Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

dadotb pon 27.9.2021 12:04
gorjanzg kaže...

Može privatno preporuka za strane liste? Dakle link, web stranica, itd?

Nije mi bitno imaju li domaće kanale, fokusiram se na učenje jezika (osim engleskog).

 

Hvala

 

 na koji nacin gledas, kojim programom ??? 

lucluc pon 27.9.2021 13:52
Marko_95 kaže...

Pozdrav što se događa s nettvviet uslugom? Kad radi, radi super, ali u zadnje vrijeme recimo 2-3 tjedna, jednom kad za šteka program, nema boga da se opet pokrene.. Ne radi ni live tv, ni serije, a ni filmovi. Playback error 5/5.. Druge usluge recimo YouTube i twitch rade bez problema. Reset uređaja ne pomaže. Što se događa? Koristio sam preko pola godine i bio prezadovoljan ali bih uskoro prešao na novu listu ako se stvari ne poprave dok imam plaćeni uslugu do kraja 10.mjeseca.. Koju listu bi preporučili da nema ovakvih problema? Hvala

 

Edit:nadogradio sam aplikaciju iptv smarters pro, ista stvar i na staroj i na novoj verziji

 

Mi koristimo originalni ministra middleware. Ako u vasoj app korstite stalker, moguce je da je problem u nekompatibilnosti. Za android preporucujemo nasu app ili tivimate. Smarters pro app nije bas najpogodnija za koristenje preko stalkera. Ako se desava playback error, a koristite m3u listu, vrlo lako je moguce da ste nesto pogrijesili u unosu liste u samu app i vasa ip dodje na ban. Hocu reci, to sve mirise na to da dobijete ban zbog neke greske. trebate se javiti korisnickoj sluzbi da se utvrdi koji je tacno uzrok

Marko_95 pon 27.9.2021 17:46

Isprike što pišem javno nakon 2 privatne poruke, ali jel ovo tvoja usluga? Ili sam se ja tebi javljao a uopće nije tvoja lista? xD Ako da, volio bih prijeći kod tebe nakon isteka računa cca još mjesec dana traje. 

lucluc pon 27.9.2021 20:40

Ako je netko imao problem sa nasim tvviet playerom na amazon stick lite, fire tv, nekim boxovima da izbaci iz app kod logiranja, taj problem smo otklonili. sada app radi i na jeftinijim amazon os tabletima...

Ribnjak2048 pon 27.9.2021 20:40

Pozdrav, može netko poslati kontakt za 24 sata/tjedan dana/mjesec dana plaćenu probu liste sa domaćim kanalima ili s prijevodima, za roditelje a da to možemo riješiti večeras ili sutra ujutro?

 

Može ovdje, može u poruke. Imaju IPTV Smarters Pro i preko toga bi gledali.

copely pon 27.9.2021 22:22
Ribnjak2048 kaže...

Pozdrav, može netko poslati kontakt za 24 sata/tjedan dana/mjesec dana plaćenu probu liste sa domaćim kanalima ili s prijevodima, za roditelje a da to možemo riješiti večeras ili sutra ujutro?

 

Može ovdje, može u poruke. Imaju IPTV Smarters Pro i preko toga bi gledali.

 imas pp

gecmali uto 28.9.2021 18:24
.domagojs. kaže...

Poz,

 

Jel ima tu 4K entuzijasta ?

 

Liga prvaka u 4K je navodno dostupna na BT SPORT ULTIMATE, ima lista koja ima taj BT kanal ?

 

Hvala

 mislim da nažalost ne,trebala bi biti na švicarskom Blue Sport Uhd,5Sport 4k (HDR),V Sport UHD i RMC Sport 1 UHD, za UK 4k kanale je navodno jako teško doći do streama...

 

torpedooo uto 28.9.2021 20:50
HRVOJE346 kaže...

Meni treba neka lista koja nije skupa za ponešto domaćih kanala i brdo filmova.Koristim kodi leia 18.9.Pozdrav i hvala.

 Šta će ti onda lista sa filmovima ako imaš kodi, nema te liste koja ima više i bolje od elementuma.

Q-Tip sri 29.9.2021 16:59
.domagojs. kaže...

Poz,

 

Jel ima tu 4K entuzijasta ?

 

Liga prvaka u 4K je navodno dostupna na BT SPORT ULTIMATE, ima lista koja ima taj BT kanal ?

 

Hvala

 

4K entuzijasti i IPTV ne idu zajedno. Ponuda 4K kanala kod većine providera se može prebrojiti na prste jedne ruke, a mnoge nemaju nijedan 4K kanal. 

 

Jednog dana možda, zasad je full HD @50/60 fps vrhunac ponude.

tuna-1 pet 1.10.2021 15:49
greathander kaže...
GreenBoy kaže...

Smart Iptv app, instaliras ga sa usb sticka.

 

https://siptv.app/howto/sammy/

 Smart iptv app mi je bacila obavijest da je zavrsilo probno razdoblje i da se mora platiti 5e da bih mogao dalje koristiti aplikaciju. Postoji li kakav nacin da se zaobiđe placanje ili se mora platiti?

 

Hvala  :D

 platiš 5e i vozi :D

really, 5e? 40kn?

Pezer sub 2.10.2021 11:15

Decki moze preporuka aplikacije za IPTV na Hisense smart tv(Vidaa Os)…
Inace na svom tvu koristim TiviMate premium i vrhunska je, trazim nesto slicno za VidaaOs i po mogucnosti besplatnu, ali nije problem ni platiti ako vrijedi..

Genius10 sub 2.10.2021 20:06
Pezer kaže...
Decki moze preporuka aplikacije za IPTV na Hisense smart tv(Vidaa Os)…
Inace na svom tvu koristim TiviMate premium i vrhunska je, trazim nesto slicno za VidaaOs i po mogucnosti besplatnu, ali nije problem ni platiti ako vrijedi..

 

 

Ja koristim SSIPTV aplikaciju i koliko znam to je jedina iptv aplikacija koja se na tom OS-u može instalirati. Nađeš je preko one njihove AppsNow za instalaciju aplikacija.