Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

tomo007 čet 14.1.2021 21:21
Boixus Nois PS kaže...

Gledam samo utakmice i glazbene kanale.

 

Jucer utakmica Barca-Sociedad bez ijednog lagga.

 

 I kakva je slika npr na full hd kanalu RTL gdje je 50fps a bitrate 3500kb/s. 

Izgleda kockasti i očajno. 

Ajde neka ovi koji su na nekom drugom iptv servisu stave svoje. Baš sad kod prijatelja gledamo rukomet.

ZdravacVZ čet 14.1.2021 21:25
bihsecurity kaže...

Koliko moras biti obsjednut sa filmom , da nazoves jedan iptv servis: Terminator;=)...

Mislim, ok, tu je najmanje ime bitno, ali nekako nemogu da svatim po kojem principu je bas to ime se dalo;=)

 ...kamiondžije?  ...bitka na neretvi?   

tomislav10 pet 15.1.2021 12:14
bihsecurity kaže...

Koliko moras biti obsjednut sa filmom , da nazoves jedan iptv servis: Terminator;=)...

Mislim, ok, tu je najmanje ime bitno, ali nekako nemogu da svatim po kojem principu je bas to ime se dalo;=)

 Malo manje nego si ti opsjednut time kako se ilegalne IPTV liste nazivaju. 

Boixus Nois PS pet 15.1.2021 20:02
tomo007 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Gledam samo utakmice i glazbene kanale.

 

Jucer utakmica Barca-Sociedad bez ijednog lagga.

 

 I kakva je slika npr na full hd kanalu RTL gdje je 50fps a bitrate 3500kb/s. 

Izgleda kockasti i očajno. 

Ajde neka ovi koji su na nekom drugom iptv servisu stave svoje. Baš sad kod prijatelja gledamo rukomet.

 Plati Iskon TV ili MAX TV pa gledaj u savrsentvu. 

 

Ljudi bi platili 10 kn mjesecno i da radi sve savrseno. Za 40kn mjesecno ovo je najbolja lista koju sam probao.

Nisam jedan od ovih reatrda sto reklamiraju liste.

 

Probao sam sve nase liste, plus rapid iptv i par stranih. Platio sam i Tv Viet i sve je to tu negdje.

A sad ako netko hoce gledati 4k onda jbg. Ja na ovo gledam kao rezervnu opciju , da mogu upaliti muziku ili utakmice i u tome radi odlicno jer nema ni sekund lagga.

 

EDIT

Sto se tice Terminator liste

 

Kupio sam je preko FB od nekog bosanca, nakon 20 dana lik izbrisao fb account. Mislim briga me za 50kn , ali eto posto vidim da netko trazi terminator listu.

 

tomo007 pet 15.1.2021 21:59
Boixus Nois PS kaže...
tomo007 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Gledam samo utakmice i glazbene kanale.

 

Jucer utakmica Barca-Sociedad bez ijednog lagga.

 

 I kakva je slika npr na full hd kanalu RTL gdje je 50fps a bitrate 3500kb/s. 

Izgleda kockasti i očajno. 

Ajde neka ovi koji su na nekom drugom iptv servisu stave svoje. Baš sad kod prijatelja gledamo rukomet.

 Plati Iskon TV ili MAX TV pa gledaj u savrsentvu. 

 

Ljudi bi platili 10 kn mjesecno i da radi sve savrseno. Za 40kn mjesecno ovo je najbolja lista koju sam probao.

Nisam jedan od ovih reatrda sto reklamiraju liste.

 

Probao sam sve nase liste, plus rapid iptv i par stranih. Platio sam i Tv Viet i sve je to tu negdje.

A sad ako netko hoce gledati 4k onda jbg. Ja na ovo gledam kao rezervnu opciju , da mogu upaliti muziku ili utakmice i u tome radi odlicno jer nema ni sekund lagga.

 

EDIT

Sto se tice Terminator liste

 

Kupio sam je preko FB od nekog bosanca, nakon 20 dana lik izbrisao fb account. Mislim briga me za 50kn , ali eto posto vidim da netko trazi terminator listu.

 

 Koliko bi tko platio i koliko tko plaća ne znam. Znam da je slika očaj a znam i da na hrpi kanala nije to kaj bi trebalo biti (npr HBO a ono neka utakmica prijenos i slično).  Tebi je lista super za to kaj tebi treba, super, drago mi je. 

Ako ništa, shvatio sam da voliš narodnu muziku 😆

zlatan91lw uto 19.1.2021 14:53
Durda kaže...

Pozdrav svima,

 

Koristim Tvviet preko stalkera na Tivimate aplikaciji i nemogu update-ati EPG. Stavio sam njihov link u EPG i dalje ne mogu napraviti update?

 

Da li netko ima kakvo rješenje?

 Imao sam isti problem,to moras ovako uraditi. Obrisi podatke i kes od aplikacije. Onda prvo ubaci m3u listu i epg i ucitaj ,pa tek onda stalker i onda ce povuci epg na stalker. posle mozes da obrises m3u listu.