Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

renco83 ned 27.11.2022 16:02
x18x05x kaže...
viksaur kaže...
Vidim samo pohvale za tu nordic listu, a ne odgovarju mi za testnu listu… nezz dali je problem do njih ili sto vec…

 Nisi jedini. Niti meni ne odg.

 Meni se javio lik iz nordika drugi dan.. i moram reci nista posebno,, gledao sam stabilnije liste, tipa VOIDmedia koju sada koristim..

Usporedba, gledam BBC UHD svjetsko prvenstvo cesti prekidi dok na void media nema prekida. preskupo a nista posebno.. nordicstream.se, i sve kaj kadete na Google, i peoples Tv nordic sve to slično,..

Ja sam mislio da to puno bolje al nista posebno...

 

x18x05x ned 27.11.2022 17:02
renco83 kaže...
x18x05x kaže...
viksaur kaže...
Vidim samo pohvale za tu nordic listu, a ne odgovarju mi za testnu listu… nezz dali je problem do njih ili sto vec…

 Nisi jedini. Niti meni ne odg.

 Meni se javio lik iz nordika drugi dan.. i moram reci nista posebno,, gledao sam stabilnije liste, tipa VOIDmedia koju sada koristim..

Usporedba, gledam BBC UHD svjetsko prvenstvo cesti prekidi dok na void media nema prekida. preskupo a nista posebno.. nordicstream.se, i sve kaj kadete na Google, i peoples Tv nordic sve to slično,..

Ja sam mislio da to puno bolje al nista posebno...

 

 Ja sam samo htio vidjeti taj famozni kvalitet streama.

dadotb ned 27.11.2022 18:01
renco83 kaže...
x18x05x kaže...
viksaur kaže...
Vidim samo pohvale za tu nordic listu, a ne odgovarju mi za testnu listu… nezz dali je problem do njih ili sto vec…

 Nisi jedini. Niti meni ne odg.

 Meni se javio lik iz nordika drugi dan.. i moram reci nista posebno,, gledao sam stabilnije liste, tipa VOIDmedia koju sada koristim..

Usporedba, gledam BBC UHD svjetsko prvenstvo cesti prekidi dok na void media nema prekida. preskupo a nista posebno.. nordicstream.se, i sve kaj kadete na Google, i peoples Tv nordic sve to slično,..

Ja sam mislio da to puno bolje al nista posebno...

 

 nesto je do tebe, meni radi bez zamjerke, jos je free lista, a kanali sportski sjajna rezolucija

simontemp ned 27.11.2022 20:34
renco83 kaže...
x18x05x kaže...
viksaur kaže...
Vidim samo pohvale za tu nordic listu, a ne odgovarju mi za testnu listu… nezz dali je problem do njih ili sto vec…

 Nisi jedini. Niti meni ne odg.

 Meni se javio lik iz nordika drugi dan.. i moram reci nista posebno,, gledao sam stabilnije liste, tipa VOIDmedia koju sada koristim..

Usporedba, gledam BBC UHD svjetsko prvenstvo cesti prekidi dok na void media nema prekida. preskupo a nista posebno.. nordicstream.se, i sve kaj kadete na Google, i peoples Tv nordic sve to slično,..

Ja sam mislio da to puno bolje al nista posebno...

 

 Amigo ja sam do sada pogledao 4-5 utakmica preko nordicovog streama BBC UHD, zadnju ovu Hrvatske, nije trznulo ni milisekunde. Ako ti je zapinjalo onda te jebe ili provider interneta tamo gdje živiš ili nemaš pravi nordic.

renco83 ned 27.11.2022 22:16

Ma ne jebe me internet amigo imam 80/40, kazem nije loše, al vidio sam bolje liste,, a ti svedi Skandinavci opcenito imaju jako dobar iptv, jer valjda uzimaju stream od originalnih providers..

Tipa telia Tele2 , viaplay to sve radi savrseno.

Isprobao sve

bubr3g pon 28.11.2022 10:02

Pozdrav svima,

Jedno pitanje iz usluge: zanima me ima li tko preporuku za stabilnu IPTV listu koja ima sve, ili što je više moguće talijanskih programa (sve ostalo je bonus) - guglao bih sam, ali sam loš sa talijanskim. 
Cijena nije bitna, bitna je isključivo stabilnost i kvaliteta te količina talijanskih programa.

Čitao sam unatrag nekoliko stranica i naletio na nekoliko imena poput kingcobra, livesino, nordic, vipmax, clineportal, neomixs, voidmedia ... ali kad ih zaguglam vidim samo hrpetinu resellera bez ikakve liste programa.

 

Unaprijed hvala!

Bugov moljac pon 28.11.2022 12:17
bubr3g kaže...

Pozdrav svima,

Jedno pitanje iz usluge: zanima me ima li tko preporuku za stabilnu IPTV listu koja ima sve, ili što je više moguće talijanskih programa (sve ostalo je bonus) - guglao bih sam, ali sam loš sa talijanskim. 
Cijena nije bitna, bitna je isključivo stabilnost i kvaliteta te količina talijanskih programa.

Čitao sam unatrag nekoliko stranica i naletio na nekoliko imena poput kingcobra, livesino, nordic, vipmax, clineportal, neomixs, voidmedia ... ali kad ih zaguglam vidim samo hrpetinu resellera bez ikakve liste programa.

 

Unaprijed hvala!

 Evo u ovoj IPTV listi king-cobra imas lijepu kolicinu talijanskih TV programa, preko 500 mozda ima i dupliranih ali ih imas dosta...

 

 

bubr3g pon 28.11.2022 14:59
Bugov moljac kaže...
bubr3g kaže...

Pozdrav svima,

Jedno pitanje iz usluge: zanima me ima li tko preporuku za stabilnu IPTV listu koja ima sve, ili što je više moguće talijanskih programa (sve ostalo je bonus) - guglao bih sam, ali sam loš sa talijanskim. 
Cijena nije bitna, bitna je isključivo stabilnost i kvaliteta te količina talijanskih programa.

Čitao sam unatrag nekoliko stranica i naletio na nekoliko imena poput kingcobra, livesino, nordic, vipmax, clineportal, neomixs, voidmedia ... ali kad ih zaguglam vidim samo hrpetinu resellera bez ikakve liste programa.

 

Unaprijed hvala!

 Evo u ovoj IPTV listi king-cobra imas lijepu kolicinu talijanskih TV programa, preko 500 mozda ima i dupliranih ali ih imas dosta...

 

 

 Rade li svi programi i koliko je stabilna lista?
 

torpedooo pon 28.11.2022 16:57
bubr3g kaže...

Pozdrav svima,

Jedno pitanje iz usluge: zanima me ima li tko preporuku za stabilnu IPTV listu koja ima sve, ili što je više moguće talijanskih programa (sve ostalo je bonus) - guglao bih sam, ali sam loš sa talijanskim. 
Cijena nije bitna, bitna je isključivo stabilnost i kvaliteta te količina talijanskih programa.

Čitao sam unatrag nekoliko stranica i naletio na nekoliko imena poput kingcobra, livesino, nordic, vipmax, clineportal, neomixs, voidmedia ... ali kad ih zaguglam vidim samo hrpetinu resellera bez ikakve liste programa.

 

Unaprijed hvala!

 Na čemu gledaš.

Hexfire pon 28.11.2022 20:22
tenac kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Ima li negdje na internetu stabilan stream HRT2?

 HRTi i besplatan je

 Generalno je HRTi dobar, ali ako mu treba za gledanje utakmice (pogotovo naše repke) teško se 100% osloniti na njega. Meni i kolegi recimo nije radio onaj dan kad smo igrali s Marokom. Bila je veća navala nego inače i odmah ne radi.

Alfredo nr.2 pon 28.11.2022 20:41
Hexfire kaže...
tenac kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

Ima li negdje na internetu stabilan stream HRT2?

 HRTi i besplatan je

 Generalno je HRTi dobar, ali ako mu treba za gledanje utakmice (pogotovo naše repke) teško se 100% osloniti na njega. Meni i kolegi recimo nije radio onaj dan kad smo igrali s Marokom. Bila je veća navala nego inače i odmah ne radi.

 Da, treba mi za gledanje utakmica i ne radi baš dobro.

Hexfire pon 28.11.2022 20:48
Alfredo nr.2 kaže...

 Da, treba mi za gledanje utakmica i ne radi baš dobro.

 Možda nešto tipa EON TV probati? Piše da je 30 dana besplatno, to ti je dosta za SP. Ili platiti 5-10 eura za neku IPTV listu i gledati na njoj. 

bubr3g uto 29.11.2022 08:24
torpedooo kaže...
bubr3g kaže...

Pozdrav svima,

Jedno pitanje iz usluge: zanima me ima li tko preporuku za stabilnu IPTV listu koja ima sve, ili što je više moguće talijanskih programa (sve ostalo je bonus) - guglao bih sam, ali sam loš sa talijanskim. 
Cijena nije bitna, bitna je isključivo stabilnost i kvaliteta te količina talijanskih programa.

Čitao sam unatrag nekoliko stranica i naletio na nekoliko imena poput kingcobra, livesino, nordic, vipmax, clineportal, neomixs, voidmedia ... ali kad ih zaguglam vidim samo hrpetinu resellera bez ikakve liste programa.

 

Unaprijed hvala!

 Na čemu gledaš.

 Kolega gleda na Samsungovom Smart TVu, pretpostavljam Tizen, a na Tizen se može instalirati IPTV Smarters PRO, pa sam na svom Androidu već protesitrao neke liste na IPTV Smarters PRO

tenac sri 30.11.2022 11:05
Hexfire kaže...
Alfredo nr.2 kaže...

 Da, treba mi za gledanje utakmica i ne radi baš dobro.

 Možda nešto tipa EON TV probati? Piše da je 30 dana besplatno, to ti je dosta za SP. Ili platiti 5-10 eura za neku IPTV listu i gledati na njoj. 

 Ima i Iskon Play TV. Sad nude za 30kn/mjesečno bez ugovorne obveze ili može uzet samo HRT za 3kn.

Agepagelage1 pon 5.12.2022 21:55

Imam problem sa stekanjem kanala i ne mogu shvatiti do cega je problem.

 

Koristim Formuler Z8 u spavacoj sobi koji je povezan sa UTP kablom preko powerline adaptera. Jedan adapter je u dnevnoj sobi i povezan je sa ruterom a drugi adapter je u spavacoj sobi i spaja box i Playstation 5.

 

Dobivam izmedju 30-42 mbps od dostupnih 50 na Formuleru. Nekad zna biti 42 konstantno a nekad i 35. S vremena na vrijeme varira.

 

Imam problema sa stekanjem FHD kanala sa bitrate od 10-12 mb. Svaki minut, dva ekran se zamrzne i prikazuje se plava ikona za učitavanje. To se dešava u Mytvonline2 aplikaciji i Tivimate. Nemam problema sa FHD kanala nižeg bitrate-a (između 4-8 mb).

 

Mogu gledati prave 4K filmove preko Kodi na Formuleru bez ikakvih problema i bez ijednog zamrzavanja i slično. Također mogu gledati 4K videa preko Youtube, pa čak i na TV-u u spavacoj sobi preko wifi.

 

Takođe nemam problema kada igram igrice na PS5 koji je povezan sa istim adapterom. Nema kašnjenja, izbacivanja iz igara ili disconnects sa servera igara ili Playstation servera.

 

U dnevnoj sobi TV je direktno povezan UTP kablom na ruter i sa Smart IPTV aplikacijom isti FHD kanali punim bitrate-om normalno idu bez ikakvih problema.

 

Nemam pojma u čemu je problem. Box? Moj internet? Ne znam. Dobivam dovoljno brzine interneta da normalno gledam kanale punog bitrate-a.

ZdravacVZ uto 6.12.2022 07:20

Prema ovome kako si opisao, ja ipak sumnjam na listu i providera, odnosno ne nužno na samog providera (iako možda i to), nego možda na rutu od njegovog servera do tvog routera/uređaja.

 

Možda da nam kažeš o kojem IPTV se radi, možda netko ovdje ima, pa će kod sebe provjeriti.

 

Također, probaj iđtekati formuler, i na tome istom mjestu uštekaj u komp, pa probaj pokrenuti taj FHD stream u vlc playeru, pa reci jel tu šteka?

 

Drugo, probaj komp uštekati direktno LAN kabelom u router i opet pokrenuti taj stream u VLC playeru, pa javi...

 

Treće, kontaktiraj providera, ako može provjeriti kvalitetu rute (za to mu treba tvoja IP adresa)...