Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Overflow1984 uto 10.5.2022 07:40
Ceco5465 kaže...

al nebih kupovao nekakve godisnje pretplate ako ce mi opet stekat kao i sa ovom ..

 Ceco, ajde ti lijepo nama podjeli loše iskustvo s tim serverom koji imaš sad .. Pošto idemo po principu uzajamne pomoci, da vidimo i koji serveri nisu baš vrijedni spomena :).

 

Normalno, tu isto može biti problem i u tvom hardveru, internet operateru itd ..

kameni_zg uto 10.5.2022 19:19
Ceco5465 kaže...

Ok,hvala na odgovorima...jel mi mozete ovdje javno napista tko ima dobru listu...ovako mi se salju privatne pa opet neznam jel dobra ili ne..ako moze netko stavit mi ovdje dobru listu,kod koga ima i da mu radi dobro pa bi ja onda kontaktiro privatno...hvala

 I da mogu listu isprobat na mjesec dana,nije problem platit...al nebih kupovao nekakve godisnje pretplate ako ce mi opet stekat kao i sa ovom ..

Moj savjet je da nikada ali nikada nijednu listu ne placas na godisnjoj bazi.

 

Ja tvviet koristim vec jako dugo, zadovoljan sam sa stabilnoscu pa i dalje placam 3 mjeseca unaprijed maximalno.

 

Nude ti neke liste za koje prvi put cujem za 60 eura (to je vjerujem godisnja cijena)... tvviet ti je duplo skuplji za godinu dana, ali s razlogom. ti odluci. pozz

x18x05x uto 10.5.2022 19:45

Koja lista ima jako dobre Arene i SK? Imam Tviet al Arene i neki SK kanali su dosta loši. Ne prekida al slika nekako kao da je mutna. I da, nije do mene. Testirao sam neke liste, svi nude po par hiljada kanala, al Arene su puno bolje kvalitete, dok ti drugi kanali uh. Pola ih ne radi.

torpedooo uto 10.5.2022 19:58
x18x05x kaže...

Koja lista ima jako dobre Arene i SK? Imam Tviet al Arene i neki SK kanali su dosta loši. Ne prekida al slika nekako kao da je mutna. I da, nije do mene. Testirao sam neke liste, svi nude po par hiljada kanala, al Arene su puno bolje kvalitete, dok ti drugi kanali uh. Pola ih ne radi.

 Daj primjer, koju si to listu probao pa su arene i SK bolje. Za SK (na tvviet) tvrdim da je identičan kao na EON. A arene su bile jedno vrijeme "muljave" ali su od tad popravljene i ne znam da ima bolje od toga. 

x18x05x uto 10.5.2022 20:00
torpedooo kaže...
x18x05x kaže...

Koja lista ima jako dobre Arene i SK? Imam Tviet al Arene i neki SK kanali su dosta loši. Ne prekida al slika nekako kao da je mutna. I da, nije do mene. Testirao sam neke liste, svi nude po par hiljada kanala, al Arene su puno bolje kvalitete, dok ti drugi kanali uh. Pola ih ne radi.

 Daj primjer, koju si to listu probao pa su arene i SK bolje. Za SK (na tvviet) tvrdim da je identičan kao na EON. A arene su bile jedno vrijeme "muljave" ali su od tad popravljene i ne znam da ima bolje od toga. 

 Nemaju imena, našao sam ih u Offenbach grupi na fejsu. Na Tviet Arene ove Premium su loše kvalitete.

Blackcastle uto 10.5.2022 21:40

Red devil je imao solidnu kvalitetu slike ali sada kad ih je tvviet sredio idu u 6 mbs i niti jedna lista od ovih domaćih nema tu kvalitetu slike.Drugo RD je dok sam ja bilo sve super ali kada krene neka važna utakmica ili bilo koji gledaniji sport počne odmah buffati, dali se u međuvremeno nešto kod njih popravilo to ne znam...

tuškanac07 uto 10.5.2022 22:26
x18x05x kaže...
torpedooo kaže...
x18x05x kaže...

Koja lista ima jako dobre Arene i SK? Imam Tviet al Arene i neki SK kanali su dosta loši. Ne prekida al slika nekako kao da je mutna. I da, nije do mene. Testirao sam neke liste, svi nude po par hiljada kanala, al Arene su puno bolje kvalitete, dok ti drugi kanali uh. Pola ih ne radi.

 Daj primjer, koju si to listu probao pa su arene i SK bolje. Za SK (na tvviet) tvrdim da je identičan kao na EON. A arene su bile jedno vrijeme "muljave" ali su od tad popravljene i ne znam da ima bolje od toga. 

 Nemaju imena, našao sam ih u Offenbach grupi na fejsu. Na Tviet Arene ove Premium su loše kvalitete.

 Koliko ja vidim slika na tvviet Arenama Premium je izvrsna AS1 Premium

x18x05x uto 10.5.2022 22:35
tuškanac07 kaže...
x18x05x kaže...
torpedooo kaže...
x18x05x kaže...

Koja lista ima jako dobre Arene i SK? Imam Tviet al Arene i neki SK kanali su dosta loši. Ne prekida al slika nekako kao da je mutna. I da, nije do mene. Testirao sam neke liste, svi nude po par hiljada kanala, al Arene su puno bolje kvalitete, dok ti drugi kanali uh. Pola ih ne radi.

 Daj primjer, koju si to listu probao pa su arene i SK bolje. Za SK (na tvviet) tvrdim da je identičan kao na EON. A arene su bile jedno vrijeme "muljave" ali su od tad popravljene i ne znam da ima bolje od toga. 

 Nemaju imena, našao sam ih u Offenbach grupi na fejsu. Na Tviet Arene ove Premium su loše kvalitete.

 Koliko ja vidim slika na tvviet Arenama Premium je izvrsna AS1 Premium

 Na 65 inch Qled to izgleda dosta loše. No da nebi bilo da Tvviet ne valja ostali kanali su dobri, samo eto sport preko iptv-a nije najsretnija opcija.

tuškanac07 uto 10.5.2022 23:03
x18x05x kaže...
tuškanac07 kaže...
x18x05x kaže...
torpedooo kaže...
x18x05x kaže...

Koja lista ima jako dobre Arene i SK? Imam Tviet al Arene i neki SK kanali su dosta loši. Ne prekida al slika nekako kao da je mutna. I da, nije do mene. Testirao sam neke liste, svi nude po par hiljada kanala, al Arene su puno bolje kvalitete, dok ti drugi kanali uh. Pola ih ne radi.

 Daj primjer, koju si to listu probao pa su arene i SK bolje. Za SK (na tvviet) tvrdim da je identičan kao na EON. A arene su bile jedno vrijeme "muljave" ali su od tad popravljene i ne znam da ima bolje od toga. 

 Nemaju imena, našao sam ih u Offenbach grupi na fejsu. Na Tviet Arene ove Premium su loše kvalitete.

 Koliko ja vidim slika na tvviet Arenama Premium je izvrsna AS1 Premium

 Na 65 inch Qled to izgleda dosta loše. No da nebi bilo da Tvviet ne valja ostali kanali su dobri, samo eto sport preko iptv-a nije najsretnija opcija.

 Ne znam odnosi li se to i na eon pošto je kod mene na mnogim kanalima ista slika na tvviet i eon (kanali koje oba imaju u ponudi). E sada ja bih volio isto da svi kanali budu savršeni kao SK 4K ili Eurosport 4Kna tvviet, ali eto za sada barem iduća sezona HNL- a najavljuje se u 4K prijenosima dakle bit će malo bolje u budućnosti. Opet nije ni svaki tv u domaćinstvima 65inch Qled, daleko smo od toga... 

tomy92 sri 11.5.2022 21:04

Cisto mala informacija ili iskustvo za one koje zanima. Ima par dana koristim Nvidia Shield Pro, i zelim se nadovezat na njegov AI upscaling.

Citajuci po internetu sam bio skeptican u vezi upscaling-a i njegovih mogucnosti, sada kada sam to i sam testira na listi koju posjedujem, mogu rec da sam iznenadjen. Slika je stvarno ostrija i bolja i stvarno je primjetno.

Nemojte ocekivati sada neka cuda i stvarni 4K, ali stvarno je vidljiv napredak u kvaliteti slike. Ako je neko zainteresiran da i sebi nabavi Shield, cisto par informacija.

Obicna verzija radi upscaling do 4K 30fps, dok Pro verzija moze i 4K 60 fps, tako da pazite jer na vecini sportskih programa vam nece biti aktivan.

Druga stvar, upscaling je moguc samo na progressive streamu, dok na interlaced takodjer nece biti aktivan, tako da pazite i na to. Provjerite sa svojim davateljem usluga koji on stream koristi ako ga mislite radi iptv-a kupovat.

Po meni nema smisla kupovati shield samo zbog iptv-a jer znamo kakva mu je cijena, i uopce ne zelim ulazit u raspravu jeli vridan toga, svatko radi sa svojim novcima sta oce. Shield je jako mocan stroj i radi puno toga i za mene se isplati.

Eto cisto par informacija ako nekoga zanima i misli ga koristiti za iptv

x18x05x sri 11.5.2022 22:00
tomy92 kaže...

Cisto mala informacija ili iskustvo za one koje zanima. Ima par dana koristim Nvidia Shield Pro, i zelim se nadovezat na njegov AI upscaling.

Citajuci po internetu sam bio skeptican u vezi upscaling-a i njegovih mogucnosti, sada kada sam to i sam testira na listi koju posjedujem, mogu rec da sam iznenadjen. Slika je stvarno ostrija i bolja i stvarno je primjetno.

Nemojte ocekivati sada neka cuda i stvarni 4K, ali stvarno je vidljiv napredak u kvaliteti slike. Ako je neko zainteresiran da i sebi nabavi Shield, cisto par informacija.

Obicna verzija radi upscaling do 4K 30fps, dok Pro verzija moze i 4K 60 fps, tako da pazite jer na vecini sportskih programa vam nece biti aktivan.

Druga stvar, upscaling je moguc samo na progressive streamu, dok na interlaced takodjer nece biti aktivan, tako da pazite i na to. Provjerite sa svojim davateljem usluga koji on stream koristi ako ga mislite radi iptv-a kupovat.

Po meni nema smisla kupovati shield samo zbog iptv-a jer znamo kakva mu je cijena, i uopce ne zelim ulazit u raspravu jeli vridan toga, svatko radi sa svojim novcima sta oce. Shield je jako mocan stroj i radi puno toga i za mene se isplati.

Eto cisto par informacija ako nekoga zanima i misli ga koristiti za iptv

 Ne primijeti se nikakva razlika sa upaljenim upscalingom. Da bi to bilo korisno content bi trebao biti lošiji od HD. Ne pada mi na pamet takvo što gledati. Da je moćan stroj to je. Koristim ga najviše za Plex server.

tomy92 čet 12.5.2022 00:48

Netko primjeti, netko ne primjeti. Isto kao sto neka osoba ne cuje odredjene frekvencije zvuka, druga cuje. Ili netko ne vidi sve boje dok drugi primjete. Uopce ne zelim ulaziti u rasprave, ja kazem da primjetim razliku i to je to, nije ogromna ali primjetna.

Samo sam iznio svoje zapazanje i par stvari na koje se triba pazit ako neko drugi zeli isto probat.

Ceco5465 pet 13.5.2022 11:03

Ja ti se u to slabo kuzim,al nebih volio prozivat covjeka da ima problema,a mozda nije do njega..a fer i korektan je ispo...dao mi listu na par dana na probu...sa tim da dam drugu lidtu dobio u pola cijene ..

lucluc pon 16.5.2022 09:01

Na koje tacno arene mislite da nisu ok? Nismo nista mijenjali u zadnje vrijeme sto se tice arena, pa da sad se moze reci da u zadnje vrijeme ne valjaju... Nije se mijenjao kvalitet slike, a stabilnost pogotovo

 

Ps. hvala puno svima na lijepim rijecima

partwish pon 16.5.2022 13:11
lucluc kaže...

Na koje tacno arene mislite da nisu ok? Nismo nista mijenjali u zadnje vrijeme sto se tice arena, pa da sad se moze reci da u zadnje vrijeme ne valjaju... Nije se mijenjao kvalitet slike, a stabilnost pogotovo

 

Ps. hvala puno svima na lijepim rijecima

 Stabilnost je super, tu nema prigovora. Uglavnom gledam HR Arene, 1 i 3. Slika je baš muljava.

ivan-cirkovic uto 17.5.2022 16:03

Imam jedno pitanje za sve. Da li svi koristite android uređaje za gledanje ili neko ima resivere drugih proizvođača, a da nisu android? Pitam, jer ja koristim baš dugo MAG resivere, pa me zanima nešto oko snimanja kanala... Hvala.

x18x05x uto 17.5.2022 16:55
ivan-cirkovic kaže...

Imam jedno pitanje za sve. Da li svi koristite android uređaje za gledanje ili neko ima resivere drugih proizvođača, a da nisu android? Pitam, jer ja koristim baš dugo MAG resivere, pa me zanima nešto oko snimanja kanala... Hvala.

 Apple TV 4K te Nvidia Shield TV Pro. Ponekad od Samsumga ugrađeni Tizen.