Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

nike098 ned 15.1.2023 17:26

Ne budali uzmi xiaomi i tivimate, jer sa smartest iptv i tivimate ke kao da usporedujes prve smartfoneove i najnovije. Ja imam samsung q70r i nema ti dobre aplikacije na njihovom marketu. Bio je dobar duplextv ali ni to nije bilo ni blizu tivimateu

Krx ned 15.1.2023 19:24
Overflow1984 kaže...

 - Kao prvo - brzina učitavanja / prebacivanja svega .. Lista nema nekakvih dodatnih refreshanja vec prilikom pokretanja aplikacije odmah mozes gledati tv programe..

 - Druga prednost je to sto si gotovo bez ikakvog tehnickog znanja mozes sam podesit programe koje zelis ili ne zelis imati u listi ..

 - Treca bitna stvar je to što prema sveopcim informacijama stručnjaka slika koja je prikazana na TiviMate playeru je za istu listu kvalitetnija nego li kod Smarters app..

 

 
E to sam htio čut!
Hvala na konkretnim detaljima.

Overflow1984 ned 15.1.2023 19:31
Krx kaže...
Overflow1984 kaže...

 - Kao prvo - brzina učitavanja / prebacivanja svega .. Lista nema nekakvih dodatnih refreshanja vec prilikom pokretanja aplikacije odmah mozes gledati tv programe..

 - Druga prednost je to sto si gotovo bez ikakvog tehnickog znanja mozes sam podesit programe koje zelis ili ne zelis imati u listi ..

 - Treca bitna stvar je to što prema sveopcim informacijama stručnjaka slika koja je prikazana na TiviMate playeru je za istu listu kvalitetnija nego li kod Smarters app..

 

 
E to sam htio čut!
Hvala na konkretnim detaljima.

 I da, uzmi TiviMate Premium .. Aplikacija vrijedi svaki cent. Na onoj besplatnoj verziji nemas sve mogucnosti ko u Premiumu, a ne postoji krekirana novija verzija aplikacije.

 

Ako mislis na duze staze koristit kupi odmah unlimited verziju (glede trajanja).. Kosta 25 - 30€ i cijena konstantno ide gore (zbog kvalitete aplikacije). Premium godišnja verzija je oko 7 - 8€

dadotb ned 15.1.2023 21:29
Bile bile kaže...
Pozdrav.
Neka lista do 500 kn bez trzanja?
Ova trenutno radi sve dobro do nekakvih 10 navečer😎
Hvala
veznjak@gmail.com

 poslano... 3 konekcije sa 1 IP adrese, 8 eur mjesecno

dado16 pon 16.1.2023 09:32
Overflow1984 kaže...
Krx kaže...
Overflow1984 kaže...

 - Kao prvo - brzina učitavanja / prebacivanja svega .. Lista nema nekakvih dodatnih refreshanja vec prilikom pokretanja aplikacije odmah mozes gledati tv programe..

 - Druga prednost je to sto si gotovo bez ikakvog tehnickog znanja mozes sam podesit programe koje zelis ili ne zelis imati u listi ..

 - Treca bitna stvar je to što prema sveopcim informacijama stručnjaka slika koja je prikazana na TiviMate playeru je za istu listu kvalitetnija nego li kod Smarters app..

 

 
E to sam htio čut!
Hvala na konkretnim detaljima.

 I da, uzmi TiviMate Premium .. Aplikacija vrijedi svaki cent. Na onoj besplatnoj verziji nemas sve mogucnosti ko u Premiumu, a ne postoji krekirana novija verzija aplikacije.

 

Ako mislis na duze staze koristit kupi odmah unlimited verziju (glede trajanja).. Kosta 25 - 30€ i cijena konstantno ide gore (zbog kvalitete aplikacije). Premium godišnja verzija je oko 7 - 8€

 postoji krekirana verzija al je zastarjela, te nekad radi a nekad ne radi(3 puta instaliram 1-om radi dva puta ne radi...), svakako se isplati kupiti premium

dadotb pon 16.1.2023 11:01
dado16 kaže...
Overflow1984 kaže...
Krx kaže...
Overflow1984 kaže...

 - Kao prvo - brzina učitavanja / prebacivanja svega .. Lista nema nekakvih dodatnih refreshanja vec prilikom pokretanja aplikacije odmah mozes gledati tv programe..

 - Druga prednost je to sto si gotovo bez ikakvog tehnickog znanja mozes sam podesit programe koje zelis ili ne zelis imati u listi ..

 - Treca bitna stvar je to što prema sveopcim informacijama stručnjaka slika koja je prikazana na TiviMate playeru je za istu listu kvalitetnija nego li kod Smarters app..

 

 
E to sam htio čut!
Hvala na konkretnim detaljima.

 I da, uzmi TiviMate Premium .. Aplikacija vrijedi svaki cent. Na onoj besplatnoj verziji nemas sve mogucnosti ko u Premiumu, a ne postoji krekirana novija verzija aplikacije.

 

Ako mislis na duze staze koristit kupi odmah unlimited verziju (glede trajanja).. Kosta 25 - 30€ i cijena konstantno ide gore (zbog kvalitete aplikacije). Premium godišnja verzija je oko 7 - 8€

 postoji krekirana verzija al je zastarjela, te nekad radi a nekad ne radi(3 puta instaliram 1-om radi dva puta ne radi...), svakako se isplati kupiti premium

 apsolutno, 3 god vec koristim premium, moze na 5 naloga , podijelis ako je skupo i uzmes lifetime...naaaj aplikacija

aha23 pon 16.1.2023 15:56

Lijep pozdrav, da li mi neko može poslati link treba mi za brata, od Nordic liste u pm (nordiconeiptv.com ima i nordiciptvone.se, ne znam koja je prava) ili da li preporučujete neku drugu. Tražimo da ima 4k kanale za utakmice tipa BT, NOW HK i stabilne arene.

Overflow1984 pon 16.1.2023 20:08
aha23 kaže...

Lijep pozdrav, da li mi neko može poslati link treba mi za brata, od Nordic liste u pm (nordiconeiptv.com ima i nordiciptvone.se, ne znam koja je prava) ili da li preporučujete neku drugu. Tražimo da ima 4k kanale za utakmice tipa BT, NOW HK i stabilne arene.

 Iskreno, jako puno tražiš. Ne znam koja domaća lista ima ovo nabrojano (lako za BT, al 4k?) - a kod stranih je veći problem dobiti stabilne Arene (s dobrom slikom, uz ostalo spomenuto). Sve je moguće al jako teško izvedivo. 

BoTiA uto 17.1.2023 16:22

 I da, uzmi TiviMate Premium .. Aplikacija vrijedi svaki cent. Na onoj besplatnoj verziji nemas sve mogucnosti ko u Premiumu, a ne postoji krekirana novija verzija aplikacije.

 

 imam TiviMate Premium aplikaciju ... i i treba joj malo više vremena da ukljuci programe kada ju prvi put pokrećem , tvviet lista... ima li ko od vas ovakav problem?

uglavnom kad upalim onda mijenjam programe dok se ne pojavi slika ... potrebno je par minuta, nikad ne radi iz prve

dadotb uto 17.1.2023 17:29
BoTiA kaže...

 I da, uzmi TiviMate Premium .. Aplikacija vrijedi svaki cent. Na onoj besplatnoj verziji nemas sve mogucnosti ko u Premiumu, a ne postoji krekirana novija verzija aplikacije.

 

 imam TiviMate Premium aplikaciju ... i i treba joj malo više vremena da ukljuci programe kada ju prvi put pokrećem , tvviet lista... ima li ko od vas ovakav problem?

uglavnom kad upalim onda mijenjam programe dok se ne pojavi slika ... potrebno je par minuta, nikad ne radi iz prve

 meni radi ko urica, nikakav problem, 5 listi imam 

drugo, na mobitelu imam OTT player placena verzija, radi odlicno, EPG i timeshift jako lijepo rade, mjesecno 0,8 USD, kao pola kafe u kafani

dadotb uto 17.1.2023 17:40
Lotaba11 kaže...

Moguce da imas puno listi pa je moguce da duze traje da ocita sve a i moguce je da gledas mozda preko starijeg boxa pa ga gusi malo ja preko 25 listi sve radi ko urica

 ja msm da mu je bed box ili TV...tesko da ima 25 listi, takvih je malo

dadotb uto 17.1.2023 19:02
Lotaba11 kaže...

Moguce da a sta se tice listi ja ih imam preko 25 a znam i puno ljudi koji imaju preko 30 ako ti treba free lista javi se u pp

 hvala hvala, imam najmanje 50, daj nekome kome bas treba, ja dijelim liste ali na drugom forumu

x18x05x sub 21.1.2023 12:06
LepiDasa007 kaže...
Imam prava da napišem šta je istina !!

 Realno te niko ozbiljno ne shvaća. Tu si par dana i sve što napišeš jer trolanje, reklama i NEBITNO. Tako da tvoja verzija istine nije bitna nikom. 

dadotb sub 21.1.2023 12:56
x18x05x kaže...
LepiDasa007 kaže...
Imam prava da napišem šta je istina !!

 Realno te niko ozbiljno ne shvaća. Tu si par dana i sve što napišeš jer trolanje, reklama i NEBITNO. Tako da tvoja verzija istine nije bitna nikom. 

 tacno..admin spava ocito

Crotiger sub 21.1.2023 13:17
dadotb kaže...
x18x05x kaže...
LepiDasa007 kaže...
Imam prava da napišem šta je istina !!

 Realno te niko ozbiljno ne shvaća. Tu si par dana i sve što napišeš jer trolanje, reklama i NEBITNO. Tako da tvoja verzija istine nije bitna nikom. 

 tacno..admin spava ocito

 ili čeka da se akumulira broj poruka od dotičnog za ban :)