Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

plavi_medved sri 21.10.2020 11:28

Imam pitanje samo , MAXCROSELECT sam vidio na nekim listama, vidim taj kanal je filmski, sad me zanima ciji je to? Jer vidim slika je kvalitetna dosta njih ih ga nema dosta ih ima u ponudi. Googlao sam malo al nisam mogo naci nikakav info pa prepostavljam da je neciji privatni rad.

dado16 sri 21.10.2020 11:54
plavi_medved kaže...

Imam pitanje samo , MAXCROSELECT sam vidio na nekim listama, vidim taj kanal je filmski, sad me zanima ciji je to? Jer vidim slika je kvalitetna dosta njih ih ga nema dosta ih ima u ponudi. Googlao sam malo al nisam mogo naci nikakav info pa prepostavljam da je neciji privatni rad.

 piratski, streama se filmovi sa torrenta i to je to

dadotb sri 21.10.2020 17:27
plavi_medved kaže...

Imam pitanje samo , MAXCROSELECT sam vidio na nekim listama, vidim taj kanal je filmski, sad me zanima ciji je to? Jer vidim slika je kvalitetna dosta njih ih ga nema dosta ih ima u ponudi. Googlao sam malo al nisam mogo naci nikakav info pa prepostavljam da je neciji privatni rad.

 a filmovi realno bull sheet

ZdravacVZ čet 22.10.2020 21:12

Eto, s obzirom da nema novih postova, koristim priliku da se pohvalim. Tko bi rekao, da na mobilnom 4G+ internetu ide ovako! Ovo je mjereno po noći, ali i dok je najveće zagušenje, ne pada prosjek oko 240 Mbps down.

 

Usput sam se igrao mrežnog stručnjaka (fala dobrim ljudima na youtube tutorijalima), i složio na Mikrotik routeru NordVPN (IKEv2 IPsec), sve radi odlično i prek VPN tunela imam brzinu oko 150 Mbps.

Ludilo! ! !

 

Jedini downside je 1 terabajt mjesečni limit, i neeešto veći ping nego na optici.

 

Ali sve u svemu - Ja prezadovoljan, samo da sad svi ne navale, pa da se za koji mjesec ne osjeti zagušenje na repetitorima!

 

 

lovac82 čet 22.10.2020 21:31
vide kaže...
A jel onda ako ja gledam te programe preko iptv-a u njemackoj dodje kakva kazna?

 Ne dolazi kazna ovima koji gledaju/streamaju u njemackoj i za OCH (once click hostere) vrlo vjerojatno neces biti kaznjen mada nikad ne znas (naravno i za usenet i sl.). oni uglavnom ulove IPTV providere i kazne/hapse njih, nas korisnike iptv usluga ne kaznjavaju (bar jos ne), to ti garantiram, za OCH uglavnom ne kaznjavaju ali nitko ti ne moze garantirati ali pazi preko `KODI streamovima i sl. gdje izvori mogu biti torrenti (tu ce te kazniti vrlo vjerojatno, pogotovo za novije stvari).  Dakle, P2P/torrenti su kaznjivi i za "male", ne pomisljaj bez VPN-a..... takoder neke stranice su regionalno blokirane ili samo kod odredenih ISP-ova poput npr. Zippyshare-a, pristupit mu mozes jedino preko VPN-a.

 

Uglavnom, za gledanje iptva neces biti kaznjen ALI ako si paranoican i zelis biti 100% siguran, bilo bi dobro da se spajas preko nekog VPN-a..... imas routere koji su u stanju "routati" odredene odabrane klijente prema "VPN tunelu", a ostale normalno preko ISP-a (openwrt, ddwrt, asus merlin....) tako da se ne moras zaj***vati s aplikacijama jer ce raditi na doslovno svim uredajima. Konkretno s NordVPN-om neces imati problema, inace, znam neke koji su bili kaznjeni jer nisu koristili VPN, a ja sam konzumirao isti sadrzaj (i vise heh) ali uz VPN i nikada kaznu nisam dobio.

 

BTW za prvi put ti se kazna moza smanjiti i za 50-70 % uz odvjetnika........    jos jedan usputni savjet, jedino su ti "Gutachter-i" (njihova je zadnja) pravi prijatelji u svom tom kapitalisticko-komunisticko-totalitaristickom djumbusu (globalno), racunaj da si dobio na lutriji ako stupis u kontakt s njima (obavezno nikada bez njih).

spilice05 sub 24.10.2020 09:58
fukavac kaže...

naš omiljeni  programčić tivimate  može  sada i stalker portale  učitavat i to radi odlično

 Koja je verzija aplikacije?

 

Na ovoj koju ja imam, mislim 2.8,nema stalkera. Samo m3u i Xtream login. 

 

Ivooh11 sub 24.10.2020 10:10
bunker kaže...

Postoji li neko rješenje za HBO go na smart TV koji nemaju android nego neki svoj os, konkretno Toshiba i Grundig ?

 Ako nema aplikacije u storu od tv-a, onda nema rješenja, osim android box, firestick ili nešto slično. 

dadotb sub 24.10.2020 11:01
spilice05 kaže...
fukavac kaže...

naš omiljeni  programčić tivimate  može  sada i stalker portale  učitavat i to radi odlično

 Koja je verzija aplikacije?

 

Na ovoj koju ja imam, mislim 2.8,nema stalkera. Samo m3u i Xtream login. 

 

 i mene zanima

bunker sub 24.10.2020 11:07


Ivooh11 , hvala.

Nema nazivne HBO go apk na tim sustavima, jedino kaj oba imaju ss iptv apk pa možda probati naći listu koja nudi sadržaj na zahtjev ( poput HBO go ) a ne klasične TV programe ( poput hbo, cinemaxe, CineStare, pinkove, foxove... ).

fukavac sub 24.10.2020 11:08
spilice05 kaže...
fukavac kaže...

naš omiljeni  programčić tivimate  može  sada i stalker portale  učitavat i to radi odlično

 Koja je verzija aplikacije?

 

Na ovoj koju ja imam, mislim 2.8,nema stalkera. Samo m3u i Xtream login. 

 

 3.1

Ivooh11 sub 24.10.2020 11:21
bunker kaže...

Ivooh11 , hvala.

Nema nazivne HBO go apk na tim sustavima, jedino kaj oba imaju ss iptv apk pa možda probati naći listu koja nudi sadržaj na zahtjev ( poput HBO go ) a ne klasične TV programe ( poput hbo, cinemaxe, CineStare, pinkove, foxove... ).

 Probaj prebaciti tv na uk ili d ,znaju biti razlike u aplikacijama od zemlje do zemlje ,s time da tv onda ide na tvorničke .

dadotb sub 24.10.2020 12:58
fukavac kaže...

naš omiljeni  programčić tivimate  može  sada i stalker portale  učitavat i to radi odlično

 cekaj...ako koristim tudji mac moze li tako raditi ??? piratsku IPTV listu mislim

ZdravacVZ sub 24.10.2020 16:01
renco83 kaže...

Tko mi moze preporučit neku stranu IPTV listu, USA  uk Italia Swiss  itd.. i da ima 4 k kanale samo da je visoka kvaliteta? Hvala

 Ove se sjećam, prije cca godinu dana, da sam imao za US područje kanala  link

 

Nije baš jeftina, al probaj mjesec, pa vidi. 

 

Iako, sjećam se također da im podrška nije baš nešto (ne javljaju se)

 

Dosta ljudi hvali Nordic IPTV, Ja sam ju imao, ali previše je to kanala, pa iako je kvaliteta ok, nemoguće je održavati da svi uvijek rade. Probaj i Nordic 

renco83 sub 24.10.2020 17:58

Aha čitao sam ranije u tvojim postovima, da si spominjao neke 

strane liste tipa, IConic STREAMS, .. ja sam njima poslao dva maila 

I ne javljaju se.. Cek oni imaju svoju aplikaciju il' je dovoljmo smart iptv na Philips Android TV.. kako oni funkcioniraju? 

Hvala unaprijed...i da jel se moze gledati DAZN preko express vPN?

Ja sve odradio samo kaj ne dozvoljavaju placanjd PayPal i kreditna

,, To izgleda ne funkcionira