Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

kameni_zg pet 10.7.2020 18:24

Lako moguce da throttlaju ali to sto ti kod susjeda na tele2 ili na a1 radi ok nemora nuzno bit rjesenje. Pretposvljam da se radi o tele2 pokucnom i o a1 pokucni ili kako ga vec zovu?

Ako da, po meni to nije dobro za iptv jer su brzine pre nestabilne, ovisno naravno di se nalazis kakav ti je signal itd itd. Recimo moj frend zivi u pojatnu i ima tele2 pokucni i kaze nekad su brzine preko 50mbit/s a kad padne kisa ode sve u k.... bude ispod 2mbit/s.

Kakvu brzinu sada primas kod HT-a? Ako je brzina OK, i veza je stabilna, ja bi osobno rijesio taj tvoj problem sa VPN-om.

Dan1234567890 sub 11.7.2020 08:24

Sinoć gledao na Tvviet real-alaves bez ijednog problema. Drugi programi isto prestali preskakati. Od kad nisam mogao pogledati zadnju utakmicu niti na jednom SK, do jučer je stalno bilo sitnijih problema i zastajkivanja po nekim programima (woman, fine living), od jučer sve za 5, opet. Nadam se da ce tako i potrajati :-)

the.shano sub 11.7.2020 11:29
BoTiA kaže...
tuškanac07 kaže...
BoTiA kaže...

nije ni tvviet bas previse bajan ... preksinoc gledao viasat history i slika je zapinjala svako par minuta ...

sinoc je bilo dosta bolje ... neznam da li je pomoglo to sto sam povecao buffer na 10 sekundi u smartIPTV aplikaciji ...

 

pratit cu jos malo .... na prvu je sve super... dosta kanala sve izgleda jako lijepo posloženo ... ali ako se bude ponavljalo ovo trzanje onda nema smisla ..

 To se javi službi za korisnike i problem bude riješen odmah. 

 TVVIET, sinoc opet problemi sa zamrzavanjem slike na par programa, poslao mail službi za korisnike i nakon 10 min su riješili, do njih je bilo

 

drago mi je da postoji podrška ... ali nije mi drago da nakon 3 dana korištenja dva puta imam problem ....

 Bas kao sto ti je gosp. tuskanac07 napisao
kod takvih problema napises e-mail korsinickoj sluzbi i oni se odmah bacaju na problem. 
Ja sam imalo slican problem s jednim favorit kanalom kojeg cesto gledam i koji mi je bio mjerilo za uzeti iptv uslugu. Nakon kontakiranja odgovoraju veoma brzo i obecaju da ce vidjeti do cega je i naposljetku su to rjesili, evo vec par mjeseci sve 5.

Moje misljenje je nakon dosta mjenjanja iptv providera da se kod svakog desi da ce neki kanal zastekati, nema providera koji ce raditi 100%, ali sto tvviet razlikuje od ostalih je njihova sluzba, dostupnost i uho za korisnike. Ako se pojavi problem gledaju ga odmah rjesiti jer drze do kvalitete i korisnika. Zato ako imate problem nema od sutnje i kukanja po forumima vec se kontaktira osoba koja je u stanju to rjesiti.

x18x05x sub 11.7.2020 12:53
scylla98 kaže...

Logicno.
Nikad nisam razumeo kuknjavu ovde na forumu kako im neki kanal ne radi i imaju problem, umesto da se jave svom provajderu, da oni rese problem.

 Cilj je da se oblati pružač usluga.

scylla98 sub 11.7.2020 13:08

Razumem sta hoces da kazes i slazem se s time.
Ali zapravo mislim na drugu situaciju, kad nije blacenje nego kad sami (zadovljni) korisnici usluge izvestavaju o problemima ovde. Bukvalno trce sto pre ovde da objave post kako imaju problem (bilo da koriste viet, reddevils i ostale) umesto da prvo jave provajderu za problem. Nije problem ni ovde obavestiti o problemu, ali prvo provajderu, pa tek ovde. A oni napisu ovde, ne jave provajderu a cekaju resenje problema. Ne vidim poentu pisati ovde jer ce provajder sigurno mnogo brze da reaguje ako primi direktno poruku.

Dan1234567890 sub 11.7.2020 19:20

Ja sam napisao prvo mail podršci kad sam imao problema. No razumijem i ako netko prvo napiše tu, pogotovo ako se radi o listi gdje ne može brzo dobiti povratnu info od providera (ja na Tvviet sam dobio feedback tek sutradan ujutro) a na forumu ima korisnika te usluge, pa mu drugi mogu bar potvrditi da li i oni imaju problem ili je problem lokalno kod njega...to je isto dobra i bitna informacija.

BoTiA sub 11.7.2020 23:37
x18x05x kaže...
scylla98 kaže...

Logicno.
Nikad nisam razumeo kuknjavu ovde na forumu kako im neki kanal ne radi i imaju problem, umesto da se jave svom provajderu, da oni rese problem.

 Cilj je da se oblati pružač usluga.

 nije istina da je to cilj i nije kuknjava,

 

cilj je da kazem što se događa, iskreno nakon toliko pohvala na forumu ocekivao sam da ce sve raditi bez greske, barem mjesec dana, tako da me je iznenadilo sto je par programa zapelo, ali uredno sam se javio i brzo su riješili problem i to je za svaku pohvalu!

 

 

jozef ned 12.7.2020 12:08

Čim ja imam razloga zvati SZK znači da usluga nije baš besprijekorna. Ako platiš skuplje uslugu ne očekuješ probleme niti želiš zvati nekoga da bi ti to popravili. I onda još "ne treba pisati o tome na forumu", to je kao da ste napisali nema veze što ti se novi automobil kvari svaki tjedan - imaš garanciju pa ti ga svaki put poprave. LOL.
Moram priznati da zavidim TVvietu kad vidim kakve ovce su mu korisnici.

lucluc ned 12.7.2020 13:50

Ne postoji usluga koja ima sve perfektno 365 dana u godini. razlika kod tvviet je da mi imamo potpunu kontrolu nad sistemom, software, stremaovima i slicno... Tako da ako se nesto i omakne, pokvari i slicno, uvijek ima netko tko ce to popraviti u kratkom roku...

lucluc ned 12.7.2020 15:44
jozef kaže...

Čim ja imam razloga zvati SZK znači da usluga nije baš besprijekorna. Ako platiš skuplje uslugu ne očekuješ probleme niti želiš zvati nekoga da bi ti to popravili. I onda još "ne treba pisati o tome na forumu", to je kao da ste napisali nema veze što ti se novi automobil kvari svaki tjedan - imaš garanciju pa ti ga svaki put poprave. LOL.
Moram priznati da zavidim TVvietu kad vidim kakve ovce su mu korisnici.

 Uopste nije tacno da se tvviet kvari svako malo i slicno. Ovdje je rijec o stvarima koje su se desavale unazad nekoliko dana i koje su vec rijesene i ne ponavljaju se.

popo ned 12.7.2020 15:46
jozef kaže...

Čim ja imam razloga zvati SZK znači da usluga nije baš besprijekorna. Ako platiš skuplje uslugu ne očekuješ probleme niti želiš zvati nekoga da bi ti to popravili. I onda još "ne treba pisati o tome na forumu", to je kao da ste napisali nema veze što ti se novi automobil kvari svaki tjedan - imaš garanciju pa ti ga svaki put poprave. LOL.
Moram priznati da zavidim TVvietu kad vidim kakve ovce su mu korisnici.

 Pa kako ne shvaćaš, na forumu se tvviet smije samo hvaliti, za kuditi imaš SZK

Demokracija na Balkanu na najjače

kameni_zg ned 12.7.2020 17:00

Uhuhuuh pljuvanje po tvvietu ne pali pa je pocelo vrijedjanje samih korisnika hahahah

neka je prosla jos jedna f1 utrka na tvviet bez jednog jedinog problema!!!! kakav uzitak za gledati..kvaliteta govori dovoljno za sebe .do sljedeceg vikenda......   

 

x18x05x ned 12.7.2020 17:12
kameni_zg kaže...

Uhuhuuh pljuvanje po tvvietu ne pali pa je pocelo vrijedjanje samih korisnika hahahah

neka je prosla jos jedna f1 utrka na tvviet bez jednog jedinog problema!!!! kakav uzitak za gledati..kvaliteta govori dovoljno za sebe .do sljedeceg vikenda......   

 

Ljudi seru i pišu gluposti. Velikoj većini internet je najveći problem.

Mnogi gledaju preko mobilnog interneta a to i iptv ne idu u istu rečenicu.

Drugi imaju nekih tehnički problema a da ni neznaju. Lako je napasti nekog davatelja i kuditi ga na forumu, pogledaj prvo kod sebe dal je sve uredu, ako je onda se žali onom tko ti je dao uslugu.

Pljuvanje po forumu je spamanje teme plus besplatna reklama za davatelje usluga.

Ne kažem da su savršeni, oni isto imaju probleme i tko očekuje da mu radi cijelo vrijeme na 100% nije iptv za njega. 

Kao što je neko napisao, naučiš živjet sa tim sitnim prekidanjima.

Blackcastle ned 12.7.2020 23:20

Sve u svemu tko je kriv raznim drugim gazdama lista da se ne ukljuce tu u forum i malo vise sudjeluju u raspravamo prvenstveno o svojem proizvodu...bili nekada ovdje par njih ali niti traga niti glasa od bilo koga od njih....prema tome dabome...ako je ovo javna rasprava o iptv-u onda su svi dobrodosli...ako su tu uglavnom korisnici tvvieta a jbg...tako je kako je i ne treba nicemu zamjerati...

fukavac pon 13.7.2020 09:44
Pixonium kaže...

Ima i boljih od tvvieta i bez reklamiranja i web stranice, sa vise kanala, 7000 naslova videoteka. Nas covik, i jeftinije je. Ali samo na preporuku.

 sliku nema  bolju od tvviet i red devils  ako na istog mislimo  evo pozdravljam ga ovim putem  jer znam da je na ovom forumu  i nek samo videoteku održava  kao i do sada jer ima najbolju videoteku

Bugov moljac pon 13.7.2020 10:41

Kao sto su vec pojedini forumasi napisali slika na tvviet i reddevils je jako dobra za IPTV, izuzmemo li ovih zadnjih par dana tenickih problema (vecinom ne svojom krivnjom) kod tvvieta lista je stabilna ali i ima jako dobru tehnicku podrsku koja promptno djeluje na vase im javljanje direktno na njih ili ako problem iznesete cak i tu preko foruma i ove teme, tako da im kapa dolje.

 

A ovo sto navodite da ima i jeftiniji i boljih od njih ali na preporuku, koliko je on stabilan sto se tice linkova ali i tehnicke podrske, nekoga ne zanima 7000 naslova videoteke, vec stabilnost slike i podrske.