Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

mrvica12 čet 23.9.2021 19:16
MadDogMattis kaže...
mrvica12 kaže...

Ovo blokiranje kod mene je jako zanimljivo.Dešava se od 19:30 do cca 22:30.Svo ostalo vrijeme radi savršeno.Ne razumijem .

 tada ljudi najviše gledaju TV, vjerojatno je to razlog.

 Ne bi smjelo biti do toga.Na mobitelu i drugom operateru radi bez trzaja dok na TV blokira.Probao sam i to.Uskoro kreće blokiranje,a sada radi savršeno.

mrvica12 čet 23.9.2021 22:17
JackIsBack kaže...
mrvica12 kaže...

Evo u 20 h krenuo blokiranje i nakon 22 opet će biti sve normalno.

 Možda ti operater throttla kad je najvece opterecenje u vecernjim satima.

 Moguće,evo od 22 je sve normalno.

mrvica12 pet 24.9.2021 12:09
matteo.st kaže...
Onda uzmi VPN. On ima veći prioritet od streaminga i kad je zagušena infrastruktura onda preko VPN-a ne šteka za razliku od tvog problema.

 Uzeo bi ali tv i router mi ne podržavaju VPN. Koji uređaj bi mogao uzeti za gledanje iptv-a da mogu koristiti na njemu VPN.

dmanz pet 24.9.2021 12:14
mrvica12 kaže...
matteo.st kaže...
Onda uzmi VPN. On ima veći prioritet od streaminga i kad je zagušena infrastruktura onda preko VPN-a ne šteka za razliku od tvog problema.

 Uzeo bi ali tv i router mi ne podržavaju VPN. Koji uređaj bi mogao uzeti za gledanje iptv-a da mogu koristiti na njemu VPN.

 Firestick

ZdravacVZ sub 25.9.2021 07:31

Kad već razgovaramo o VPN-u, ovako je to kod mene; Kombinacija Mikrotik hEX S router za cca 450 kuna i NordVPN IKEv2 + IPSec.

Ne morate baš biti stručnjak za RouterOS, tutorijala ima kolko hoćete, baš ono, step by step.

 

 

beowulf112 ned 26.9.2021 00:44

Mene zanima koju aplikaciju uzeti za gledanje?smart iptv?duplexplay?tivimate?ili neku trecu?na storeu ih ima vise..moguce da su neke besplatne?koliko sam vidio smart iptv se placa 5,49€..nije losa..probao sam trial verziju...duplexplay se placa 2 dollara godisnje..nisam vidio da ima uzet lifetime licencu..niti sam je testirao..tivimate?vidim dosta je hvalite tu..koje su njene prednosti u odnosu na spomenute?besplatna je?mogu loadat nova iptv listu bez da kupim program..ako sam ja dobro da sada pohvatao

stipest ned 26.9.2021 12:21
beowulf112 kaže...
Mene zanima koju aplikaciju uzeti za gledanje?smart iptv?duplexplay?tivimate?ili neku trecu?na storeu ih ima vise..moguce da su neke besplatne?koliko sam vidio smart iptv se placa 5,49€..nije losa..probao sam trial verziju...duplexplay se placa 2 dollara godisnje..nisam vidio da ima uzet lifetime licencu..niti sam je testirao..tivimate?vidim dosta je hvalite tu..koje su njene prednosti u odnosu na spomenute?besplatna je?mogu loadat nova iptv listu bez da kupim program..ako sam ja dobro da sada pohvatao

Meni je Duplex bez premca i po cijeni i po kvaliteti. Imaš ga i u većini TV-a kao aplikaciju ( LG provjerno ima). Problem je da zadnje vrijeme najavljuju gašenje. Tivimate ide samo na box, ne i na TV. Samo da znaš. Nisi napisao bili gledao preko TV ili boxa?

Marko_95 ned 26.9.2021 13:24

Pozdrav što se događa s nettvviet uslugom? Kad radi, radi super, ali u zadnje vrijeme recimo 2-3 tjedna, jednom kad za šteka program, nema boga da se opet pokrene.. Ne radi ni live tv, ni serije, a ni filmovi. Playback error 5/5.. Druge usluge recimo YouTube i twitch rade bez problema. Reset uređaja ne pomaže. Što se događa? Koristio sam preko pola godine i bio prezadovoljan ali bih uskoro prešao na novu listu ako se stvari ne poprave dok imam plaćeni uslugu do kraja 10.mjeseca.. Koju listu bi preporučili da nema ovakvih problema? Hvala

 

Edit:nadogradio sam aplikaciju iptv smarters pro, ista stvar i na staroj i na novoj verziji

mmatic123 ned 26.9.2021 16:51
stipest kaže...
beowulf112 kaže...
Mene zanima koju aplikaciju uzeti za gledanje?smart iptv?duplexplay?tivimate?ili neku trecu?na storeu ih ima vise..moguce da su neke besplatne?koliko sam vidio smart iptv se placa 5,49€..nije losa..probao sam trial verziju...duplexplay se placa 2 dollara godisnje..nisam vidio da ima uzet lifetime licencu..niti sam je testirao..tivimate?vidim dosta je hvalite tu..koje su njene prednosti u odnosu na spomenute?besplatna je?mogu loadat nova iptv listu bez da kupim program..ako sam ja dobro da sada pohvatao

Meni je Duplex bez premca i po cijeni i po kvaliteti. Imaš ga i u većini TV-a kao aplikaciju ( LG provjerno ima). Problem je da zadnje vrijeme najavljuju gašenje. Tivimate ide samo na box, ne i na TV. Samo da znaš. Nisi napisao bili gledao preko TV ili boxa?

Duplex više nije moguće skinuti ni za jednu platformu, na moju veliku žalost: Izgleda da više nije moguće ni produljiti pretplatu. Ovo je sa njihovih stranica:

 

Important

 

Due to the insistence of several unauthorized websites/social accounts in using our name (DuplexPlay) in promoting and selling their products/content which deceives end-users and make them believe that we are the seller of their products/content, we had to take the following actions:

  • We have stopped the selling of new DuplexPlay activations (new licenses).

 

Thanks for your understanding