Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

ZdravacVZ sub 24.10.2020 20:43

Moram reći da već neko vrijeme nisam baš u toku po pitanju tih stranih listi, sorry. Isto tako ni sa ovim servisima poput DAZN. Mislim da ti kartica treba biti iz zemlje di kupuješ pretplatu, i onda će proći.

 

Imao sam ExpressVPN i DAZN i meni je radilo, ali ja sam DAZN imao preko "resellera" account za 10 eur, mislim...

Sad imam NordVPN, al nemam DAZN  :)

 

EDIT:

 

Probaj pronaći nešto za sebe ovdje klikni

renco83 sub 24.10.2020 22:35
ZdravacVZ kaže...

Moram reći da već neko vrijeme nisam baš u toku po pitanju tih stranih listi, sorry. Isto tako ni sa ovim servisima poput DAZN. Mislim da ti kartica treba biti iz zemlje di kupuješ pretplatu, i onda će proći.

 

Imao sam ExpressVPN i DAZN i meni je radilo, ali ja sam DAZN imao preko "resellera" account za 10 eur, mislim...

Sad imam NordVPN, al nemam DAZN  :)

 

EDIT:

 

Probaj pronaći nešto za sebe ovdje klikni

 Hvala ti, al ne kuzim to bas, ja to nemogu instalirati na phips smart Tv najnoviji...

Pixonium ned 25.10.2020 11:44
Mashke kaže...
Bencho2211 kaže...
Da li i vama reddevil lista na a1 mobilnom neradi kako treba tipa pola kanale nece ucitat uopce

 To radi i iskon. Isti imam problem ali resetiram router pa opet proradi.

 30min iz struje da dobije novi IP. Ili stavis VPN

insan ned 25.10.2020 15:25

Rođakinja mi u Njemačkoj s momkom. Imaju Amazon FireTV stick - LITE i htjeli bi gledati domaće programe ( BiH programe).

Mogu li oni gledat iptv a da ne dobiju kaznu. Znam da torrente ne smiju koristit, samo za iptv neki kažu možeš, neki ne možeš.

Znate li koja je najbolja iptv aplikacija za FireTV.

Vidim da tvviet.gs imaju svoju aplikaciju samo možda im 12€ bude preskupo.

torpedooo ned 25.10.2020 15:41
insan kaže...

Rođakinja mi u Njemačkoj s momkom. Imaju Amazon FireTV stick - LITE i htjeli bi gledati domaće programe ( BiH programe).

Mogu li oni gledat iptv a da ne dobiju kaznu. Znam da torrente ne smiju koristit, samo za iptv neki kažu možeš, neki ne možeš.

Znate li koja je najbolja iptv aplikacija za FireTV.

Vidim da tvviet.gs imaju svoju aplikaciju samo možda im 12€ bude preskupo.

 Može bez bojazni gledati iptv. A ovo oko cijene, uvijek može naći neku jeftinu listu i pitati se hoće li dogledati film ili utakmicu kad krene. Nije pravilo da je "skupo" i dobro ali u ovom slučaju jeste. Uostalom to i nije neka para za švabe  2 piva.

dadotb ned 25.10.2020 17:12
torpedooo kaže...
insan kaže...

Rođakinja mi u Njemačkoj s momkom. Imaju Amazon FireTV stick - LITE i htjeli bi gledati domaće programe ( BiH programe).

Mogu li oni gledat iptv a da ne dobiju kaznu. Znam da torrente ne smiju koristit, samo za iptv neki kažu možeš, neki ne možeš.

Znate li koja je najbolja iptv aplikacija za FireTV.

Vidim da tvviet.gs imaju svoju aplikaciju samo možda im 12€ bude preskupo.

 Može bez bojazni gledati iptv. A ovo oko cijene, uvijek može naći neku jeftinu listu i pitati se hoće li dogledati film ili utakmicu kad krene. Nije pravilo da je "skupo" i dobro ali u ovom slučaju jeste. Uostalom to i nije neka para za švabe  2 piva.

 jel to u Njemackoj 12 eur skupo za mjesec dana IPTV ??? o Boze

x18x05x ned 25.10.2020 18:27
dadotb kaže...
torpedooo kaže...
insan kaže...

Rođakinja mi u Njemačkoj s momkom. Imaju Amazon FireTV stick - LITE i htjeli bi gledati domaće programe ( BiH programe).

Mogu li oni gledat iptv a da ne dobiju kaznu. Znam da torrente ne smiju koristit, samo za iptv neki kažu možeš, neki ne možeš.

Znate li koja je najbolja iptv aplikacija za FireTV.

Vidim da tvviet.gs imaju svoju aplikaciju samo možda im 12€ bude preskupo.

 Može bez bojazni gledati iptv. A ovo oko cijene, uvijek može naći neku jeftinu listu i pitati se hoće li dogledati film ili utakmicu kad krene. Nije pravilo da je "skupo" i dobro ali u ovom slučaju jeste. Uostalom to i nije neka para za švabe  2 piva.

 jel to u Njemackoj 12 eur skupo za mjesec dana IPTV ??? o Boze

 Nije, ljudi imaju drugačije prioritete. 

Quaresma ned 25.10.2020 22:01
Mashke kaže...
Bencho2211 kaže...
Da li i vama reddevil lista na a1 mobilnom neradi kako treba tipa pola kanale nece ucitat uopce

 To radi i iskon. Isti imam problem ali resetiram router pa opet proradi.

 Meni se na A1 Homeboxu događa, ali na Iskonu nisam primijetio filtriranje (optika).

renco83 pon 26.10.2020 03:22
kr27 kaže...

Preporuka za neki koji ima exyu,americke i britanske programe!

Svidja mi se IPTVSLIM ali nisam cuo da ga itko koristi,pa ako ga netko ima moze preporuka?

 Ja sam koristio IptvSlim i mogu reci da je ono negdje na ocjeni od 1 do 5 cca 2+, epg gotovo nikakav, američki kanali dobro rade to jedini plus, al minus ima jako puno kanala da kliknes a to nije taj kanal.. sad zavisi kolko si zahtjevan..i cijena je dobra

 

Ako oces kvalitetu uzmi si NORDIC IPTV ovijena 5+ strana lista imas sve i cak nase kanale, al to je svemirski brod za mnoge, kolko para tolko muzike.. to je na razini ko da uzmes MAXtv  legalni nema greske nema trzaja, bufferinga👍, vod je ko Netflix prskticki ima 4k itd

kdokma pon 26.10.2020 10:24

Pozdrav, gledam pratim,  i izgleda da du uskoro morati uzeti neki IPTV, za oko mi je zapeo i taj nextvision, pa me zanima iz prve ruke, kakva je kvaliteta slike, jel ima FHD programa, kakva im je aplikacija za korištenje, jel to dovoljno brzo radi (prebacivanje s programa na program), na dvije televizije odjednom ne može?, videoteka im je vidim bogata, kakva je kvaliteta tih filmova, jel prijevod na hrvatski ili? Ako ima još što pametno dodajte... ili preporuka (testirati još ne mogu jer nemam još otiku koju sad uvode, a kad dođe htio bi biti koliko toliko spreman).....Hvala...

Blackcastle pon 26.10.2020 13:53

Evo i ja nakon skoro godinu i pol korištenja RD i Nove iptv uzeo tvviet i to samo zbog jednog razloga a to je trzanje slike i buffanja pa preskaknja slike i to uvijek kad je važna tekma kao recimo el cllasico....

 

Kod tvvieta niti jedan trzaj....svaka čast i novoj i RD ali brate mili šta mi znači izbor kanala toliko veliki kad na glavnim kanalima sportskim slika trza.....

 

Tako da eto postao i ja tvvietovac a i komunikacija je ovdje s lucom od kad sam na forumu vrlo korektna i normalna....i da još nešto služba za korisnike na viberu mi je doslovno odmah odgovorila....za sada čista 5!

kdokma pon 26.10.2020 14:02
Blackcastle kaže...

Evo i ja nakon skoro godinu i pol korištenja RD i Nove iptv uzeo tvviet i to samo zbog jednog razloga a to je trzanje slike i buffanja pa preskaknja slike i to uvijek kad je važna tekma kao recimo el cllasico....

 

Kod tvvieta niti jedan trzaj....svaka čast i novoj i RD ali brate mili šta mi znači izbor kanala toliko veliki kad na glavnim kanalima sportskim slika trza.....

 

Tako da eto postao i ja tvvietovac a i komunikacija je ovdje s lucom od kad sam na forumu vrlo korektna i normalna....i da još nešto služba za korisnike na viberu mi je doslovno odmah odgovorila....za sada čista 5!

 Sve to štima, ali kakva mu je videoteka, tj. izbor filmova (meni je i to bitno), gledam nextvision i čini mi se da je videoteka dosta bogata, možda je i od tvvieta isto tako, nešto se pisalo da bi trebao srediti videoteku...

kajtemuci pon 26.10.2020 14:18

Iskreno sportske programe nisam još gledao, gledali su stari i sogor nedavno dinamo na Areni sport i nisu se žalili da im je nešto prekidalo ili slika preskakala... mislim za 5 eura šta oni nude za razliku od nekih koji isto to nude po 10 i više eura su čak i odlični... Videoteka im je okai čak nisam previše gledao tamo filmove ali imaju čak i novije filmove i starije... i dobro je kod njih šta imaju vlastitu aplikaciju za skinut što mi to dobro

Blackcastle pon 26.10.2020 14:18
kdokma kaže...
Blackcastle kaže...

Evo i ja nakon skoro godinu i pol korištenja RD i Nove iptv uzeo tvviet i to samo zbog jednog razloga a to je trzanje slike i buffanja pa preskaknja slike i to uvijek kad je važna tekma kao recimo el cllasico....

 

Kod tvvieta niti jedan trzaj....svaka čast i novoj i RD ali brate mili šta mi znači izbor kanala toliko veliki kad na glavnim kanalima sportskim slika trza.....

 

Tako da eto postao i ja tvvietovac a i komunikacija je ovdje s lucom od kad sam na forumu vrlo korektna i normalna....i da još nešto služba za korisnike na viberu mi je doslovno odmah odgovorila....za sada čista 5!

 Sve to štima, ali kakva mu je videoteka, tj. izbor filmova (meni je i to bitno), gledam nextvision i čini mi se da je videoteka dosta bogata, možda je i od tvvieta isto tako, nešto se pisalo da bi trebao srediti videoteku...

 Ok mu je videoteka možda je treba malo posložiti ali u načelu stalno se dopunjava....ja sam s frendom uzeo Netflix popola tako da je i ne gledam...

hostgator pon 26.10.2020 16:17

Jel netko imao problema sa firestickom kod prvog setupa, instalirao sam tvviet aplikaciju preko apps2fire i sada kad mi otvori login ekran nakon 5 sekundi zatvori aplikaciju :(

Imam vec jedan stick na istom amazon accountu pa neznam jel to moze biti problem? Hvala