Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Nomad čet 8.4.2021 09:33

Moram podijeliti svoje nezadovoljstvo reddevils listom. Bio sam više mjeseci kod njih i nisu bili loši, ali zadnjih dana imaju velikih problema. Čini se da je problem vezan uz t-com, ali i uz najgledanije periode odnosno događaje poput lige prvaka.
Bilo kako bilo odlučio sam promjeniti i preći na tvviet. Lista je malo manja, ali sasvim dovoljan broj kanala i sadržaja za moje potrebe. Za sada sve radi bez greške 

Blackcastle čet 8.4.2021 13:33
Nomad kaže...

Moram podijeliti svoje nezadovoljstvo reddevils listom. Bio sam više mjeseci kod njih i nisu bili loši, ali zadnjih dana imaju velikih problema. Čini se da je problem vezan uz t-com, ali i uz najgledanije periode odnosno događaje poput lige prvaka.
Bilo kako bilo odlučio sam promjeniti i preći na tvviet. Lista je malo manja, ali sasvim dovoljan broj kanala i sadržaja za moje potrebe. Za sada sve radi bez greške 

 Meni je bilo najgore kad mi dodje ekipa doma na utakmicu i upalim projektor i uvijek ali uvijek kad je počela bilo koja jača utakmica tipa EL classico ili neko prvenstvo u rukometu ili sl počne trzati.... i čim završi opet sve ok....to me ubijalo...

 

Kod tvvieta sve radi super...

Cryogenic čet 8.4.2021 13:48

Trenutno sam na Nova tv, nisu skroz losi, čak i ok, nema preskakivanja programa, tu i tam koja arena ne radi ali ok, ali nedaju da se sa iste ip adrese odnosno od kuce gleda primjer, arena na laptopu a na tv history channel, bio sam na red devil i tv viet ali trazim nesto jeftino kao nova tv, hvala i lp.

Pote čet 8.4.2021 13:58

Koliko para, toliko muzike ! I da je 20€/mj. opet bi uzeo jer je vise nego duplo jeftinije od legalnih providera s obzirom da imaš sve. Zbrojite pakete maxtv ili a1 pa vidite koliko bi vas doslo.

FileFicho čet 8.4.2021 14:09
Blackcastle kaže...
Nomad kaže...

Moram podijeliti svoje nezadovoljstvo reddevils listom. Bio sam više mjeseci kod njih i nisu bili loši, ali zadnjih dana imaju velikih problema. Čini se da je problem vezan uz t-com, ali i uz najgledanije periode odnosno događaje poput lige prvaka.
Bilo kako bilo odlučio sam promjeniti i preći na tvviet. Lista je malo manja, ali sasvim dovoljan broj kanala i sadržaja za moje potrebe. Za sada sve radi bez greške 

 Meni je bilo najgore kad mi dodje ekipa doma na utakmicu i upalim projektor i uvijek ali uvijek kad je počela bilo koja jača utakmica tipa EL classico ili neko prvenstvo u rukometu ili sl počne trzati.... i čim završi opet sve ok....to me ubijalo...

 

Kod tvvieta sve radi super...

Vrlo jednostavno, RedDevils ima restream i ako nema jak hardver dođe do zagušenja i evo bufferinga. TvViet radi transcode sa satelita, to je sasvim druga priča (i puuno skuplja) jer se koriste druge tehnologije.  Od svih njih najstabilnija je IPTV, a to imaju samo legalni provideri (HT, A1...) i užasno je skupo. Inače svi provideri u sivoj zoni koje se nude su OTT, a ne IPTV (iako se oni zovu IPTV). IPTV je dedicated i ne može se koristiti kroz open internet kao što to radi OTT.

kameni_zg čet 8.4.2021 14:21
Sandra1602 kaže...

Ja sam na A1, i to neću mijenjati... ali nemaju više SK, zato tražim te programe. Višak programa ne smeta, i nije problem novac... Prvi put tražim i zato sam naglasila šta mi je prioritet (automoto utrke) 

 

Da, razumijem, sve 5, nisam nista lose mislio kad sam spomenuo novac, cisto da znam predloziti nesto. Recimo kod nas doma, imamo maxtv i tvviet, tvviet se koristi, a maxtv diramo jedino kad brisemo prasinu i to ne govorim u sali, stvarno je tako..Kada sam ja trazio alternative za programe prije par godina kada sam usao u IPTV doslovno sam usao iz istih razloga, te stalne promjene su mi dopizdile, tak da razumijem u potpunosti. Kaj je najbolje vecina providera ce dati test besplatno, na 1 dan, makar recimo ja mogu za svog providera reci (tvviet) da nikad nije bio problem da se da duzi test do 3 dana ko god da je od frendova uzimao tvviet. A i takodjer osobno sam stava da se usluga ne moze testirati u 1 danu, tak da 2 il 3 dana je po meni skroz solidno, probajte, nista se ne gubi.

Bugov moljac čet 8.4.2021 14:29
Cryogenic kaže...

Trenutno sam na Nova tv, nisu skroz losi, čak i ok, nema preskakivanja programa, tu i tam koja arena ne radi ali ok, ali nedaju da se sa iste ip adrese odnosno od kuce gleda primjer, arena na laptopu a na tv history channel, bio sam na red devil i tv viet ali trazim nesto jeftino kao nova tv, hvala i lp.

 Jesi siguran da se nemoze od TV Nove IPTV dogovorno uzeti i gledati na vise uredjaja istovremeno...

Syke čet 8.4.2021 16:11

LP na Arenama na tvvietu mi je super radio, nema nikakvog trzanja. I to preko A1 Flatboxa.

 

lucluc  Sve pohavle za ubacivanje Arena 7-10, jedino još da je epg za njih sredit :)

 

Imam složene kanale koji me zanimaju na tvprofilu ali nemrem sve popamtit kad što ide :)

Cryogenic čet 8.4.2021 18:05
Pote kaže...

Koliko para, toliko muzike ! I da je 20€/mj. opet bi uzeo jer je vise nego duplo jeftinije od legalnih providera s obzirom da imaš sve. Zbrojite pakete maxtv ili a1 pa vidite koliko bi vas doslo.

 a šta ce mi sve ako gledam 4 programa, history, history 2, discovery science i national geo,  i samo ako bude liga prvaka ili tekma reprezentacije, 3 tekme tjedno pogledam. Sve ostalo važno meni i mojima je ionak na tv'u.

Cryogenic čet 8.4.2021 18:06
Bugov moljac kaže...
Cryogenic kaže...

Trenutno sam na Nova tv, nisu skroz losi, čak i ok, nema preskakivanja programa, tu i tam koja arena ne radi ali ok, ali nedaju da se sa iste ip adrese odnosno od kuce gleda primjer, arena na laptopu a na tv history channel, bio sam na red devil i tv viet ali trazim nesto jeftino kao nova tv, hvala i lp.

 Jesi siguran da se nemoze od TV Nove IPTV dogovorno uzeti i gledati na vise uredjaja istovremeno...

 moze, al traze 60 kn, dodam jos 10 i uzmem tv viet i gledam na "75 uredjaja" doma

Bugov moljac čet 8.4.2021 18:31
Cryogenic kaže...

 moze, al traze 60 kn, dodam jos 10 i uzmem tv viet i gledam na "75 uredjaja" doma

 Zar nije na tvviet 10 eura/mjesecno, a ako se pretplatis na 12 mjeseci onda mozes na 3 uredjaja sa iste IP i jos jedan na drugoj IP...

 

A Nova ti uzme 60 kn za sta, koliko uredjaja...

Cryogenic čet 8.4.2021 19:49
Bugov moljac kaže...
Cryogenic kaže...

 moze, al traze 60 kn, dodam jos 10 i uzmem tv viet i gledam na "75 uredjaja" doma

 Zar nije na tvviet 10 eura/mjesecno, a ako se pretplatis na 12 mjeseci onda mozes na 3 uredjaja sa iste IP i jos jedan na drugoj IP...

 

A Nova ti uzme 60 kn za sta, koliko uredjaja...

 2 uredjaja

lukab91 čet 8.4.2021 23:43

Pozdrav.

 

nisam čitao sve postove prije, jer ih ima previše i neznam odakle da počnem, pa se ispričavam ako je pitanje koje se ponavlja.

Ono što me zanima, pošto je A1 maknuo Sportklub, koji IPTV ima najbolji izbor sportskih kanala (Sportklub, SkySports itd.) a da se može gledati na Samsung TV-u sa Tizen OS-om u FHD rezoluciji?

 

Nisam uspio instalirati NOVA IPTV na gore spomenuti iako tamo imam account za isprobati (na mobu mi radi odlično). Zato sam uspio Smart IPTV instalirati, ali me zanima kakva je kvaliteta slike i streaminga.

 

Ako imate još kakvih ideja, slušam. Hvala :)

torpedooo pet 9.4.2021 19:03

Da znam za njega odavno i koristim ga. Čak sam mu u par navrata davao neke sugestije i čovjek je to sve uvažio - zadnji put mu predložio da istakne i markira live događaje. Lik je baš ok. A ovo za arene, pa zar nije najlogičnije da prvo oni na svom sajtu imaju program. 

sibica sub 10.4.2021 20:33
stipest kaže...
Kako smanjiti sansat listu? SSiptv neće da je učita, jer je prevelika. A ne treba mi sve. Dapaće.
Usput, zna li netko kako najjednostavnije platiti Duplex play bez Microsoft računa?
Hvala

 Za editiranje liste super je ERD m3u IPTV editor ili Notepad ++.

greathander sub 10.4.2021 22:03
greathander kaže...
lucluc kaže...

Sport klub 4k prenosi utakmicu...

 Jel vam radi bez trzanja tekma na SK 4K? Jer kod mene trza svako malo i nije bas gledljivo, sad jel to samo kod mene ili ima li jos tko slicne probleme?

 Kod mene na tvviet-u sk1 fhd radi ok, ali sk 4k trza jako, nazalost :(