Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

markanez sub 25.6.2022 21:37

HD i FHD kanali. Premotavanje ima za neke programe koji su najgledaniji.

Nema za sve premotavanje. Ja znam da za listu što ima sve te opcije treba dati 10€ minimalno. Ali ne treba svakom premotavanje unazad po 7 dana za 300 programa. Sve zavisi od čovjeka do čovjeka.

jozef uto 28.6.2022 11:38
ciperca kaže...

Ko zeli listu TWOBRO nek mi se javi i lista podrzava 7 danna gledanja unazad na svim najgledanijim kanalima znaci preko 300 kanala.

 koja je cijena? Ima li test da ljudi isprobaju bar na sat-dva kako radi?

manipulator čet 30.6.2022 17:14

Neki su rekli,necu ih imenovati prije 2 godine da liste od 10 i manje eura nece vise uopce postojati.E pa evo, malo sam opet naisao da pobijem tu tvrdnju,onako ,cisto iz dosade..  :)

 

 

Posto je tjedan darivanja u Next-tv , samo do nedjelje  1 mjesec - 5 e.

 

kontakt na pm za test

Ivooh11 čet 30.6.2022 17:59

Mislim da će uvjek postojati liste do 10 eura jer je:
a. Cijela stvar ilegalna bez nekih pretjeranih ulaganja.
b. Ako ideš u ilegalu predpostavka je da bude jeftinije jer nema smisla biti u rangu sa legalom.

MarioArt čet 30.6.2022 19:17
vide kaže...
Sutra krecu dva kanala Maxsport-a di ce biti između ostalog HNL?

 

 

ne krece li samo jedan na kojem ce iskljucivo bit hnl jer HT ni nema prava na nista drugo osim domacih natjecanja?

 

lucluc da racunamo da ces nam to isto dodati ili da trazimo alternative? :D

Blackcastle čet 30.6.2022 20:44

Tih listi od manje od 10 eura je više nego gljiva poslije kiše......ali mješanje vlastitog streama i vas svih je uspoređavanje kruški i jabuka.Al dok got je potražnja za nečime jeftnome i "dobrome" neka živi nada za dobrom slikom i zvukom...tim više jer danas skupi OLEDI ne oprošataju...

manipulator čet 30.6.2022 21:18
Blackcastle kaže...

Tih listi od manje od 10 eura je više nego gljiva poslije kiše......ali mješanje vlastitog streama i vas svih je uspoređavanje kruški i jabuka.Al dok got je potražnja za nečime jeftnome i "dobrome" neka živi nada za dobrom slikom i zvukom...tim više jer danas skupi OLEDI ne oprošataju...

 Tih korisnika sto imaju "skupe" Olede je jako malo na tržištu, ja to vidim po statistikama. 

A sto se tice tih lista ispod 10 eura, evo i ja imam listu takvu, ja prodajem, i tvrdim da je za 7 e i više nego dobra sto sam vidio sta ostali prodaju. Uz tih 7 e, pogotovo ako korisnik ima Android, ima nasa besplatna aplikacija u Google store, u kojoj ima epg, videoteka, i vraćanje kanala unazad 72h,tako da ono..  :) 

 

torpedooo čet 30.6.2022 21:28

Tih korisnika sto imaju "skupe" Olede je jako malo na tržištu, ja to vidim po statistikama. 

A sto se tice tih lista ispod 10 eura, evo i ja imam listu takvu, ja prodajem, i tvrdim da je za 7 e i više nego dobra sto sam vidio sta ostali prodaju. Uz tih 7 e, pogotovo ako korisnik ima Android, ima nasa besplatna aplikacija u Google store, u kojoj ima epg, videoteka, i vraćanje kanala unazad 72h,tako da ono..  :) 

 

 Malo te hebe taj nicknameinače bi ti možda i povjerovao.

manipulator čet 30.6.2022 22:07
torpedooo kaže...

Tih korisnika sto imaju "skupe" Olede je jako malo na tržištu, ja to vidim po statistikama. 

A sto se tice tih lista ispod 10 eura, evo i ja imam listu takvu, ja prodajem, i tvrdim da je za 7 e i više nego dobra sto sam vidio sta ostali prodaju. Uz tih 7 e, pogotovo ako korisnik ima Android, ima nasa besplatna aplikacija u Google store, u kojoj ima epg, videoteka, i vraćanje kanala unazad 72h,tako da ono..  :) 

 

 Malo te hebe taj nicknameinače bi ti možda i povjerovao.

 Ne znam samo sta se tu ima povjerovati - ne povjerovati?

Nije moj profil star 3 do 4 mjeseca pa da bubam gluposti,ja ovo radim skoro 10 godina.. 

Imas test besplatan, uzmeš, vidiš, ako pase uzmeš pretplatu, ako ne paše ides dalje, jako jednostavno.. 

 

vide pet 1.7.2022 08:29

MarioArt

neznam,ja sam zadnje citao da ce biti dva nova maxsporta,a sto se tice lucluca
trebao bi to napravit sto prije jer je vec superkup 09.07. a i treba uklonit
sa spiska hntv jer od danas je ugasen.Eto mu malo posla :)

vide pet 1.7.2022 11:19

....Nikada napetija sezona Hrvatske nogometne lige je iza nas, a novu sezonu SuperSport HNL-a ljubitelji nogometa moći će gledati samo preko novih MAXSport 1 i 2 kanala (dostupni od 1. srpnja, pozicije 12 i 406).

Jedna od prvih nogometnih poslastica na MAXSport kanalima bit će utakmica Superkupa 9. srpnja, u kojoj će snage odmjeriti prvak HNL-a Dinamo i osvajač Hrvatskog kupa Hajduk......... Znaci krenuli od danas

Blackcastle pet 1.7.2022 12:34
manipulator kaže...
markanez kaže...

Svaki reseller moze dati mjesec za 5e ako zeli.

 Može, ali onda taj reseller nema nikakve zarade..  :) 

 Ti si tu već dugo a mij stari nick je bio maldini ali zbog neke glupe svađe mi je banan.....ma svaka čast vama resselerima i želim Vam dobru prodaju, i najviše vam želim samo jedno da kad je bilo koji sport gledaniji da taj kanal radi.......a većina Vas (ne svi) kad se želimo idu spike ne radi vam internet , restartajte router i slična sranja.Inače ja imam NOVU IPTV kao neki back up jer mi daju 15 eura za 4 mjeseca iako ju skoro pa uopće ne koristim....e sad pitanje jel to realno 15 eura za 4 mj...???

markanez pet 1.7.2022 22:41
Blackcastle kaže...
manipulator kaže...
markanez kaže...

Svaki reseller moze dati mjesec za 5e ako zeli.

 Može, ali onda taj reseller nema nikakve zarade..  :) 

 Ti si tu već dugo a mij stari nick je bio maldini ali zbog neke glupe svađe mi je banan.....ma svaka čast vama resselerima i želim Vam dobru prodaju, i najviše vam želim samo jedno da kad je bilo koji sport gledaniji da taj kanal radi.......a većina Vas (ne svi) kad se želimo idu spike ne radi vam internet , restartajte router i slična sranja.Inače ja imam NOVU IPTV kao neki back up jer mi daju 15 eura za 4 mjeseca iako ju skoro pa uopće ne koristim....e sad pitanje jel to realno 15 eura za 4 mj...???

 Eee koliko je trokiranja i stekanja popravio restart rutera. Ljudi obicno imaju besplatne rutere od isp tako da je normalno da ce imati probleme nekad. Nemozes reci da to ne popravi problem u slucaju kada je to zapravo problem. A ti sto govore gasi ovo ono veš masinu i opet ne radi nemaju kontrolu nad listom vjerovatno su peta ruka tako da nemogu ni doci do vlasnika liste da se požale da nesto ne radi..
15e za 4mj je realno za listu ako je kineska ili losije kvalitete. Ili ako neko nije nista zaradio na njoj.

lucluc sub 2.7.2022 15:59
manipulator kaže...

Neki su rekli,necu ih imenovati prije 2 godine da liste od 10 i manje eura nece vise uopce postojati.E pa evo, malo sam opet naisao da pobijem tu tvrdnju,onako ,cisto iz dosade..  :)

 

 

Posto je tjedan darivanja u Next-tv , samo do nedjelje  1 mjesec - 5 e.

 

kontakt na pm za test

 Rade, ali kako? na vecini isp prekidaju ako je bitrate iznad 3mbps... Bila je prica o kanalima visoke rezolucije i da rade na svim isp pod opterecenjem. Poenta je u tome da se ne smanjuje bitrate, a da kanali rade ok

manipulator sub 2.7.2022 19:01
lucluc kaže...
manipulator kaže...

Neki su rekli,necu ih imenovati prije 2 godine da liste od 10 i manje eura nece vise uopce postojati.E pa evo, malo sam opet naisao da pobijem tu tvrdnju,onako ,cisto iz dosade..  :)

 

 

Posto je tjedan darivanja u Next-tv , samo do nedjelje  1 mjesec - 5 e.

 

kontakt na pm za test

 Rade, ali kako? na vecini isp prekidaju ako je bitrate iznad 3mbps... Bila je prica o kanalima visoke rezolucije i da rade na svim isp pod opterecenjem. Poenta je u tome da se ne smanjuje bitrate, a da kanali rade ok

 Za 7 eura/mjesec kod mene rade i više nego dobro i zadovoljavajuće, ja sam realan. Nemam ultra, giga, mega, bitrate neke kvalitete, ali ima korisnika, mozda cak i najviše takvih i ima na tržištu sto traže listu poput moje, uloženi-dobiveno za tu cijenu.

Pa + videoteka koja se azurira stalno, aplikacija, vraćanje kanala, i kad to realan i ne prezahtijevan korisnik stavi na "papir" i vise nego mu se isplati..

More je veliko, ima za svakoga tko prodaje korisnika, i uvijek ce tako biti...

 

Netko je napisao 15 eura 4 mjeseca. Cijena je i vise nego dobra, zavisi sta ima na listi i koliko je stabilna ali opet po tome mogu zaključiti samo da je to potez ocajnika, ništa drugo.. 

Blackcastle sub 2.7.2022 20:27
manipulator kaže...
lucluc kaže...
manipulator kaže...

Neki su rekli,necu ih imenovati prije 2 godine da liste od 10 i manje eura nece vise uopce postojati.E pa evo, malo sam opet naisao da pobijem tu tvrdnju,onako ,cisto iz dosade..  :)

 

 

Posto je tjedan darivanja u Next-tv , samo do nedjelje  1 mjesec - 5 e.

 

kontakt na pm za test

 Rade, ali kako? na vecini isp prekidaju ako je bitrate iznad 3mbps... Bila je prica o kanalima visoke rezolucije i da rade na svim isp pod opterecenjem. Poenta je u tome da se ne smanjuje bitrate, a da kanali rade ok

 Za 7 eura/mjesec kod mene rade i više nego dobro i zadovoljavajuće, ja sam realan. Nemam ultra, giga, mega, bitrate neke kvalitete, ali ima korisnika, mozda cak i najviše takvih i ima na tržištu sto traže listu poput moje, uloženi-dobiveno za tu cijenu.

Pa + videoteka koja se azurira stalno, aplikacija, vraćanje kanala, i kad to realan i ne prezahtijevan korisnik stavi na "papir" i vise nego mu se isplati..

More je veliko, ima za svakoga tko prodaje korisnika, i uvijek ce tako biti...

 

Netko je napisao 15 eura 4 mjeseca. Cijena je i vise nego dobra, zavisi sta ima na listi i koliko je stabilna ali opet po tome mogu zaključiti samo da je to potez ocajnika, ništa drugo.. 

 Ja sam to napisao.NOVU IPTV sam uzeo za punca davno jako dok sam još istraživao taj "svijet" i tako i po toj cijeni mi i dalje radi i produžujem ju.Ono što je danas standard dobre slike je dobar bitrate i rezolucija , a dam se kladiti da ta NOVA IPTV ima sličan ili isti stream kao i ti koji prodaješ i sve ok.Ali uspoređivati nekoga koji ima vlastiti stream i naplati ga 3 eura više nego Vi to nije za usporedbu s Vama ostalima jer frajer ima 80% svoj streama.Ima neku tehniku i module a vi preuzmete i dalje distribuirate...to su kruške i jabuke mili moj.Inače ovim putem ne želim nikakvu svađu , svaka roba ima svog kupca....inače u meni teče plava krv a vidim tvoju sliku profila tako da samo ti daj....nemam ništa protiv...

manipulator ned 3.7.2022 01:59
Blackcastle kaže...
manipulator kaže...
lucluc kaže...
manipulator kaže...

Neki su rekli,necu ih imenovati prije 2 godine da liste od 10 i manje eura nece vise uopce postojati.E pa evo, malo sam opet naisao da pobijem tu tvrdnju,onako ,cisto iz dosade..  :)

 

 

Posto je tjedan darivanja u Next-tv , samo do nedjelje  1 mjesec - 5 e.

 

kontakt na pm za test

 Rade, ali kako? na vecini isp prekidaju ako je bitrate iznad 3mbps... Bila je prica o kanalima visoke rezolucije i da rade na svim isp pod opterecenjem. Poenta je u tome da se ne smanjuje bitrate, a da kanali rade ok

 Za 7 eura/mjesec kod mene rade i više nego dobro i zadovoljavajuće, ja sam realan. Nemam ultra, giga, mega, bitrate neke kvalitete, ali ima korisnika, mozda cak i najviše takvih i ima na tržištu sto traže listu poput moje, uloženi-dobiveno za tu cijenu.

Pa + videoteka koja se azurira stalno, aplikacija, vraćanje kanala, i kad to realan i ne prezahtijevan korisnik stavi na "papir" i vise nego mu se isplati..

More je veliko, ima za svakoga tko prodaje korisnika, i uvijek ce tako biti...

 

Netko je napisao 15 eura 4 mjeseca. Cijena je i vise nego dobra, zavisi sta ima na listi i koliko je stabilna ali opet po tome mogu zaključiti samo da je to potez ocajnika, ništa drugo.. 

 Ja sam to napisao.NOVU IPTV sam uzeo za punca davno jako dok sam još istraživao taj "svijet" i tako i po toj cijeni mi i dalje radi i produžujem ju.Ono što je danas standard dobre slike je dobar bitrate i rezolucija , a dam se kladiti da ta NOVA IPTV ima sličan ili isti stream kao i ti koji prodaješ i sve ok.Ali uspoređivati nekoga koji ima vlastiti stream i naplati ga 3 eura više nego Vi to nije za usporedbu s Vama ostalima jer frajer ima 80% svoj streama.Ima neku tehniku i module a vi preuzmete i dalje distribuirate...to su kruške i jabuke mili moj.Inače ovim putem ne želim nikakvu svađu , svaka roba ima svog kupca....inače u meni teče plava krv a vidim tvoju sliku profila tako da samo ti daj....nemam ništa protiv...

 Ne postoji nitko, ali nitko na tržištu koji prodaje ilegalno iptv da ima svojih 80% streamova. Taj koji ti to kaže, laze. Kraj priče.. 

lucluc ned 3.7.2022 07:08

Ima TVVIET i to se moze i dokazati

 

Takodjer moze se uporediti i koliko kosta distribucija stream-a ka krajnjim korisnicima. Zasto po gbps uploada tvviet placa barem 5 puta skuplje od 90% drugih providera? Da li je to sto onako radi cejfa nabijamo sebi troskove ili zelimo korisnicima isporuciti visok bitrate bez prekida? Zasto u centralama imamo optiku za poslovne korisnike? Zasto imamo 45+ servera ukupno? Sve to sto se pise lako je dokazati. Takodjer korisnici to vide i pise se po raznim forumima, nema potrebe za izmisljanjem i slicno

manipulator ned 3.7.2022 10:55
lucluc kaže...

Ima TVVIET i to se moze i dokazati

 

Takodjer moze se uporediti i koliko kosta distribucija stream-a ka krajnjim korisnicima. Zasto po gbps uploada tvviet placa barem 5 puta skuplje od 90% drugih providera? Da li je to sto onako radi cejfa nabijamo sebi troskove ili zelimo korisnicima isporuciti visok bitrate bez prekida? Zasto u centralama imamo optiku za poslovne korisnike? Zasto imamo 45+ servera ukupno? Sve to sto se pise lako je dokazati. Takodjer korisnici to vide i pise se po raznim forumima, nema potrebe za izmisljanjem i slicno

 Ček jel tv viet legalna televizija ili ja nešto nisam skontao kakp treba?