Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

gecmali sri 16.6.2021 18:03
hAZE2005 kaže...
WillyWonka kaže...

 

Gledam preko TiViMATEA.

 

Kupio si ili gledaš preko krekirane aplikacije?

 

Planiram kupiti listu pa gledam koja mi je najbolja opcija za gledanje preko android tv boxa...

 tivimate(kupljena verzija) ili ott navigator(dovoljna i free verzija za većinu korisnika) su najbolje, dalje ne moraš ni tražiti

WillyWonka čet 17.6.2021 11:30
hAZE2005 kaže...
WillyWonka kaže...

 

Gledam preko TiViMATEA.

 

Kupio si ili gledaš preko krekirane aplikacije?

 

Planiram kupiti listu pa gledam koja mi je najbolja opcija za gledanje preko android tv boxa...

 Kupio sam TiViMate premium veziju.

 

59kn je godišnje ili možeš platiti 160kn za sva vremena.

 

Vidim da dioekipe sa foruma skine i APK premium verzije pa to instaliraju na TV... tako da eto, postoji i ta opcija...

blackeagle29 čet 17.6.2021 21:53

Prije neka 2 mjeseca sam s nova iptv prešao na tvviet i mogu reći sad imam više žalbi prema supportu nego prije na nova listi... Početkom ovog mjeseca je zvuk na doma tv bio u banani, zvučalo je kao kad je komp preslab za neki video ili igru pa zastajkuje, ali je slika normalno išla i događalo samo na doma tv, bilo mi je oko 3 dana tak. Danas na doma tv zvuk i slika nesinkronizirani za nekih 10 sekundi. isprobano na vivax android tv i huawei p20, aplikacije tvviet i perfect player.

dadotb sub 19.6.2021 20:44

gledam intezivno EP u fudbalu preko IPTV listi, naaaj slika mi je na Optus sport Australskom kanalu, ESPN, kao i BEIN max...HRT drasticno losiji kad je tekma, tokom emisija vrlo solidno...Nova S i Nova BiH  slika jako losa za moj pojam

mariclius sub 19.6.2021 20:56

Ovo gledanje unazad. Kad izaberem neku emisiju koju bi gledao većinom krene od emisije koja je bila prije toga. Problem je što zbog toga fali kraj emisije koju sam htio gledati i koju sam pokrenuo. Inače samo par programa tako pratim pa ne znam da li je na svim programima i da li je to samo kod mene. Na tvviet sam. Usluga i komunikacija odlična.

mariclius sub 19.6.2021 20:56

Ovo gledanje unazad. Kad izaberem neku emisiju koju bi gledao većinom krene od emisije koja je bila prije toga. Problem je što zbog toga fali kraj emisije koju sam htio gledati i koju sam pokrenuo. Inače samo par programa tako pratim pa ne znam da li je na svim programima i da li je to samo kod mene. Na tvviet sam. Usluga i komunikacija odlična.

lucluc sub 19.6.2021 21:40
mariclius kaže...
Ovo gledanje unazad. Kad izaberem neku emisiju koju bi gledao većinom krene od emisije koja je bila prije toga. Problem je što zbog toga fali kraj emisije koju sam htio gledati i koju sam pokrenuo. Inače samo par programa tako pratim pa ne znam da li je na svim programima i da li je to samo kod mene. Na tvviet sam. Usluga i komunikacija odlična.

 Pozdrav. To je problem sa nekim kanalima gdje epg nije bas tacan, tako da kraj emisije bude na pocetku sljedece... obicno je par minuta u pitanju, na nekim je i vise. Sve kanale sa tom greskom smo popisali i javili epg provideru i obecali su ubrzo podesiti, odnosno sinkronizirati vrijeme na kanalima koji imaju gresku

mean-muscul ned 20.6.2021 00:03

Pozdrav svima , ako može neka preporuka programa za tvviet i Samsung smart TV , naime gledam preko Ministra Player ali nisam baš zadovoljan , jel ima kakva bolja alternativa da radi gledanje unazad i da je epg malo pregledniji.... Hvala

gecmali ned 20.6.2021 09:56
dadotb kaže...

gledam intezivno EP u fudbalu preko IPTV listi, naaaj slika mi je na Optus sport Australskom kanalu, ESPN, kao i BEIN max...HRT drasticno losiji kad je tekma, tokom emisija vrlo solidno...Nova S i Nova BiH  slika jako losa za moj pojam

 ako imaš mogućnost probaj na švedskom v sport uhd kanalu gledati,predobra je slika,uz ove koje si pobrojao dobra slika je i na bbc one, aus optus nisam probao još,na kojoj listi ga ima?

BMT ned 20.6.2021 16:25
lucluc kaže...
mariclius kaže...
Ovo gledanje unazad. Kad izaberem neku emisiju koju bi gledao većinom krene od emisije koja je bila prije toga. Problem je što zbog toga fali kraj emisije koju sam htio gledati i koju sam pokrenuo. Inače samo par programa tako pratim pa ne znam da li je na svim programima i da li je to samo kod mene. Na tvviet sam. Usluga i komunikacija odlična.

 Pozdrav. To je problem sa nekim kanalima gdje epg nije bas tacan, tako da kraj emisije bude na pocetku sljedece... obicno je par minuta u pitanju, na nekim je i vise. Sve kanale sa tom greskom smo popisali i javili epg provideru i obecali su ubrzo podesiti, odnosno sinkronizirati vrijeme na kanalima koji imaju gresku

 Šansa da provajderi to srede je, nažalost, mala, jer ako nisu to sredili u zadnjih desetak i više godina, sumnjam da će i sad. Jedino rješenje, ali koji isto tako nije garancija ako je greška EPG-u velika, je da se namjesti, ako je moguće, da se počne sa snimanjem 5 minuta ranije, a završi 5 minuta kasnije. Međutim, ne znam koliko bi to preklapanje u snimkama opteretilo sustav.

ursusc355 ned 20.6.2021 19:02

Ima li šta bolje od ovoga računajući da mi paše ova cijena.

X96-MAX-Plus

 

Šalju sa skladišta u njemačkoj, dostava oko 2 evra. čini se ok za te pare.

Hvala. ps. nema valjda nikakvih dodatnih troškova kad piše da iz njemačke šalju jel tako ?

 

Napominjem da mi ne paše stick nego baš box jer to ču spojiti na 27" monitor hdmi kablom kod sina u sobi. usput monitor nema zvučnike naravno , dali mogu na box spojiti zvučnike od kompa ?

kameni_zg ned 20.6.2021 19:44

Imao ja taj, nevalja i ne vrijedi tih 33 eura.
Dodaj jos <10tak eura
Sutra ti je prime day na amazonu, uzmi si free trial, firestick 4k ti bude oko 30 eura + 10 shipping preko mailboxde.com u Hrvatsku.

Do tog cjenovnog ranga, od firesticka nema bolje - po meni.

 

Pote pon 21.6.2021 00:11
kameni_zg kaže...

Imao ja taj, nevalja i ne vrijedi tih 33 eura.
Dodaj jos <10tak eura
Sutra ti je prime day na amazonu, uzmi si free trial, firestick 4k ti bude oko 30 eura + 10 shipping preko mailboxde.com u Hrvatsku.

Do tog cjenovnog ranga, od firesticka nema bolje - po meni.

 

 I oni puno skuplji su losiji od fire, ja imam 2 i nema bolje stvarcice !

ursusc355 pon 21.6.2021 07:23

a šta točno može bit loše na takvim uređajima ? ne razumijem. samo treba pokrenut vlc player da pusti plačenu iptv listu koju imam i to je sve. neznam šta može bit problem. dali je prespor ili slab li nešto drugo ?

u dnevnoj gledam preko ssiptv aplikacije na samsung tv i radi sve super. prema specifikacijama box je jači od mog tv-a i po procesoru i količini rama. mlim dodano objašnjenje šta nevalja na boxu. Hvala

lucluc pon 21.6.2021 13:26

Mislim da je ok traziti misljenje drugih ljudi jer same specifikacije ne znace puno... Cesto se desi da je box specifikacijama jaci od bilo kojeg tv-a, ali da buguje u radu zbog greske sa hardware, kratkog je vijeka trajanja, OS nije kvalitetno prilagodjen, pa se aplikacije ruse, blokira uredjaj, onda recimo daljinski nije dobar i masu drugih stvari...

kameni_zg pon 21.6.2021 17:03
ursusc355 kaže...

a šta točno može bit loše na takvim uređajima ? ne razumijem. samo treba pokrenut vlc player da pusti plačenu iptv listu koju imam i to je sve. neznam šta može bit problem. dali je prespor ili slab li nešto drugo ?

u dnevnoj gledam preko ssiptv aplikacije na samsung tv i radi sve super. prema specifikacijama box je jači od mog tv-a i po procesoru i količini rama. mlim dodano objašnjenje šta nevalja na boxu. Hvala

 

Ako ti treba da samo gledas listu na njemu bit ce ok al ne ocekuj vise od toga, makar na papiru box izgleda pre jeben


Lose uvezi tih boxeva po meni je to da se reklamiraju da mogu kojesta, pa kad ga kupis vidis da ne moze pola toga. Recimo reprodukcija 4k filma na tom boxu zaboravi, 1080p bi trebalo bit ok.

4gb rama super na papiru, ali u praksi firestick sa 1.5gb ga pojede, problem je optimizacija kod tih android boxeva koja je vecinom losa osim ako kupis recimo mi box ili nvidia shield.

Kazem, bit ce ti ok za listu, a i posto planiras zvucnike spajat firestick ti nije opcija to razumijem. Ocekuj sporo paljenje (do 30 sekundi da se sami box upali) a za usporedbu recimo firestick se pali 3 sekunde, i nastavljas od tamo gdje si stao, takodjer nemoj ocekivat neko fluidno iskustvo kod koristenja.