Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

jdv čet 11.8.2022 12:15

Ima li tko za preporučiti nekog sellera s Aliexpressa sa širokom ponudom sportskih kanala za cca 30 eura godišnje? istekla mi je lista koju imam, a seller je zatvorio dućan.

Staru sam (Pandar TV) tada platio 22 eura za godinu, bilo je puno sporta s ex-yu prostora i valjda baš svi strani sportski programii. Znalo je zaštekati kada bi bila neka popularna tekma, ali bi se zbog beskonačne količine programa uvijek našao neki kanal na kojem bi tekma glatko išla.

jozef čet 11.8.2022 22:44
jdv kaže...

 istekla mi je lista koju imam, a seller je zatvorio dućan.

 Seller ti je podatke liste vjerojatno poslao porukom na aliju, probaj ga kontaktirati putem poruke kroz reply. Ali već neko vrijeme brani prodaju digital goods, a time i listi pa im stalno briše profile. 

Splićanin pet 12.8.2022 09:16
duka44 kaže...

A i ti lucluc se malo foliraš. Realno na mojoj listi ima više kanala visoke rezolucije nego tvvivet. Ima 3 puta više exyu programa i ima veliku videoteku. Neznam stvarno po čemu je tvoja bolja. Eto.. Jedino što čovjek kaže stvar ukusa. I o ukusima se neraspravlja. Eto moj stari ima ht internet. I nema para za koje bi prešao kod nekog drugog operatera. Jbg navika i ukus. 

 Evo svima da predstavim ovoga člana koji je poznat na ostalim forumima pod nazivom dux4. On je počeo sa iptv-om ima mnogo godina kao cracker te se sad prebacio u resellere. To nije mnogo ni bitno ali te molim da mi ne uništiš ovi forum kao i kajgana forum i ostale forume gdje pišeš 24/7.

 

Svako dobro...

pugot pet 12.8.2022 11:57
Splićanin kaže...
duka44 kaže...

A i ti lucluc se malo foliraš. Realno na mojoj listi ima više kanala visoke rezolucije nego tvvivet. Ima 3 puta više exyu programa i ima veliku videoteku. Neznam stvarno po čemu je tvoja bolja. Eto.. Jedino što čovjek kaže stvar ukusa. I o ukusima se neraspravlja. Eto moj stari ima ht internet. I nema para za koje bi prešao kod nekog drugog operatera. Jbg navika i ukus. 

 Evo svima da predstavim ovoga člana koji je poznat na ostalim forumima pod nazivom dux4. On je počeo sa iptv-om ima mnogo godina kao cracker te se sad prebacio u resellere. To nije mnogo ni bitno ali te molim da mi ne uništiš ovi forum kao i kajgana forum i ostale forume gdje pišeš 24/7.

 

Svako dobro...

 Sram ga bilo. Kako smije u tvviet forumu spomenuti bilo što drugo. Naprosto uništava forum. Šta rade moderatori? Ja bih ga odmah izbacio.

lucluc pet 12.8.2022 13:36

Pa oko tvviet je sve transparentno, te pomocu ovog foruma korisnici mogu vidjeti kako radi usluga i prije kupovine. Sad zasto se neki kriju kao zmija noge, to ne znam... nitko niti da napise naziv svoje liste niti da zatrazi recenzije od bilo koga kao sto sam to ja radio, niti da pokazu da li imaju ikakvu infrastrukturu ili rade restream tko zna kakvih kanala ili su samo reselleri...

 

Ja sam nudio da bilo tko hoce da se javi, dobije test i ovdje napise svoje misljenje objektivno... Napravio sam i viber grupu gdje svatko moze ukazati na problem ili bilo sta... Zapitajte se zasto drugi to ne prave... Sad ja kriv sto tko god drugi dodje da pise nesto, pocnu usporedbe sa tvviet, a zna se da se tesko moze naci netko tko bi se usporedio sa tvviet... To je cista realnost nema sta hahahahah

Bugov moljac pet 12.8.2022 15:51
Splićanin kaže...
duka44 kaže...

A i ti lucluc se malo foliraš. Realno na mojoj listi ima više kanala visoke rezolucije nego tvvivet. Ima 3 puta više exyu programa i ima veliku videoteku. Neznam stvarno po čemu je tvoja bolja. Eto.. Jedino što čovjek kaže stvar ukusa. I o ukusima se neraspravlja. Eto moj stari ima ht internet. I nema para za koje bi prešao kod nekog drugog operatera. Jbg navika i ukus. 

 Evo svima da predstavim ovoga člana koji je poznat na ostalim forumima pod nazivom dux4. On je počeo sa iptv-om ima mnogo godina kao cracker te se sad prebacio u resellere. To nije mnogo ni bitno ali te molim da mi ne uništiš ovi forum kao i kajgana forum i ostale forume gdje pišeš 24/7.

 

Svako dobro...

 Nemoj tako, "dux" je dugogodisnji dobrica koji ako mu stanes na prste ili ga krivo pogledas, odmah se dize na straznje noge..., a i nakon toliko godina bavljena IPTV-om red je da bar bude neciji reseller...

Blackcastle pet 12.8.2022 16:34

Ja sam toliko domaćih listi čuo s foruma a sve slične ili iste.Tvviet ima svoju stranicu gdje se logiraš i platiš karticom ili payplaom, dakle skrivanja nema.Na svim forumima je masa ekipe koja šalje račune i linkove a zapravo realno ne znaš tko šta.Kod tvvieta kad ukusaš sve je transparentno....uopće ne kužim čemu taj nivo arogancije kad je on u pitanju.Recimo evo i ja imam Novu IPTV zbog tasta koji ju gleda samo kad igra Dinamo i kad okrenem na njih i pogledam u kojem im biterateu idu dodje mi smijeh.Kao FHD u jedva 3 mbs ....al ekipa jednostavno puši to i točka....a novi televizori sve veći i jeftiniji i zapravo vape za dobrom slikom...a da ne kažem na kotačić koji se kotrlja kad igra EL Classico ili sl...U cca 5 godina po raznim forumima NITKO nije rekao imam bar 70 % svog streama , NITKO a zašto , zato jer to košta...

pugot pet 12.8.2022 21:51
lucluc kaže...

Pa oko tvviet je sve transparentno, te pomocu ovog foruma korisnici mogu vidjeti kako radi usluga i prije kupovine. Sad zasto se neki kriju kao zmija noge, to ne znam... nitko niti da napise naziv svoje liste niti da zatrazi recenzije od bilo koga kao sto sam to ja radio, niti da pokazu da li imaju ikakvu infrastrukturu ili rade restream tko zna kakvih kanala ili su samo reselleri...

 

Ja sam nudio da bilo tko hoce da se javi, dobije test i ovdje napise svoje misljenje objektivno... Napravio sam i viber grupu gdje svatko moze ukazati na problem ili bilo sta... Zapitajte se zasto drugi to ne prave... Sad ja kriv sto tko god drugi dodje da pise nesto, pocnu usporedbe sa tvviet, a zna se da se tesko moze naci netko tko bi se usporedio sa tvviet... To je cista realnost nema sta hahahahah

 

Uz dužno poštovanje, ali ovo je ono o čemu sam napisao. Tvoj privatni forum na kojem se reklamiraš (vjerojatno uz pomoć moderatora).

Koliko se sjećam prije par godina su neki prodavatelji IPTV-ja bili izbačeni sa foruma zbog "reklamiranja", a puno su se manje reklamirali nego ti.

Sjećam se da su se ovdje javljali i manipulator i red devil i nextgen i nova tv i još neki i svi su se ili povukli ili su izbačeni da bi ovo mogao ostati tvoj privatni forum.

Ali ne želim počinjati nikakav flejm. Samo iznosim svoje mišljenje sa kojim se netko može složiti ili ne. Jedno vrijeme sam bio aktivan na ovom forumu, ali kad sam vidio o čemu se ovdje radi povukao sam se.
I sad sam došao nakon godinu-dvije samo da vidim o čemu se radi i vidim da se ništa nije promijenilo.

lucluc pet 12.8.2022 21:56

Pa nije se nista promijenilo kad citas samo tvviet u pretrazi. citaj malo i druge stvari ovdje... tko god je izbacen, mislim da je zbog postavljanja linkova ili vrijedjanja... imao sam i ja zuti karton zbog linkova... pisao je nedavno manipulator o svojoj listi, je li izbacen ili su mu brisani postovi ili sta vec? A realno eto vidi ima li nekih novosti da neki drugi pisu o sebi ovdje? je li se itko maknuo sa mrtve tacke godinama? ja ulazem u tvviet, objavim novosti i sta je tu cudno? ako sam ja rijesio problem stekanja na svim HR operaterima i to kazem ovdje, ja kriv jer ne bih trebao pisati o tome jer drugi to nisu rijesili... ja objavim novi CDN koji smo razvili, nisam smio pisati jer ostali i dalje koriste xtream crackovan, server jedan ili dva u cheap datacentru... Pozovem da se te liste koje su istog kvaliteta, a duplo jeftinije da pokazemo malo statistiku, tehnicke info, podatke o infrastrukturama, svi sute... znaci nije ovo TVVIET forum, nego nitko drugi nece da pise jer nema sta da kaze...

 

Ps. netko napise neku tezu, ja napisem svoj odgovor na tu tezu, taj netko nema komentar jer sam u pravu i ja otjerao tog lika sa foruma? mislim nigdje veze...

x18x05x pet 12.8.2022 23:00
pugot kaže...
lucluc kaže...

Pa oko tvviet je sve transparentno, te pomocu ovog foruma korisnici mogu vidjeti kako radi usluga i prije kupovine. Sad zasto se neki kriju kao zmija noge, to ne znam... nitko niti da napise naziv svoje liste niti da zatrazi recenzije od bilo koga kao sto sam to ja radio, niti da pokazu da li imaju ikakvu infrastrukturu ili rade restream tko zna kakvih kanala ili su samo reselleri...

 

Ja sam nudio da bilo tko hoce da se javi, dobije test i ovdje napise svoje misljenje objektivno... Napravio sam i viber grupu gdje svatko moze ukazati na problem ili bilo sta... Zapitajte se zasto drugi to ne prave... Sad ja kriv sto tko god drugi dodje da pise nesto, pocnu usporedbe sa tvviet, a zna se da se tesko moze naci netko tko bi se usporedio sa tvviet... To je cista realnost nema sta hahahahah

 

Uz dužno poštovanje, ali ovo je ono o čemu sam napisao. Tvoj privatni forum na kojem se reklamiraš (vjerojatno uz pomoć moderatora).

Koliko se sjećam prije par godina su neki prodavatelji IPTV-ja bili izbačeni sa foruma zbog "reklamiranja", a puno su se manje reklamirali nego ti.

Sjećam se da su se ovdje javljali i manipulator i red devil i nextgen i nova tv i još neki i svi su se ili povukli ili su izbačeni da bi ovo mogao ostati tvoj privatni forum.

Ali ne želim počinjati nikakav flejm. Samo iznosim svoje mišljenje sa kojim se netko može složiti ili ne. Jedno vrijeme sam bio aktivan na ovom forumu, ali kad sam vidio o čemu se ovdje radi povukao sam se.
I sad sam došao nakon godinu-dvije samo da vidim o čemu se radi i vidim da se ništa nije promijenilo.

 uh. Bolje da se nisi ni vratio.

pugot sub 13.8.2022 00:56
x18x05x kaže...
me sam bio aktivan na ovom forumu, ali kad sam vidio o čemu se ovdje radi povukao sam se.

I sad sam došao nakon godinu-dvije samo da vidim o čemu se radi i vidim da se ništa nije promijenilo.

 uh. Bolje da se nisi ni vratio.

Znam.

Ovo je privatno "igralište" Isusa i njegovih 13 apostola (uz potporu moderatora, pa neka me izbace ako treba).

Ali ne brini. Ja sam tu samo da se malo zezam.

Brzo ću vas ostaviti da nastavite širiti Evanđelje po Tvvietu.

pugot sub 13.8.2022 01:29
lucluc kaže...

Pa nije se nista promijenilo kad citas samo tvviet u pretrazi. citaj malo i druge stvari ovdje... tko god je izbacen, mislim da je zbog postavljanja linkova ili vrijedjanja... imao sam i ja zuti karton zbog linkova... pisao je nedavno manipulator o svojoj listi, je li izbacen ili su mu brisani postovi ili sta vec? A realno eto vidi ima li nekih novosti da neki drugi pisu o sebi ovdje? je li se itko maknuo sa mrtve tacke godinama? ja ulazem u tvviet, objavim novosti i sta je tu cudno? ako sam ja rijesio problem stekanja na svim HR operaterima i to kazem ovdje, ja kriv jer ne bih trebao pisati o tome jer drugi to nisu rijesili... ja objavim novi CDN koji smo razvili, nisam smio pisati jer ostali i dalje koriste xtream crackovan, server jedan ili dva u cheap datacentru... Pozovem da se te liste koje su istog kvaliteta, a duplo jeftinije da pokazemo malo statistiku, tehnicke info, podatke o infrastrukturama, svi sute... znaci nije ovo TVVIET forum, nego nitko drugi nece da pise jer nema sta da kaze...

 

Ps. netko napise neku tezu, ja napisem svoj odgovor na tu tezu, taj netko nema komentar jer sam u pravu i ja otjerao tog lika sa foruma? mislim nigdje veze...

 

Vidi, rekao sam da ne želim pokretati nikakv flejm i neću se raspravljati, jer znam da će te tvoji apostoli braniti na sva zvona i da vas u toj raspravi nitko ne može "pobijediti", ali moram nešto napisati.

Ovaj tvoj cijeli post je "hvalite me usta moja".

Što se mene osobno tiče probao sam tvoju listu i ne bih je uzeo ni za džabe jer nemaš neke kanale koji su meni jako bitni. Samo zbog toga. Kvalitetu kanala ti nikada neću osporavati. Kanale koje imaš održavaš super. Nekome to odgovara, nekome ne i to je OK. Meni ne paše jer mi fale neki kanali, ali kome ne fale OK

Ali ove neke tvoje izjave tipa: "je li se itko maknuo sa mrtve tacke godinama", "ostali i dalje koriste xtream crackovan" malo pokazuju prepotentnost.
Ja znam da npr. lista koju koristim (za ovu priču uopće nije bitno koja) zadnje 2 godine mi ni jedna utakmica, ni jedan film nije ni zaštekao (Govorim u globalu, jer se kod svakoga, pa i kod tebe desi da neka nešto zašteka na minut). I to nije samo kod liste koju ja koristim, nego i prijatelji koji imaju neke druge liste imaju isti slučaj. Znači nije istina da se nitko nije maknuo sa mrtve točke godinama, jer imaš jako kvalitetnih lista po puno manjoj cijeni od tvoje. Počevši od reddevila (navodim samo kao primjer), pa nadalje. Davno je prošlo vrijeme kada nisi bio siguran hoćeš li ligu prvaka pogledati ili će puknuti link jer je previše korisnika. Sada imaš jako puno lista koje super rade.
Opet kažem, kvalitetu ti neću osporiti. Ideš na to da imaš manje kanala, a da ih bolje održavaš i to je to. Ali malo mi je glupo da se i dalje praviš kao da si jedina kvalitetna lista na svijetu, a svi ostali su reselleri, kradljivci linkova na jeftinim serverima i slično.

dadotb sub 13.8.2022 06:48

jutro svima, vikend je dan kad se ima vremena i kad se moze malo i TV pogledati, zato ko zeli istestati dobru listu sa odlicnom videotekom neka se javi na PP..cijene su povoljne veoma, kanali rade odlicno, test je na 24 sata uz mogucnost produzenja na jos 24, hvala

p.s. ostavite samo mail adresu

lucluc sub 13.8.2022 10:14
pugot kaže...
lucluc kaže...

Pa nije se nista promijenilo kad citas samo tvviet u pretrazi. citaj malo i druge stvari ovdje... tko god je izbacen, mislim da je zbog postavljanja linkova ili vrijedjanja... imao sam i ja zuti karton zbog linkova... pisao je nedavno manipulator o svojoj listi, je li izbacen ili su mu brisani postovi ili sta vec? A realno eto vidi ima li nekih novosti da neki drugi pisu o sebi ovdje? je li se itko maknuo sa mrtve tacke godinama? ja ulazem u tvviet, objavim novosti i sta je tu cudno? ako sam ja rijesio problem stekanja na svim HR operaterima i to kazem ovdje, ja kriv jer ne bih trebao pisati o tome jer drugi to nisu rijesili... ja objavim novi CDN koji smo razvili, nisam smio pisati jer ostali i dalje koriste xtream crackovan, server jedan ili dva u cheap datacentru... Pozovem da se te liste koje su istog kvaliteta, a duplo jeftinije da pokazemo malo statistiku, tehnicke info, podatke o infrastrukturama, svi sute... znaci nije ovo TVVIET forum, nego nitko drugi nece da pise jer nema sta da kaze...

 

Ps. netko napise neku tezu, ja napisem svoj odgovor na tu tezu, taj netko nema komentar jer sam u pravu i ja otjerao tog lika sa foruma? mislim nigdje veze...

 

Vidi, rekao sam da ne želim pokretati nikakv flejm i neću se raspravljati, jer znam da će te tvoji apostoli braniti na sva zvona i da vas u toj raspravi nitko ne može "pobijediti", ali moram nešto napisati.

Ovaj tvoj cijeli post je "hvalite me usta moja".

Što se mene osobno tiče probao sam tvoju listu i ne bih je uzeo ni za džabe jer nemaš neke kanale koji su meni jako bitni. Samo zbog toga. Kvalitetu kanala ti nikada neću osporavati. Kanale koje imaš održavaš super. Nekome to odgovara, nekome ne i to je OK. Meni ne paše jer mi fale neki kanali, ali kome ne fale OK

Ali ove neke tvoje izjave tipa: "je li se itko maknuo sa mrtve tacke godinama", "ostali i dalje koriste xtream crackovan" malo pokazuju prepotentnost.
Ja znam da npr. lista koju koristim (za ovu priču uopće nije bitno koja) zadnje 2 godine mi ni jedna utakmica, ni jedan film nije ni zaštekao (Govorim u globalu, jer se kod svakoga, pa i kod tebe desi da neka nešto zašteka na minut). I to nije samo kod liste koju ja koristim, nego i prijatelji koji imaju neke druge liste imaju isti slučaj. Znači nije istina da se nitko nije maknuo sa mrtve točke godinama, jer imaš jako kvalitetnih lista po puno manjoj cijeni od tvoje. Počevši od reddevila (navodim samo kao primjer), pa nadalje. Davno je prošlo vrijeme kada nisi bio siguran hoćeš li ligu prvaka pogledati ili će puknuti link jer je previše korisnika. Sada imaš jako puno lista koje super rade.
Opet kažem, kvalitetu ti neću osporiti. Ideš na to da imaš manje kanala, a da ih bolje održavaš i to je to. Ali malo mi je glupo da se i dalje praviš kao da si jedina kvalitetna lista na svijetu, a svi ostali su reselleri, kradljivci linkova na jeftinim serverima i slično.

 

Pa i nisu se mrdnuli sa mrtve tacke samo time sto nisu nikakvu inovaciju uveli. Hoce li prekidati kada ISP-ovi pocnu blokirati xtream watermark? rade li te liste bez vpn-a na a1, tcom, deutsche telecom i slicno? rade ako su kanali ispod 3mbps. Jesi li se zapitao zasto smanjuju bitrate umjesto da povecavaju? Jesi li se zapitao zasto 50 listi ima ko fol razlicita imena, a iste stream adrese? Sta znaci odrzavanje kanala? kod mene znaci da imamo centrale i ljude koji rade u centralama, kvalitetne streaming uredjaje i ostalu opremu. Kod vecine drugih odrzavanje znaci pracenje uptime i ako neki kanal ima los uptime da se nadje drugi link i uradi restream. Mi smo potpuno software / hardware neovisni dok drugi koriste univerzalne software. nisam prepotentan, ali ne mogu biti u istom kosu sa nekim restreamerom ili resellerom... Mogu li korisnici kad prijave kvar svom provideru ocekivati da nesto taj zapravo i popravi on licno? naravno da ne jer ovisi od drugih... Zasto nitko od takvih nema otvorenu viber grupu? nema zato sto ce potencijalni korisnici procitati zalbe drugih korisnika... Tko osim mene potencira mailing sistemom, viberom i slicno interakciju sa korisnicima? Ja potenciram da bih iz prve ruke vidio sta ljudima fali, kako da se usluga unaprijedi i slicno... Kad uhvatim vremena, napravit cu bas jedan timeline sta je to sve poboljsano na samom tvvietu u zadnjih 8-9 godina... Koja usluga to traje ovoliko dugo pod istim imenom, pod istim domenama i slicno?

 

To sto pises o apostolima i moderatorima je van pameti. Kako imas truda da pratis koliko ljudi pise lijepo o tvviet, pronadji postove gdje isti ti ljudi napisu i primjedbu kada nesto nije ok, pronadji ljude koji su bili misljenja kao i ti pa poslije promijenili isto... Ugl teorije zavjere ovdje nema

 

Nemam nista protiv tebe, razumijem da se cudis i imas svoje misljenje o zavjerama, ovo sve pisem cisto da te razuvjerim. Jos sta je neka od najbitnijih stvari je da netko kao ti recimo ima pristup stotinjak recimo listi i ti probavas te liste, a ne koristis svakodnevno i aktivno. Da bi netko odredio da li lista valja ili ne, treba samo tu listu koristiti barem 10 dana kao jedini izvor "slike" pa da moze uporediti. jasno je da ce netko kupiti drugu listu radi nize cijene, radi nedostatka nekih kanala, ali radi kvaliteta sigurno nece kupiti neku drugu listu

 

NAPOMENA: dosta vas komentira da tvviet igra prljavo sto se pise ovdje i slicno. To nije prljava igra jer dzaba pisati nesto sto nije jer ce naravno netko to osporiti kada plati uslugu. Prljave igre su ove kada su mene prijavljivali nema gdje nisu, narucivali DDOS napade, udruzivali se u kampanje gdje tko predje sa tvviet ima pola godine free bla bla... Ja se borim sa konkurencijom ulazuci u kvalitet i nikad do sada nisam imao potrebu da smanjim kvalitet da bih smanjio i cijene i slicno... kome je tvviet skup, ima jeftinijih listi i to je puno postenije nego smanjivati kvalitet i zeznuti postojece korisnike da bi se nizom cijenom privukli novi

Blackcastle sub 13.8.2022 10:37

Ja kad sam otkrio svijet IPTV-a svako malo uzimao razne liste na mj dana, tu mi je kolega s foruma poslao u jednom fajlu more lista....kad sam se ohladio od toga jer na puno stranih listi koje sam probao tada među boljima su bile Nordic i Geni strani programi su bili ok ali općenito programi s područja ex-yu su bile (ne svi) ali dosta njih loši u pogledu kvalitete slike....i od tada sam uzeo tvviet koji je zapravo sve bitno od sporta i ostalog u odličnoj i stabilnoj kvaliteti.Videoteka me na zanima ,a snimalica je jako dobra....čak bi savjet dao da se stavi još i maxport1 da se može koja tekma pogledati unatrag.Ne treba dizati tenzije svaka roba ima svog kupca , ali svi znamo da tehnički gledano tvviet je jedno a ostali su drugo...

x18x05x sub 13.8.2022 11:04
pugot kaže...
x18x05x kaže...
me sam bio aktivan na ovom forumu, ali kad sam vidio o čemu se ovdje radi povukao sam se.

I sad sam došao nakon godinu-dvije samo da vidim o čemu se radi i vidim da se ništa nije promijenilo.

 uh. Bolje da se nisi ni vratio.

Znam.

Ovo je privatno "igralište" Isusa i njegovih 13 apostola (uz potporu moderatora, pa neka me izbace ako treba).

Ali ne brini. Ja sam tu samo da se malo zezam.

Brzo ću vas ostaviti da nastavite širiti Evanđelje po Tvvietu.

 Ja imam obje liste. RedDevil i Tvviet. Jel me vidiš da hvalim i uzdižem u nebesa i jednog od njih.

 Naravno da mi smeta ponekad kad biseri kao ti i onaj sa nula staža ulete i počnu da prde.

 Da moderatori rade svoj posao nebi bilo priče, tj ovakve priče kakvu ti furaš.

kameni_zg sub 13.8.2022 13:39
pugot kaže...

Uz dužno poštovanje, ali ovo je ono o čemu sam napisao. Tvoj privatni forum na kojem se reklamiraš (vjerojatno uz pomoć moderatora).

Koliko se sjećam prije par godina su neki prodavatelji IPTV-ja bili izbačeni sa foruma zbog "reklamiranja", a puno su se manje reklamirali nego ti.

Sjećam se da su se ovdje javljali i manipulator i red devil i nextgen i nova tv i još neki i svi su se ili povukli ili su izbačeni da bi ovo mogao ostati tvoj privatni forum.

Ali ne želim počinjati nikakav flejm. Samo iznosim svoje mišljenje sa kojim se netko može složiti ili ne. Jedno vrijeme sam bio aktivan na ovom forumu, ali kad sam vidio o čemu se ovdje radi povukao sam se.
I sad sam došao nakon godinu-dvije samo da vidim o čemu se radi i vidim da se ništa nije promijenilo.

 

"Uz dužno poštovanje, ali ovo je ono o čemu sam napisao. Tvoj privatni forum na kojem se reklamiraš (vjerojatno uz pomoć moderatora)."

 

Da te 1 covjek prijavi radi ovog, brijem da bi dobio zuti karton pod minimum. Jer osporavas rad moderatora i brat bratu pises lazi. Jedini razlog zasto je ova tema jos uvijek ovdje je upravo taj sto moderatori rade apsolutno sve kak spada. Prate moderatori ovu temu, i apsolutno nitko ko pise na zreo nacin nema problema u ovoj temi ni na ovom forumu opcenito.

 

"Koliko se sjećam prije par godina su neki prodavatelji IPTV-ja bili izbačeni sa foruma zbog "reklamiranja", a puno su se manje reklamirali nego ti."

 

Netocno. prosla tema je bila zatvorena jer se svela na postove tipa:

IPTV BALKAN NAJBOLJI IPTV
2000kanala
BEZ SECKANJA 1000% (sjecka stalno)

Support 24/7 (nikad se ne javlja na mail)

Cijena tipa 8 eura

webstranica . com...

I kontakt mail...

 

Dakle, nisi razumio pravila i tumacis ih na svoj nacin.

 

"Sjećam se da su se ovdje javljali i manipulator i red devil i nextgen i nova tv i još neki i svi su se ili povukli ili su izbačeni da bi ovo mogao ostati tvoj privatni forum."

 

Svaki tvoj argument se svodi na "tvoj privatni forum". I kaj bi sad lucluc trebo, ne pisat, i ne branit se tak da mozete srat po liku, i onda bi vam ovo bila dobra tema? 

 

Netocno pises ponovno, pratio sam i proslu i ovu temu, tak da znam o cemu se radi. 

 

Reddevils nije bas pokazo neku inicijativu da sudjeluje u ovom forumu odmah od pocetka. Dosao bi u pocetku na forum, pa ga nebi bilo tjedan dana pa mozda napise nesto itd ali nikako lucluc nije razlog za to sto on ne pise ovdje., za ostale svi koji smo duze tu znamo kaj je bilo. Ako ti se svaki post svodi na trolanje i napadanje nekog drugog providera i pokretanje svadja, kaj drugo ocekujes ako ne ban?

 

Meni je manipulatorova usluga bila OK za cijenu za koju ide, klasican resell, nema tu nista lose, samo kazem, steta kaj je liku svaki post na forumu o tvvietu, umjesto da pise malo vise o svojem servisu, njemu se 90% situacija u kojima se javlja u ovu temu svodi na napadanje tvvieta, u kojima je jako agresivan, pa pobere karton i nema ga opet par mjeseci... jesam tvviet korisnik al vjeruj il ne zao mi je kad vidim takve situacije cisto iz razloga jer vjerujem da nam je u cilju da ima sto vise providera, al sam si je kriv. Ako ti se cijela biznis plan svodi na rusenje tudjeg, tu si "doomed" odma u startu. Koliko sam ja skuzio, moderatori ocekuju da se ne pise na nacin kakav sam opisao gore, tipa bas ko oglas za iptv, nema linkanja usluge, i najbitnije, da pises normalno ko normalna osoba...

 

Kad si ikakvo ruzno ponasanje vidio od lucluca, ili da on otvoreno vrijedja nekog ili da dodjeljuje "epitete" korisnicima neke usluge? Eto covijek ti je ponovno gore napiso da ako njegova usluga nekome ne pase, ima puno jeftinijih opcija i sve 5, svi sretni i zadovoljni. Nitko od "tvviet apostola" nece tebi rec da moras uzet tvviet, lik, pa kupi si ono kaj tebi pase i pisi o onome kaj tebi pase, ali nemoj meni i drugima oduzimat pravo da pisemo o tome kak nama tvviet pase.

 

"Ali ne želim počinjati nikakav flejm."

 

HAHAHHAHAHHAHAH Sumnjam.

 

Svatko ko u ovoj temi napada tvviet ima istu sablonu. Svatko normalan vas skuzi iz daleka...


Sablona cesto ide ovako:

Danas napadam tvviet.

 

1. Izaberi temu napada (izaberi jedno, or mix & match):

- reklamiras se u forumu,

- nemas azerbajdjansku prvu ligu,

- u forumu se pise samo o tebi,

- moderatori rade za lucluca,

- svima na forumu koji pise dobre komentare lucluc daje free liste!!!!

- tvviet je preskup, i zato nevalja, kineska lista za 30 eura godina je bolja

 

2. Nemaj nijedan solidan argument za bilokoji napad i ne budi spreman za raspravu

 

3. U postu dodaj "da ne zelis pokretat svadju"

 

4. U postu dodaj da ce se javiti "tvviet ratnici"/"tvviet apostoli"

 

5. Mozda odgovori na dve - tri poruke sa daljnim napadima na korisnika/vlasnika usluge

 

6. Zavrsi sa "ovo je tvviet tema pa se stoga iskljucjem iz rasprave"

 

7. Ponovi ovo sve za mjesec dana

 

Hahaha evo momci recite jel nije tako? Hahaha.

 

"Jedno vrijeme sam bio aktivan na ovom forumu, ali kad sam vidio o čemu se ovdje radi povukao sam se. I sad sam došao nakon godinu-dvije samo da vidim o čemu se radi i vidim da se ništa nije promijenilo."

 

Tak sam ti ja jednom prije, pa, prije dosta godina, napisao na jednom drugom forumu da se povlacim.... malo mi je bio bed kad sam skuzio da ih boli tuki.....

plavi_medved sub 13.8.2022 14:12
pugot kaže...
lucluc kaže...

Pa oko tvviet je sve transparentno, te pomocu ovog foruma korisnici mogu vidjeti kako radi usluga i prije kupovine. Sad zasto se neki kriju kao zmija noge, to ne znam... nitko niti da napise naziv svoje liste niti da zatrazi recenzije od bilo koga kao sto sam to ja radio, niti da pokazu da li imaju ikakvu infrastrukturu ili rade restream tko zna kakvih kanala ili su samo reselleri...

 

Ja sam nudio da bilo tko hoce da se javi, dobije test i ovdje napise svoje misljenje objektivno... Napravio sam i viber grupu gdje svatko moze ukazati na problem ili bilo sta... Zapitajte se zasto drugi to ne prave... Sad ja kriv sto tko god drugi dodje da pise nesto, pocnu usporedbe sa tvviet, a zna se da se tesko moze naci netko tko bi se usporedio sa tvviet... To je cista realnost nema sta hahahahah

 

Uz dužno poštovanje, ali ovo je ono o čemu sam napisao. Tvoj privatni forum na kojem se reklamiraš (vjerojatno uz pomoć moderatora).

Koliko se sjećam prije par godina su neki prodavatelji IPTV-ja bili izbačeni sa foruma zbog "reklamiranja", a puno su se manje reklamirali nego ti.

Sjećam se da su se ovdje javljali i manipulator i red devil i nextgen i nova tv i još neki i svi su se ili povukli ili su izbačeni da bi ovo mogao ostati tvoj privatni forum.

Ali ne želim počinjati nikakav flejm. Samo iznosim svoje mišljenje sa kojim se netko može složiti ili ne. Jedno vrijeme sam bio aktivan na ovom forumu, ali kad sam vidio o čemu se ovdje radi povukao sam se.
I sad sam došao nakon godinu-dvije samo da vidim o čemu se radi i vidim da se ništa nije promijenilo.

 

1. - Uvijek su jos ti svi ti dečki samo se više ne javljaju toliko ko prije, jer ima par njih koji tu popljuvaju odmah dečke...

2. - Ako je vama transparetno uplate ko Tvvieta na paypalu i to laznoom paypalu neki vietkobogkajsad onda ste zamaskirali oči svoje slatke, ništa nije transparetno u IPTV vodama, nitko nece odat svoje pravo ime bio to prodavac,reseller ili kupac.. u nekim državama EU postoje vec zakoni da kupac IPTV usluge je jednako kriv kao i prodavac, tj placas masnu kaznu ako te slucajno uhvate... 

3. - Svako moze nudit svoje liste na test, svako moze isprobat i imat svoj ukus i misljenje zato postoji forum da raspravljamo ovdje...

4. - Sto se tice ove teme, odavno je vec toxic atmosfera u ovoj temi, sve više izlazi i dolazi do konflikta jer ljudima je vec puna kapa da se stalno oko iste stvari svađa , naravno u koristi ide Tvvietu jer je stalno u fokusu... ima par svojih koji imaju neki popust na liste pa ga brane 0-24h ako se slucajno namjerite krivo... moderatori uopce mislim da vise ne obracaju paznju na ovaj podforum, ili ne zele ili nemaju vremena da bave glupostima jer mislim da bi pola clanova koji ovdje pisu bili banirani ili dobili zute kartone. 

5. - I da se kojim slucajem ukljuce nebi se cudio da se tema zatvori i obrise posto je odavno izgubila svoju svrhu, a iako je naslov kakav je opet krši zakone RH radi ilegale i sve je dobro kad se nađe neki bedak pa slucajno prijavi sluzbeni bug.hr i dobe kaznu od strane zakona. Tako da moj savjet smirite svoje ambicije i strasti da nebi slucajno do takve situacije.

lucluc sub 13.8.2022 14:56

Pa samo ti i slicni prozivate za svadju i slicno. Ovjde se komentira o glednju programa preko interneta, nikakvih linkova niti prodaje nema. Ti pokusavas da stvoris atmosferu da se tema zakljuca i samim time osiguras da ovi neki prevaranti uspiju preveslati jos kojeg korisnika. Jasno je da ljudi ovdje imaju stvarnu sliku o prevarantima i resellerima, restreamerima, streamerima i slicno. Zbog toga ti ova tema i smeta.

 

Kad netko napise lista od godinu dana kosta 20e i vrijedi, mora netko napisati da ne vrijedi... Zatim pocne se pricati o aplikacijama, uredjajima za iptv i slicno, onda dodjes ti ili netko slican i kazes ovo tvviet tema i logicno je da se pocne pricati o tvviet...

 

Transparentno jeste jer ljudi mogu procitati o tvviet ovdje, a i u viber grupi, zatim placa se opcijom kupovina, a ne slanje prijatelju kako rade ovi drugi prevaranti. zatim zna se naziv platforme, ne mijenja se naziv svakih mjesec dana kada se skupi prevarenih korisnika... Gledao sam slucaj gdje covjek je promijenio 5 razlicitih providera, svima platio po mjesec .Cijene su se kretale od 3-7e mjesecno. Hostovi u listi razliciti, ali ista ip adresa. Znaci jedna te ista lista, samo koliko tko se ugradio tu. To se ne spominje na drugim toxic forumima kao sto je kajgana, neke tamo telegram i skype grupe i slicno...

 

Citam nekoliko skype i telegram grupa koje su za ko fol providere. Svako malo netko napise poruku recimo neka netko restarta grand... Znaci ne zna se ni odakle koji kanal tko dobija i onda takvima smeta tvviet gdje je potpuna kontrola nad svakim streamom, dijelom opreme, kao i mreznim aspektima.

 

Znaci ponavljam, tebi je toxic kada se korisnik prije kupovine ili neciji postojeci korisnik upozna sa nekim stvarima o kojima prevaranti zele da se suti i ne spominje nista slicno.

 

Jos jednom da napomenem, ja sto velicam tvviet prvenstveno je zbog toga da ljudi mogu shvatiti da ima i dobra slika na kanalima, da ne prekida, da njihov intenret zapravo valja i puno toga jos... Vi se palite isto kao da na autopijaci se prodaju samo golf2 i kad dodje netko da potencijalnim kupcima kaze da postoji mercedes, ovi drugi ga izbatinaju samo da kupci ne bi vidjeli da zapravo golf2 nije kraj svijeta, da ima jos toga...

kameni_zg sub 13.8.2022 15:03
plavi_medved kaže...

 

1. - Uvijek su jos ti svi ti dečki samo se više ne javljaju toliko ko prije, jer ima par njih koji tu popljuvaju odmah dečke...

2. - Ako je vama transparetno uplate ko Tvvieta na paypalu i to laznoom paypalu neki vietkobogkajsad onda ste zamaskirali oči svoje slatke, ništa nije transparetno u IPTV vodama, nitko nece odat svoje pravo ime bio to prodavac,reseller ili kupac.. u nekim državama EU postoje vec zakoni da kupac IPTV usluge je jednako kriv kao i prodavac, tj placas masnu kaznu ako te slucajno uhvate... 

3. - Svako moze nudit svoje liste na test, svako moze isprobat i imat svoj ukus i misljenje zato postoji forum da raspravljamo ovdje...

4. - Sto se tice ove teme, odavno je vec toxic atmosfera u ovoj temi, sve više izlazi i dolazi do konflikta jer ljudima je vec puna kapa da se stalno oko iste stvari svađa , naravno u koristi ide Tvvietu jer je stalno u fokusu... ima par svojih koji imaju neki popust na liste pa ga brane 0-24h ako se slucajno namjerite krivo... moderatori uopce mislim da vise ne obracaju paznju na ovaj podforum, ili ne zele ili nemaju vremena da bave glupostima jer mislim da bi pola clanova koji ovdje pisu bili banirani ili dobili zute kartone. 

5. - I da se kojim slucajem ukljuce nebi se cudio da se tema zatvori i obrise posto je odavno izgubila svoju svrhu, a iako je naslov kakav je opet krši zakone RH radi ilegale i sve je dobro kad se nađe neki bedak pa slucajno prijavi sluzbeni bug.hr i dobe kaznu od strane zakona. Tako da moj savjet smirite svoje ambicije i strasti da nebi slucajno do takve situacije.

 

1. Daj primjer

 

2. Tu je medved u pravu. No mislim da to lucluc nikad nebi ni osporio... zna se kakav je to biznis i nijedan iptv provider nebude dao svoje prave podatke za uplate, mislim da tu nemamo ni kaj raspravljat previse.

 

3. Slazem se, ali tad treba dozvolit raspravu bez obzira na uslugu a ne potiskivat misljenja drugih. Ako nema skrivenih motiva za potiskivanje rasprave o tvvietu, ajmo raspravljati?

 

4. Ne slazem se. Mir je sve dok se ne pocne napadati tvviet sa nekim glupavim argumentima, agresivnim, koji postanu jos agresivniji kada se javi netko od korisnika tko ima drugacije misljenje koje ide u korist tvvietu.

Dakle ako netko napise da trazi jefinu listu, jer jedostavno nema vise od 5 eura za odvojit mjesecno ali nije to napomenuo, i ako netko napise da se za vise novaca isplati uzeti tvviet jer ...razlog 1, razlog 2, razlog 3, oboje su u pravu, ali cinjenica da osoba 1 i dalje nema vise od 5 eura na mjesec za odvojit ostaje.

 

Problem ne nastaje izmedju osobe koja pita pitanje i osobe koja odgovara, vec nastaje ukljucivanjem trece osobe koja vidi problem u postu od osobe koja pise o tvvietu iako je realno dobar savjet koji mozda pomogne nekome drugome ako ne nuzno osobi koja postavlja isto pitanje. Kuzis kaj hocu rec? Dakle ako bi raspravljao, a ne dozvoljavao specificnog providera, dal bi ti stvarno raspravljao?

 

Jos jedan primjer, imam 6000kuna koje planiram potrositi da si kupim novi kompjuter, ti mi kazes da kad bi mogo bar jos 500kn dodat na tih 6000kn, mogao bih uzeti malo bolju asusovu graficku karticu od one gigabytove koja mi je u budjetu. Savjet je dobar, i validan, no ne mjenja cinjenicu da ja i dalje imam 6000kn, ni kunu vise. Sad bi tebi neka treca osoba mogla odogovorit i rec da si budala jer sam ja naveo da bas trazim komp do 6000kn. I eto problema. Iako si imao dobre namjere, netko u tvom komentaru vidi zavjeru, ili da radis za ASUS pa zelis da kupim njihovu graficku karticu. Malo razmumjevanja za druge i ono sta pisu nebi skodilo na forumu, pogotovo u ovoj temi.

 

Zasto recimo lucluc nebi pisao cinjenicu da je jedini koji nije reseller? Kome to smeta, i zasto? Volio bih cuti argumente zasto on to ne bi smio pisati?

 

Problem je sto puno ovih koji ocito imaju nesto protiv tvvieta misle da mi koji pisemo dobre stvari o tvvietu jedva cekamo da se poseremo na druge usluge, a velika vecina aktivnih nije takva. Kaj bi ja sad trebo ic do sogora i govorit mu kak je tvviet bolji od reddevilsa? Doso je covjek, vidio tvviet kod mene, probao, pitao jel ima sta sa vise stranih programa, reko ima, probao reddevila i ostao je kod njega. Svi sretni i zadovoljni - ali ekipa tu na forumu pise ko da stvarno postoji neka zavjera. 

 

A sto se tice baniranja, opet kazem po 100ti put, kada vidis nesto za sto mislis da krsi pravila - prijavi. Zadnja podjela kartona je bila takodjer tokom ovakvih slicnih rasprava i nitko od tvviet korisnika nije dobio karton. Neki drugi jesu. Pitam se zasto.

 

5. Aha, kao pozivas na raspravu al nek obrisu temu jer tebi ne pase trenutni tijek (malo si fejk al ok), jos uz to spominjes zakon koji ne kuzis... opet kazem, postoji razlog zasto nije dozvoljeno stavljati oglase i linkove na usluge. Budi sretan da mozemo jedni drugima pomoci putem privatnih poruka sa linkom, a iskustva o nekoj usluzi nisu problem..

 

I hvala ti sto si potvrdio neke moje tvrdnje iz mog posta iznad, tipa ovo za popust na liste... za to nemas nikakav dokaz niti je to ikakav argument, to ti je jedna od najcescih logickih pogresaka u argumentaciji.. https://hr.wikipedia.org/wiki/Petitio_principii

recimo, meni si na moj post iznad stisnio "ne slazem se", bez da si napisao sa cime se ne slazes i nisi iznio argumente za svoje "ne slazem se". Ne dira mene prst dolje, imam malo previse godina za to, ali mislim da ako se ne slazes s nekim a uistinu zelis pridonjeti raspravi, iznesi svoje stajaliste i argumente, to je rasprava, ali molim bez napadanja laznim argunentima. Ako hoces ja imam payment history od zadnjih par godina tvvietu, posaljem ti na privatno ako hoces, da mozemo napokon preci preko te gluposti koju piste ti i mnogi drugi?

 

Da bi raspravljao, prvo trebas nauciti raspravljati.

 

 

Blackcastle sub 13.8.2022 16:53

Ja bi samo volio da se pojavi seller i da kaže imam 80% svog streama , videoteku i snimalicu i to košta recimo 15 eura mjesečno , što bi bilo više nego od vieta.Al od kad sam ja tu i na još jedonm HR forumu takav se nije pojavio, a kad se pojavi onda bi bilo zgodno za usporediti uslugu...

Kile84 sub 13.8.2022 18:33

Evo ja nemam ničiju listu jer imam premalu brzinu interneta pa mi se neda ni pokušavati jer znam da to nema smisla...
Ali zato uživam čitajući ovu temu o novostima, problemima, informacijama, frustracijama i štogod.
Ali jedna stvar mi ne ide u glavu. Znači @lucluc je član ovog foruma i piše informacije vezane za svoju listu
odgovara ili pokušava naći neko rješenje ako neko ima problema. I pazi sada, javlja se netko tko spominje druge liste i
autore koji ne sudjeluju u raspravama a sve da bi napakostio članu ovoga foruma..Pa dajte ono stvarno...
Ako već spominjete druge liste na ovoj temi onda se osjećajte dužni privoliti te prodavače, resellere da pišu u njoj
a ne blatiti nekoga tko ima listu,  član je foruma i pokušava pomoći ostalim članovima.

plavi_medved sub 13.8.2022 19:15

lucluc 

 

pa prakticki prevarant si i ti , jer to što radiš obojica znamo da ilegalno i znaš i sam rizik i da nezakonito preuzimanje materijala zaštićenih autorskim pravima je zakonom kaznjivo djelo jer vjerujem da autorska prava i koncesije nemas.. ajde ti donekle još pošteno se trudiš kao da imaš biznis ajmo reči... nisam tebe napao nego samo kažem primjer da ima ljudi koju su tu zatupljeni s tobom i praktički na svaki post udaraju glavom u zid za tebe... drago mi se braniš ali znaš i sam moje misljenje, možda jesi tu top 1 ali samo na ovom forumu... 

 

kameni_zg 

 

Nisam toxic, nisam fejk.. zakon jako dobro poznajem, takva mi je struka da moram znati zakon... uskoro cemo u RH morat svi koristiti VPN da gledamo Iptv ili skidamo torrente je telekomi rade na tome da donesu zakon kao i Njemackoj lovit ce obicne ljude tj nas kupce preko IP adresa i odvjetnicke tvrtke ce masno naplacivat do 1000e kazne za iptve, torrente itd... I to nije nikakva glupost više sile tj malo jači odvjetnički uredi se vesele tome, opet ce biti harač na obične ljude i opet ce stizat žute kuverte... tako da evo nemoj ništa zamjeriti, samo da vas uputim u loše vijesti u vezi svega toga, dakako za pomaganje sam uvijek i da se međusobno pomaže, evo tu su neki pojedinci vec dijelili free liste vjerujem da su neki javljali ali nisam vidio nikakve komentare na te liste sad zasto neznam jel do toga da ljudi ne žele komentirati ili jednostavno nije vrijedno komentara... 

lucluc sub 13.8.2022 19:19

Ja nisam prevarant jer nista nije sakriveno. A takodjer sve je to siva zona iz razloga koje necu da spominjem, neka svatko nadje svoju rupu u zakonu. druga stvar je da su prevaranti oni kako i tvrdim koji prodaju liste i znaju da ne mogu ispostovati ono za sta im je placeno, pa cim se ljudi pocnu zaliti, oni mijenjaju ime i onda idu ponovo... sto bez obzira koliko korinsika dobiju, ne trude se poboljsati uslugu, nego idu cisto za zaradom. zato nemoj vise da vrijedjas, nisam ja neki tamo salabajzer da ti mene nazivas prevarantom ili bilo kako.

 

ps da poznajes zakon, znao bi da ni u njemackoj nema zakon protiv iptv. ima za dijeljenje sadrzaja, a za koristenje nema. otkud moze korisnik znati da li je prodavac sve regulisao kod sebe. to ti je isto da ti dodjes u trgovinu, kupis nutelu i dobijes kaznu jer na tu nutellu nije placen pdv. znaci pises besmislice samo da bi se ljudi prepali iptv-a ili sta vec. mislim providna ti je prica ili pricas ono o cemu ne znas

plavi_medved sub 13.8.2022 19:28
lucluc kaže...

Ja nisam prevarant jer nista nije sakriveno. A takodjer sve je to siva zona iz razloga koje necu da spominjem, neka svatko nadje svoju rupu u zakonu. druga stvar je da su prevaranti oni kako i tvrdim koji prodaju liste i znaju da ne mogu ispostovati ono za sta im je placeno, pa cim se ljudi pocnu zaliti, oni mijenjaju ime i onda idu ponovo... sto bez obzira koliko korinsika dobiju, ne trude se poboljsati uslugu, nego idu cisto za zaradom. zato nemoj vise da vrijedjas, nisam ja neki tamo salabajzer da ti mene nazivas prevarantom ili bilo kako.

 

ps da poznajes zakon, znao bi da ni u njemackoj nema zakon protiv iptv. ima za dijeljenje sadrzaja, a za koristenje nema. otkud moze korisnik znati da li je prodavac sve regulisao kod sebe. to ti je isto da ti dodjes u trgovinu, kupis nutelu i dobijes kaznu jer na tu nutellu nije placen pdv. znaci pises besmislice samo da bi se ljudi prepali iptv-a ili sta vec. mislim providna ti je prica ili pricas ono o cemu ne znas

 

Nemoj se raditi pametan u sferu koju ne razumijes, "ima za dijeljenje sadrzaja" a jeli a što je IPTV nego dijeljenje sadržaja, još gore kršenje autorskih prava u DE... ima kazni vjeruj mi, jer sam rješavao ljudima kazne posebno pojedincima koji nisu znali jezik... priča nije providna ima takvih situacija...

Siva zona, što se tiče prevaranta njih si se danas uhvatio ko za slamku, vjerujem da ih ima i znam da ih ima, i ne vrijeđam te samo raspravljamo kad vidiš več sve druge kako sebe onda ne gledaš, vjerujem da si dobro se zaštitio ali to obojica znamo da nije dovijeka..

 

lucluc sub 13.8.2022 19:34

Pa kako je dijeljenje sadrzaja ako ti u kuci gledas. Mozes kaznu dobiti ako stavis u kafic ili skines snimak i podijelis dalje. NIko nije niti moze dobiti kaznu zato sto gleda iptv, navedi jedan jedini slucaj gdje je netko dobio kaznu ili optuzen nesto za gledanje iptv. nemoj lupati odnosno prenositi ono sto procitas negdje na forumu ili skype grupi. Neka se javi i jedan moj korisnik koji je dobio ikakvu kaznu ili opomenu i ja odmah gasim tvviet i svima se vraca novac

 

 

moze dobiti kaznu korisnik iptv smarters aplikacije sa xtream loginom jer kao sto sam davno pisao, dosta ih koristi peer to peer konekcije. moze dobiti kaznu korisnik kodi addona koji u pozadini dijeli sadrzaj kao sto to radi torrent client.

 

ZNACI: gledanje u kucnoj varijanti i placanje iptv-a nije kaznjivo nigdje u svijetu !!!

x18x05x sub 13.8.2022 19:34
plavi_medved kaže...
lucluc kaže...

Ja nisam prevarant jer nista nije sakriveno. A takodjer sve je to siva zona iz razloga koje necu da spominjem, neka svatko nadje svoju rupu u zakonu. druga stvar je da su prevaranti oni kako i tvrdim koji prodaju liste i znaju da ne mogu ispostovati ono za sta im je placeno, pa cim se ljudi pocnu zaliti, oni mijenjaju ime i onda idu ponovo... sto bez obzira koliko korinsika dobiju, ne trude se poboljsati uslugu, nego idu cisto za zaradom. zato nemoj vise da vrijedjas, nisam ja neki tamo salabajzer da ti mene nazivas prevarantom ili bilo kako.

 

ps da poznajes zakon, znao bi da ni u njemackoj nema zakon protiv iptv. ima za dijeljenje sadrzaja, a za koristenje nema. otkud moze korisnik znati da li je prodavac sve regulisao kod sebe. to ti je isto da ti dodjes u trgovinu, kupis nutelu i dobijes kaznu jer na tu nutellu nije placen pdv. znaci pises besmislice samo da bi se ljudi prepali iptv-a ili sta vec. mislim providna ti je prica ili pricas ono o cemu ne znas

 

Nemoj se raditi pametan u sferu koju ne razumijes, "ima za dijeljenje sadrzaja" a jeli a što je IPTV nego dijeljenje sadržaja, još gore kršenje autorskih prava u DE... ima kazni vjeruj mi, jer sam rješavao ljudima kazne posebno pojedincima koji nisu znali jezik... priča nije providna ima takvih situacija...

Siva zona, što se tiče prevaranta njih si se danas uhvatio ko za slamku, vjerujem da ih ima i znam da ih ima, i ne vrijeđam te samo raspravljamo kad vidiš več sve druge kako sebe onda ne gledaš, vjerujem da si dobro se zaštitio ali to obojica znamo da nije dovijeka..

 

 Nema kazni za iptv u DE. Niti je kad bilo. Za skidanja da, jer naši ljudi navikli na balkan pa došli u ovo sranje od države i nastavili po starom. 

kameni_zg sub 13.8.2022 19:39

Hahaha medved, jesi smijesan...

 

Kak je lucluc prevarant? Hahahaha. Daj procitaj kaj si napisao molim te lijepo. Ako ti je zakon struka, trebao bi malo bolje baratati rijecima.

 

Ako ja ukradem 50 grafickih nekom bitcoin farmeru, i odlucim ih prodavat komad po 2000kn. Kupac meni da 2000kn, ja njemu dam graficku, kako sam ga prevario (malo losa usporedba al kuzis kaj hocu rec?) Ova tema je cijela vecinski o ilegalnim IPTV servisima.. 


Mislim da je lucluc vise mislio na situacije u ilegalnom IPTV svijetu gdje se pobere novac od korisnika koji su platili uslugu na vise od 6mj a lista prestane raditi nakon par mjeseci "poslovanja".. mislim da nisi bas dobro shvatio o cemu ti lucluc pise. Ne vidim da je on igdje rekao da je njegova usluga legalna.

 

btw, medved, ti si ovak ok forumas, hoces sudjelovat, sve 5, ja tebe nisam ni nazvao toxicnim ako ponovno pogledas (jedini koji se koristio tom rijecju si ti), ja to nit tvrdim nit mislim za tebe. Al da si malo fejk, jesi, jer govoris jedno a kasnije u istom postu dokazujes da napisano zapravo ne mislis i volio bi neki drugaciji ishod (tipa: ajmo raspravljati ali bilo bi bolje da se tema obrise.. i takve izjave).

 

Ne mozes doci napisati na forum da svi koji pisu lijepo o tvvietu imaju listu besplatno ili s popustom, prvo zato jer to nije fer, a drugo je to da vrijedja korisnike koji su posteno platili svoju pretplatu. A za ovo o VPNu bas naprotiv... Ja sam jedan od korisnika koji koristi VPN setup, meni cim se net upali ja sam na VPN-u...meni nemoras o tome govorit niti nije da se ne slazem s tobom kaj se toga tice. Savjetovao bi VPN tocnije posteniji home network setup bez obzira jel osoba gleda IPTV ili ne, ali opet si u krivu prijatelju, jer gledanje nije kaznjivo u Njemackoj. Ilegalan IPTV mozes gledati u Njemackoj bez VPN-a.

 

A ovo za dadu i kako daje liste - meni je to ok. Nek da - nek ljudi probaju, malo je supacki da ne zele bacit neki komentar o toj listi, tu se slazem, al ni tu nije luc kriv. Nije luc kriv kaj se pise najvise o tvvietu tu.

 

 

nzmbre sub 13.8.2022 20:02

tvviet ima verovatno najbolje i najstabilnije sport klubove i hrvatske arene, ali jedne od losijih srpskih arena.

tako da, luc, hoce li biti sta od srpskih arena (kao sto imaš hrvatske), posebno sad jos kad je premier liga tu..