu je to udjes u store, nadjes aplikaciju i kliknes install). Takodje je Gugl odlican uredjaj (hardver+softver).

Mozete Premium instalirati na 5 uredjaja, tako da, mozete.

 

Chriss pon 23.1.2023 18:03
scylla98 kaže...
Chriss kaže...
SolidSnakeCRO kaže...
Chriss kaže...

Bok,

 

Bratu u Irskoj treba IPTV za glupi tv :) al ja nisam dugo pratio i koristim SIPTV na webOS-u pa nez, koja mu je najbolja opcija, hardverski i softverski?

 Amazon Firestick + TiviMate Premium.

 

Koliko je jednostavno za postaviti TiviMate? Da mi brat nebi odmah odustao, nema živaca za takve stvari :)

 

Također, možemo li taj Premium koristiti istovremeno, ja u HR a on u Irskoj?

 

I da, može li se TiviMate odmah instalirati na Google tv-u/Chromecast bez posebnih zezancija?

 

https://www.saturn.de/de/product/_google-chromecast-mit-google-tv-hd-streaming-player-schnee-2828964.html

 

Sorry na toliko pitanja :)

Uzmi upravo linkovani Gugl uredjaj i bice laganica za instalirati i postaviti Tivimate. Na FireSticku moras sideloadovati aplikacije (nista tesko ali na Guglu je to udjes u store, nadjes aplikaciju i kliknes install). Takodje je Gugl odlican uredjaj (hardver+softver).

Mozete Premium instalirati na 5 uredjaja, tako da, mozete.

 

 

Ne vidim da ima u store-u TiviMate?

 

Što se tiče korištenja na više uređaja, s obzirom da imam jednu listu na SIPTV, ima li smisla ići na TiviMate, neke druge mogućnosti?

Overflow1984 pon 23.1.2023 19:09

IMaš sigurno TiviMate negdje .. Al opet, ako mislis da nije vrijedno iskeširat toliko i toliko novca za tu aplikaciju, rađe gledaj jeftinije opcije.. Uspoređivati SIPTV i Tivimate uopce nema smisla jer je tivimate nekoliko svjetlosnih godina bolja aplikacija od bilo koje druge.

 

Druge mogucnosti su ti da redom isprobavas iptv aplikacije i sam izaberes onu koja ti najbolje odgovara .. Mnogi iptv serveri ti imaju svoje aplikacije koje ponekad i znaju biti dobre, al sve se opet svodi na to da je Tivimate bolja (btw, poprilicno lagano je i namjestit gore listu, uz sve ostale mogucnosti koje nudi - brisanje nepotrebnih kanala, podešavanje aplikacije po svojoj mjeri itd)

 

Odmah da ti odgovorim ovo za Irsko HR relaciju - sve je moguce, al vecina lista ipak ne nudi tu mogucnost - obicno su dvije konekcije vezane za zemlju u kojoj boravis .. No kazem, sigurno postoje i iznimke.

x18x05x pon 23.1.2023 21:22
Overflow1984 kaže...

IMaš sigurno TiviMate negdje .. Al opet, ako mislis da nije vrijedno iskeširat toliko i toliko novca za tu aplikaciju, rađe gledaj jeftinije opcije.. Uspoređivati SIPTV i Tivimate uopce nema smisla jer je tivimate nekoliko svjetlosnih godina bolja aplikacija od bilo koje druge.

 

Druge mogucnosti su ti da redom isprobavas iptv aplikacije i sam izaberes onu koja ti najbolje odgovara .. Mnogi iptv serveri ti imaju svoje aplikacije koje ponekad i znaju biti dobre, al sve se opet svodi na to da je Tivimate bolja (btw, poprilicno lagano je i namjestit gore listu, uz sve ostale mogucnosti koje nudi - brisanje nepotrebnih kanala, podešavanje aplikacije po svojoj mjeri itd)

 

Odmah da ti odgovorim ovo za Irsko HR relaciju - sve je moguce, al vecina lista ipak ne nudi tu mogucnost - obicno su dvije konekcije vezane za zemlju u kojoj boravis .. No kazem, sigurno postoje i iznimke.

 Oko izbora app se sve svodi gdje se gleda. Tipa Tizen OS, SIPTV je najbolja app za gledanje. Jednostavnost je najbitnija i što manje klikanja da bi do nečeg došao. Tivimate realno je dobra, ali ne i najbolja.

tomy92 pon 23.1.2023 23:11
Randy27 kaže...
Kakva je situacija sa sportom na TiviMate Premium,jer samo to me i zanima

 Meni se čini da si ti pomijesao pojmove.

TiviMate ti nema nikakve veze sa sadržajem, on je samo program preko kojega se može gledati IPTV, i on je jedan od najboljih programa koji za to postoji.

Kvaliteta sadržaja (sporta) i ostalih programa ovisi o davaocu usluge i samoj usluzi. Znaci osoba kod koje uzmeš listu ti pošalje link ili m3u file koji ti ubaciš u TiviMate i

 onda preko njega gledaš programe. TiviMate nije davatelj usluge, nego samo alat preko kojega gledaš. Nadam se da razumiješ 

Chriss uto 24.1.2023 03:11
Overflow1984 kaže...

 

Odmah da ti odgovorim ovo za Irsko HR relaciju - sve je moguce, al vecina lista ipak ne nudi tu mogucnost - obicno su dvije konekcije vezane za zemlju u kojoj boravis .. No kazem, sigurno postoje i iznimke.

 

Jasno mi je to, zanimalo me dal će jedan Tivimate raditi u dvije zemlje, a liste nebi bile povezane...

Overflow1984 uto 24.1.2023 04:57
Chriss kaže...
Overflow1984 kaže...

 

Odmah da ti odgovorim ovo za Irsko HR relaciju - sve je moguce, al vecina lista ipak ne nudi tu mogucnost - obicno su dvije konekcije vezane za zemlju u kojoj boravis .. No kazem, sigurno postoje i iznimke.

 

Jasno mi je to, zanimalo me dal će jedan Tivimate raditi u dvije zemlje, a liste nebi bile povezane...

S  TiviMate Premium možeš koristiti 5 različitih uređaja istovremeno - nebitno je u kojoj su državi (taman da ih je u 5 različitih). Bitno je da su uređaji Android os (ne radi na Tizenu, Saphi, Windowsu bez emulatora, web os, itd). Nadam se da je sad jasnije. 

 

A sve to ti je najlakše kontrolirat s aplikacijom tivimate companion koju nasnimiš na svoj Android telefon. 

 

Randy27 uto 24.1.2023 15:09
tomy92 kaže...
Randy27 kaže...
Kakva je situacija sa sportom na TiviMate Premium,jer samo to me i zanima

 Meni se čini da si ti pomijesao pojmove.

TiviMate ti nema nikakve veze sa sadržajem, on je samo program preko kojega se može gledati IPTV, i on je jedan od najboljih programa koji za to postoji.

Kvaliteta sadržaja (sporta) i ostalih programa ovisi o davaocu usluge i samoj usluzi. Znaci osoba kod koje uzmeš listu ti pošalje link ili m3u file koji ti ubaciš u TiviMate i

 onda preko njega gledaš programe. TiviMate nije davatelj usluge, nego samo alat preko kojega gledaš. Nadam se da razumiješ 

 Sad razumijem...totalno sam krivo pokopcao a gdje (kod koga) se mogu uzimat liste?

Pote uto 24.1.2023 15:43
Randy27 kaže...
tomy92 kaže...
Randy27 kaže...
Kakva je situacija sa sportom na TiviMate Premium,jer samo to me i zanima

 Meni se čini da si ti pomijesao pojmove.

TiviMate ti nema nikakve veze sa sadržajem, on je samo program preko kojega se može gledati IPTV, i on je jedan od najboljih programa koji za to postoji.

Kvaliteta sadržaja (sporta) i ostalih programa ovisi o davaocu usluge i samoj usluzi. Znaci osoba kod koje uzmeš listu ti pošalje link ili m3u file koji ti ubaciš u TiviMate i

 onda preko njega gledaš programe. TiviMate nije davatelj usluge, nego samo alat preko kojega gledaš. Nadam se da razumiješ 

 Sad razumijem...totalno sam krivo pokopcao a gdje (kod koga) se mogu uzimat liste?

 https://www.forum.hr/showthread.php?t=1155629&page=374

 

Prolistaj par stranica unatrag i sve ćeš doznati, ima par forumaša sa jako dobrim listama, cijenama i dostupni su bez problema.

playertwo pet 27.1.2023 21:37

Pozdrav, koristim Tvviet listu i u zadnjih par dana sam primijetio da mi neki kanali znaju štekati, zvuk sjecka a slika se ne mice.. Neki od kanala na kojima sam to primijetio (sk2fhd, hbo2fhd, hbo3fhd). Ne znam u cemu je stvar, jel ima netko slican problem? 

x18x05x pet 27.1.2023 21:54
playertwo kaže...

Pozdrav, koristim Tvviet listu i u zadnjih par dana sam primijetio da mi neki kanali znaju štekati, zvuk sjecka a slika se ne mice.. Neki od kanala na kojima sam to primijetio (sk2fhd, hbo2fhd, hbo3fhd). Ne znam u cemu je stvar, jel ima netko slican problem? 

 A da pitaš korisničku njihovu?