Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Q-Tip pon 12.8.2019 17:46
blackeagle29 kaže...
A kakav link je u pitanju? Probaj ga ubaciti u browser pa vidi, mozda ti skine m3u.

 

Klipson kaže...
U browser ga moraš ubacit

 

Hvala obojici, danas radi. Jučer kad sam probao ubaciti u browser nije radilo, a i nijedan kanal nije radio.

 

Očito je nešto do njih i poklopilo se da je puklo baš u trenutku kad sam se ja prvi put spojio. 

Azazriel pon 12.8.2019 17:55

Meni je najbolji Smart IPTV (5,5€ se jednokratno plaća), listu ubacuješ preko njihove web stranice, a i apk moraš odande skinuti. Svakako možeš instalirati bilo koju apk iako je nema na play store, download iz browsera i instaliraš. Ovisi čiju listu koristiš većinom sada imaju vlastite aplikacije.

livada111 pon 12.8.2019 17:58
Azazriel kaže...

Meni je najbolji Smart IPTV (5,5€ se jednokratno plaća), listu ubacuješ preko njihove web stranice, a i apk moraš odande skinuti. Svakako možeš instalirati bilo koju apk iako je nema na play store, download iz browsera i instaliraš. Ovisi čiju listu koristiš većinom sada imaju vlastite aplikacije.

 

Ok, hvala ti!

Q-Tip pon 12.8.2019 20:19

Nakon par sati testiranja Serious IPTV-a mogu reći da je ovo najbolji IPTV kojeg sam probao, nema dalje. Tko ima Android TV neka si instalira TiviMate IPTV Player (https://play.google.com/store/apps/details?id=ar.tvplayer.tv), ubaci linkove za playlistu i EPG i ovo čudo će mu povući sve što je potrebno uključujući i logotipe svih kanala. Sve grupirano po tematici, a vrijedi i otključati premium verziju aplikacije za hrpu dodatnih opcija uključujući i setupiranje favoritesa. Aplikacija je sjajna, jednostavna i izgleda odlično, bez suvišnih akrobacija u dizajnu.

 

Treba napomenuti da nije za one koji traže domaće programe, od toga ima samo Arena sport HR 1-6. Ako vam to nije bitno (meni osobno uopće nije), ovo je vrh. Slika vrhunska, nema bufferinga.

vide pon 12.8.2019 20:20

Pozz,trenutno imam amazon fire stick obicni a uzeo bi ovi jaci 4k.Navodno je dosta bolji i brzi pa ako sam u krivu recite :) Sad neznam koja je razlika u kvaliteti i sta ja znam u cemu jos između 2. i trece generacije (ja bas nisam nesto upucen)., te dali mi savjetujete iskljucivo tu 3. generaciju i u cemu je razlika u izgledu da se ne zeznem kad narucujem?Thx

Q-Tip pon 12.8.2019 23:09
GreenBoy kaže...
mrvica12 kaže...
Trebao bi preporuku za iptv sa arenasport FHD i većinu stranih kanala.

 NOVA iptv, odlican omjer ulozeno/dobiveno.

 

Kad sam ja isprobavao Novu prije nekoliko mjeseci imao je slabašan omjer uloženo dobiveno. Arena je bila ok i domaći kanali uglavnom ok, ali strani uopće ne. Sky kanali su uglavnom uvijek bili u niskoj rezoluciji, masu puta dosta stranih kanala nije radilo, a ima ih i dosta koji uopće nisu ono što u listi piše. Ne znam, npr. okreneš neki sportski kanal, a tamo neki crtići.

mrvica12 uto 13.8.2019 01:15

Zašto je u postavkama smart iptv drugačija TV mac adresa od moje ?

Znači kada prebacujem listu  sa smart iptv aplikacijom na tv koristim moju mac adresu i uspješno prebacujem listu,a u postavkama aplikacije je druga mac adresa.

Davao sam mac za test listu.Da li može biti opasno ?

lucluc uto 13.8.2019 16:15
mrvica12 kaže...

Zašto je u postavkama smart iptv drugačija TV mac adresa od moje ?

Znači kada prebacujem listu  sa smart iptv aplikacijom na tv koristim moju mac adresu i uspješno prebacujem listu,a u postavkama aplikacije je druga mac adresa.

Davao sam mac za test listu.Da li može biti opasno ?

 U postavkama app je virtualna mac koja je obicno ista kao i hardverska... moze biti mac od lan i wifi, a naravno i totalno drugacija. to sto si slao mac nije opasno jer mozes staviti pin lock

 

Ovom prilikom da pozdravim sve clanove. Bio sam malo odsutan zbog poslovno - privatnih obaveza

bero666 uto 13.8.2019 16:19

Sto se tice ovog Serious IPTV sto spominjete, vidim na njihovoj stranici da je moguce gledanje sa dvije razlicite IP adrese u isto vreme. E sad, ako sam dobro skuzio to, da li je moguce jednu pretplatu podjelit na dvije osobe i svaka ima jednu konekciju za gledanje? Jel probao netko to i ako je jel prolazi?

 

Hvala.

Blackcastle uto 13.8.2019 18:10

Same konekcije nemaju veze s bilo kojom aplikacijom...ovisi koju listu gkedas i koliko si platio za nju...tvviet i red devil (za stare korisnike) daju konekciju istodobnu na tri konekcije a za ostale prema dogovoru...znam da se s Novom iptv moze dogovoriti o plaćanju na vise konekcija...

cesnjovka uto 13.8.2019 18:55
izzy007 kaže...
Tko od potencijalnih davatelja usluga podržava plaćanje PaySafe bonom?

 Slučajno samo sad na ovaj tvoj upit ukucao u Google tražilicu pitanje

 " iptv pay with paysafecard "

I izbacilo mi je neke interensatne IPTV liste koje koriste tu mogučnost poput neke BRO-TV Iptv koja ima plaćanje sa PaySafe bonovima i Bitcoinima itd...

Probaj tako nać a što se tiče naših domaćih znam  da moj Tvviet iptv to zasad nema, mislim i Reddevil, Nova ili Next-Gen isto ali nisam 100% siguran, nek me netko demantira.

 

cesnjovka uto 13.8.2019 19:10
izzy007 kaže...
Hvala ti za info. Šteta što naši domaći nemaju tu praksu. Ne znam koji je razlog. Da li imaju gubitke zbog mogućih provizija?

 A gle neznam zašto bi imali gubitke?

Stave cijenu za svoju uslugu koliko traže mi to platimo sa Paysafe  bonovima, vuk sit a ovce na mistu.

Neznam jedino ako je nešto tehničke prirode ali mi sad nepada na pamet ništa.

Svakako dobar prijedlog ako mogu da uvedu i tu mogućnost a ako nemogu nek malo nam objasne bar ovdje povremeno prisutni lucluc ili RedDevil ili netko treći...

 

bero666 uto 13.8.2019 19:15
Blackcastle kaže...
Same konekcije nemaju veze s bilo kojom aplikacijom...ovisi koju listu gkedas i koliko si platio za nju...tvviet i red devil (za stare korisnike) daju konekciju istodobnu na tri konekcije a za ostale prema dogovoru...znam da se s Novom iptv moze dogovoriti o plaćanju na vise konekcija...

 Znam da oni daju vise, ali radi se o tome da kod ovog pise da nemora bit sa iste ip adrese dok kod ovih sta si naveo mora bit ista.

Only 2 devices to be used at the same time (Can be different IP Addresses) 

Q-Tip uto 13.8.2019 19:19
bero666 kaže...

Sto se tice ovog Serious IPTV sto spominjete, vidim na njihovoj stranici da je moguce gledanje sa dvije razlicite IP adrese u isto vreme. E sad, ako sam dobro skuzio to, da li je moguce jednu pretplatu podjelit na dvije osobe i svaka ima jednu konekciju za gledanje? Jel probao netko to i ako je jel prolazi?

 

Hvala.

 

Isprobano, brat i ja obojica gledamo u isto vrijeme s različitih IP adresa i iz različitih stanova. Sve radi bez problema.

 

 

cesnjovka uto 13.8.2019 19:39
bero666 kaže...
Blackcastle kaže...
Same konekcije nemaju veze s bilo kojom aplikacijom...ovisi koju listu gkedas i koliko si platio za nju...tvviet i red devil (za stare korisnike) daju konekciju istodobnu na tri konekcije a za ostale prema dogovoru...znam da se s Novom iptv moze dogovoriti o plaćanju na vise konekcija...

 Znam da oni daju vise, ali radi se o tome da kod ovog pise da nemora bit sa iste ip adrese dok kod ovih sta si naveo mora bit ista.

Only 2 devices to be used at the same time (Can be different IP Addresses) 

 Ovo je dobra mogučnost da se može sa dvije fix IP adrese ali meni tvviet to isto omogućuje uz prethodni nekakav dogovor a isto to sam čuo za Redevil da dopušta.

Znači uz 2 ili 3 uređaja istovremeno sa iste IP adrese, dopuštaju u nekim prilikama i dvije IP adrese.

Doduše nija im to stalna praksa, bar zasad ne samo kod njih nego je to tako kod većine, a ovu listu koju vi navodite serious iptv je više iznimka ta mogučnost nego neko pravilo.

lucluc uto 13.8.2019 22:41

Sto se tice paysafe card, trenutno nemamo tu mogucnost, ali mislim opet da paypal nudi vise mogucnosti i nije nikako nesigurniji

 

Starim korisnicima dozvoljavamo da pogledaju utakmicu ili nesto i sa druge lokacije dok ukucani gledaju na do tri uredjaja sa jedne ip. Takodjer, uz pretplatu od 12 mjeseci se dobije i cetvrta - mobilna aktivacija, pa je moguce neograniceno gledati i na drugoj lokaciji preko telefona, tableta ili laptopa...

fukavac sri 14.8.2019 07:15

moj provajder beny (dsuki )konačno mi je dao na test red devils listu trial unlimited i mogu reći vrlo dobra lista ,kolko čujem tvviet dobro radi u zadnje vrijeme i ne trza jerbo lucluc zakopao servere negdje duboko u sibiru hahaha pametno nema šta,ovog puta vam preporučam listu od 2 brata (two brothers ) ,evo imam par komada koje odlično rade preko nitro emulatora,veliki pozdrav svim dobrim ljudima..naročito kobasi.

cesnjovka sri 14.8.2019 07:37
fukavac kaže...

moj provajder beny (dsuki )konačno mi je dao na test red devils listu trial unlimited i mogu reći vrlo dobra lista ,kolko čujem tvviet dobro radi u zadnje vrijeme i ne trza jerbo lucluc zakopao servere negdje duboko u sibiru hahaha pametno nema šta,ovog puta vam preporučam listu od 2 brata (two brothers ) ,evo imam par komada koje odlično rade preko nitro emulatora,veliki pozdrav svim dobrim ljudima..naročito kobasi.

 Pozdrav i tebi prijo 

Šaljem ti puno 

 

Pozdravi mi dsukia aka benya! Puno!

Nek malo navrne i vamo puno visi na onom "svom" forumu 

Antonio3003 sri 14.8.2019 10:06
Q-Tip kaže...

Nakon par sati testiranja Serious IPTV-a mogu reći da je ovo najbolji IPTV kojeg sam probao, nema dalje. Tko ima Android TV neka si instalira TiviMate IPTV Player (https://play.google.com/store/apps/details?id=ar.tvplayer.tv), ubaci linkove za playlistu i EPG i ovo čudo će mu povući sve što je potrebno uključujući i logotipe svih kanala. Sve grupirano po tematici, a vrijedi i otključati premium verziju aplikacije za hrpu dodatnih opcija uključujući i setupiranje favoritesa. Aplikacija je sjajna, jednostavna i izgleda odlično, bez suvišnih akrobacija u dizajnu.

 

Treba napomenuti da nije za one koji traže domaće programe, od toga ima samo Arena sport HR 1-6. Ako vam to nije bitno (meni osobno uopće nije), ovo je vrh. Slika vrhunska, nema bufferinga.

 Jel to srsiptv? Ima titlova na programima?

sibica sri 14.8.2019 13:05
pixa11 kaže...

Pozz

Dobio sam android box na koji zelim instalirat tvirl app ali mi izbacuje kad zelim unjeti url adresu da mi uređaj nije kompatibilan ?!?

Jel zna tko kako da rijesim problem?

 Možda postoji verzija aplikacije za android player i za android tv?

cesnjovka sri 14.8.2019 13:35
blackeagle29 kaže...
Za tvirl trebas imati i "live channels" aplikaciju od googlea, jel ju imas instaliranu?

@lucluc znaci ako se uzme na 12 mjeseci, moze se gledati s 4 uredaja preko 2 IP-a? Koliko kosta 12 mjeseci?

 Tako je ako se uzme na 12 mjeseci TVVIET IPTV  može se gledat na 4 uređaja istovremeno sa dvije različite IP adrese.

Cijena ti je 120 EUR za full package.