Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

BoTiA pet 7.9.2018 10:11

ok,

a drugi dio pitanja .. ako se ogranicim samo na osnovne kanale (RTL, NOVA i HRT) da li to mogu nekako besplatno gledati ...

 

npr, da li samsung Tizen ima HRTi aplikaciju, da li postoji nesto slicno za druge dvije televizije?

Destructor113 pet 7.9.2018 10:29
maraq kaže...

Zamolio bi ljude koji koriste reddevils listu da mi daju informaciju jel im rade neki od ovih programa koji imaju prijevod.

FOX HD programi, Discovery Showcase HD, Nat Geo Wild HD, History Channel HD, H2 FHD, Viasat Nature/History FHD, Luxe tv FHD.

Na početku bilo ok, uzeo listu na 6 mjeseci i sad niti jedan od tih programa više ne radi. 

Čovjek kaže da je to nažalost tako i da ne može ništa napraviti. Listu sam uzeo baš zbog tih HD i  FHD programa i sada banana.

 

Unaprijed hvala za info  

 Imam i ja RedDevil iptv listu i da budem iskren postalo je loše u zadnjih tjedan dana,totalno se pokvario.

Imao sam neki osjećaj da to sa fhd kanalima neće dugo potrajati i evo ispostavilo se da sam bio u pravu.

 

Kod Manipulatora na listi imaju ovi kanali,neki su HD ,neki malo bolja rezolucija od SD i mogu reci da fino rade i neko veče sam imao problem sa History 2 i Discoveery,prijavio sam i unutar 3 minuta je problem bio riješen,za svaku pohvalu,za razliku od nekih što prodaju listu za više novaca a čekam i po 3 dana da suport odgovori ili uopće neodgovori.

 

Prijatelj je neki dan uzeo i test od Art iptv,nije bas zadovoljan.....

 

Ja sam uzeo od NextGen iptv test i mogu reći da i njegova lista dobro radi,ima neke sličnosti sa Manipulatorovom Next-tv ali to me ne smeta,bitno da sve radi kako treba i da je cijena stvarno pristupačna.Za suport nisam siguran jer u nije bilo problema sa kanalima koji su mene zanimali.

 

Što se tiče ovih komentara od korisnika koji imaju nalog od 1 do 5 dana ,uključe se u rasprvau pa pljuju u prvom postu po jednoj iptv listu a već u drugom postu hvale neku drugu iptv listu, pa de malo glavom razmislite,zar nije preočito i prozirno ??  

Destructor113 pet 7.9.2018 10:32
tuškanac07 kaže...

Zokisan:

Probao sam sa reddevils-om rijesiti zavrzlamu zvanu SIPTV; ništa ne pomaže. :)

Molio bih preporuku za neku/nečiju listu (najboljih par), najbitnije mi je da je stabilna (da ne štekaju kanali, pogotovo kad su neke gledanije utakmice) i da radi na SIPTV, što ću morati istestirati. Hvala, lp.

 

 

Tvviet stabilan na SIPTV. Ostale ponude ne znam koliko su stabilne. Znači reddevils flopnuo sudeći po ovim postovima(ostao bez mnogo kanala, bez SIPTV...). Svakako iznenađenje u IPTV krugovima.

 Nikakvo to nije iznenadjenje da budemo iskreni i ne bih se cudio da se lista potpuno i ugasi i da ostanete kratki za novac koji ste uplatili za pretplatu i sva sreća pa mi pretplata ističe za nekih 2 tjedna tako da me to više ne brine.

 

Bilo je stvarno super na početku kad je počeo,sigurno najbolja lista na tržištu ali sada novac koji traži za nju,hm,treba dobro razmisliti...

BoTiA pet 7.9.2018 10:51
BoTiA kaže...

ok,

a drugi dio pitanja .. ako se ogranicim samo na osnovne kanale (RTL, NOVA i HRT) da li to mogu nekako besplatno gledati ...

 

npr, da li samsung Tizen ima HRTi aplikaciju, da li postoji nesto slicno za druge dvije televizije?

 evo ... otkrio sam da za RTL postoji RTL play ... registriras se i besplatno gledas preko interneta ...

 

koliko vidim Nova TV je pokrivena sa OYO ... ali nije besplatna..

Seki001 pet 7.9.2018 11:37

Da to šta ti hoćeš možeš tako pokrit preko tih aplikacija jedino ti nova tv zasad nema to al tko zna možda i oni uskoro uvedu tako nešto znam da još i N1 ima tako sličnu besplatnu aplikaciju za praćenje uživo programa al eto Nova TV nema.

manipulator pet 7.9.2018 11:57
Destructor113 kaže...
tuškanac07 kaže...

Zokisan:

Probao sam sa reddevils-om rijesiti zavrzlamu zvanu SIPTV; ništa ne pomaže. :)

Molio bih preporuku za neku/nečiju listu (najboljih par), najbitnije mi je da je stabilna (da ne štekaju kanali, pogotovo kad su neke gledanije utakmice) i da radi na SIPTV, što ću morati istestirati. Hvala, lp.

 

 

Tvviet stabilan na SIPTV. Ostale ponude ne znam koliko su stabilne. Znači reddevils flopnuo sudeći po ovim postovima(ostao bez mnogo kanala, bez SIPTV...). Svakako iznenađenje u IPTV krugovima.

 Nikakvo to nije iznenadjenje da budemo iskreni i ne bih se cudio da se lista potpuno i ugasi i da ostanete kratki za novac koji ste uplatili za pretplatu i sva sreća pa mi pretplata ističe za nekih 2 tjedna tako da me to više ne brine.

 

Bilo je stvarno super na početku kad je počeo,sigurno najbolja lista na tržištu ali sada novac koji traži za nju,hm,treba dobro razmisliti...

 Ja sam rekao davnih dana jos da treba od iptv ponudjaca pogotovo onih koji su nedavno poceli uzimati mjesec po mjesec no medjutim pojedinci vide radi super par dana pa uzmu odma na 6 mjeseci i vise pa kmece po forumima.

Iskreno nemam nista protiv nikoga niti cu nesto napisati protiv nekoga, neka svatko prodaje tko moze da bude sto vise konkurencije a korisnici neka sami odluce sta im najvise odgovara.

 

I moja lista je bila u pocetku dobra, pa losa, pa prosjek, pa lose, pa dobro, pa iznda malo prosjeka sada.. 

Nemam puno hd kanala a pogotovo ni Fhd kanala, iskreno ni ne pase mi da imam a i 80%korisnika vjerojatno jer njih dosta zbog interneta ne bi mogli ni gledati, tako da sam zasada i ja zadovoljan a i korisnici, pa tko voli neka izvoli..

Ne trebaju mi reklame od korisnika po forumima niti to zelim. 

Tko hoce da testira, javi se, dobije test na 48 sati, ako pase, pase, ako ne pase ides dalje i svi sretni i zadovoljni.. 

Seki001 pet 7.9.2018 12:07

Tu se slažem sa tobom svak nek isprobava i obavezno ovo šta kažeš uzimat mjesec po mjesec a ne svi vide uff kako je dobra ova lista pa se zalete uzmu odmah na 3 ili 6 mjeseci al lista kljokne i pokvari se u tih mjesec dana i onda šta dalje sa onih drugih 5 mjeseci a ?

manipulator pet 7.9.2018 13:45
Seki001 kaže...

Tu se slažem sa tobom svak nek isprobava i obavezno ovo šta kažeš uzimat mjesec po mjesec a ne svi vide uff kako je dobra ova lista pa se zalete uzmu odmah na 3 ili 6 mjeseci al lista kljokne i pokvari se u tih mjesec dana i onda šta dalje sa onih drugih 5 mjeseci a ?

 Nemos nista, osim ako iptv prodavac ne ponudi povrat novca. 

Ja znam njih par sto su otvore iptv, rade 6 mjeseci, uzmu pare, ugase servere, upale ponovo, drugi naziv liste, drugi naziv iptv i opet isto, tako u krug, jer su ljudi naivni.

Moje ime iptv svi znaju da je Next-tv, postoji i radim vec par godina. 

Nikada nitko nije se zalio da je ostao bez novca ili liste , oni koji su bili nezadovoljni su dobili novac nazad. Bilo je cak i bezobraznih poteza tipa da uzme pretplatu na 6 mjeseci  i pred istek pretplate kaze lose je radilo jel mogu dobit novac nazad? I takvima je novac vracen, cist racun duga ljubav.

 

Kod mene korisnici dolaze po preporuci od drugih, neki odma traze podatke za placanje bez testa, ali je kod mene obaveza prvo test na 48 sati, jer ne radi svima isto, nema svatko isti internet, uredjaj itd..

 

Prvo probaj pa odluci. U tih 48 sati stignes vidjeti kako lista radi, dal pase izbor kanala, videoteka i cijena. Ako sve pase uzmes onda pretplatu na 1 mjesec, nakon toga opet jos jedan mjesec, najmanje 3 puta po 1 mjesec, tek mozda kasnije na vise, ako je radilo ok ova 3 mjeseca.. 

 

I ja sam bio nekad korisnik, sve sam ja to prosao vec..  

manipulator pet 7.9.2018 18:11
punkrockos kaže...

vidim da ima android boxeva koji imaju podrsku za stalker middleware..isto ko na magu upises portal i vozi..jeli gleda netko iptv na taj nacin? dali to funkcionira dobro ili?

 Nije lose, ima ponekad malih bugova ali je ok.. 

plavi_medved pet 7.9.2018 19:53
beni111 kaže...
Kome treba lista nek mi se javi i kaze koju oce nek navede dva servera pa cemo vidjet da se ne patite

 

Dođeš i odmah nudiš liste, i jok kao privat ajde.... napiši javno tu šta nudiš, opis iptv, ime iptv , broj kanala(SD,HD,FHD) , cijene bla bla... ne trebaš skrivat ako več mislis da preprodajes ;)

Splićanin pet 7.9.2018 20:15
plavi_medved kaže...
beni111 kaže...
Kome treba lista nek mi se javi i kaze koju oce nek navede dva servera pa cemo vidjet da se ne patite

 

Dođeš i odmah nudiš liste, i jok kao privat ajde.... napiši javno tu šta nudiš, opis iptv, ime iptv , broj kanala(SD,HD,FHD) , cijene bla bla... ne trebaš skrivat ako več mislis da preprodajes ;)

 Eee da znas ko je on ne bi se tako ponaša

Na tvom mistu bi pripazia sta prican

minix neo pet 7.9.2018 21:06
BoTiA kaže...

ok,

a drugi dio pitanja .. ako se ogranicim samo na osnovne kanale (RTL, NOVA i HRT) da li to mogu nekako besplatno gledati ...

 

npr, da li samsung Tizen ima HRTi aplikaciju, da li postoji nesto slicno za druge dvije televizije?

 

Žali Bože 10 godina.

punkrockos sub 8.9.2018 08:09

@sisko 93  ja sam koristio na raspberry pi3 openelec, ali lose to tamo radi. dosta ga uspori kad ucita malo vecu listu i epg, a epg cesto ni ne ucita..ima boljih rjesenja za gledanja iptv po meni..

 

btw, pred 2-3 dana je dosla nova verzija iptv aplikacije od safronova..ubacio je konacno vlastiti interni player tako da se moze saltati kanale bez vracanja na glavnu listu, kao u perfect playeru..moram reci da to odlicno izgleda sad i brzo radi..konacno ju je prilagodio vise za koristenje na tv-ima

minix neo sub 8.9.2018 10:32
punkrockos kaže...

@sisko 93  ja sam koristio na raspberry pi3 openelec, ali lose to tamo radi. dosta ga uspori kad ucita malo vecu listu i epg, a epg cesto ni ne ucita..ima boljih rjesenja za gledanja iptv po meni..

 

btw, pred 2-3 dana je dosla nova verzija iptv aplikacije od safronova..ubacio je konacno vlastiti interni player tako da se moze saltati kanale bez vracanja na glavnu listu, kao u perfect playeru..moram reci da to odlicno izgleda sad i brzo radi..konacno ju je prilagodio vise za koristenje na tv-ima

 

Hvala na infu Punkrockos.Vrijedna obavijest👍👏

minix neo sub 8.9.2018 14:01
minix neo kaže...
punkrockos kaže...

@sisko 93  ja sam koristio na raspberry pi3 openelec, ali lose to tamo radi. dosta ga uspori kad ucita malo vecu listu i epg, a epg cesto ni ne ucita..ima boljih rjesenja za gledanja iptv po meni..

 

btw, pred 2-3 dana je dosla nova verzija iptv aplikacije od safronova..ubacio je konacno vlastiti interni player tako da se moze saltati kanale bez vracanja na glavnu listu, kao u perfect playeru..moram reci da to odlicno izgleda sad i brzo radi..konacno ju je prilagodio vise za koristenje na tv-ima

 

Hvala na infu Punkrockos.Vrijedna obavijest👍👏

 

Probao i zaista brzo otvara,nema što.A i ovo sa saltanjem kanala je ok,međutim na perfect playeru mi je kvalitetnija slika i puno lijepse sucelje.Ostajem na Perfectu.

tenac sub 8.9.2018 14:24
minix neo kaže...
minix neo kaže...
punkrockos kaže...

@sisko 93  ja sam koristio na raspberry pi3 openelec, ali lose to tamo radi. dosta ga uspori kad ucita malo vecu listu i epg, a epg cesto ni ne ucita..ima boljih rjesenja za gledanja iptv po meni..

 

btw, pred 2-3 dana je dosla nova verzija iptv aplikacije od safronova..ubacio je konacno vlastiti interni player tako da se moze saltati kanale bez vracanja na glavnu listu, kao u perfect playeru..moram reci da to odlicno izgleda sad i brzo radi..konacno ju je prilagodio vise za koristenje na tv-ima

 

Hvala na infu Punkrockos.Vrijedna obavijest👍👏

 

Probao i zaista brzo otvara,nema što.A i ovo sa saltanjem kanala je ok,međutim na perfect playeru mi je kvalitetnija slika i puno lijepse sucelje.Ostajem na Perfectu.

od svih aplikacija za iptv siptv je najbolja, al ima manu da vlasnik aplikacije ne želi uvesti vanjski epg

Next-Gen IPTV sub 8.9.2018 14:59

Kad se već spominju android aplikacije, samo info da od sada imamo svoju aplikaciju za android. Trenutno se testira, ali mislim da za najduže dan-dva ide finalna verzija. 

Neke veće prednosti u odnosu na neke druge android aplikacije su pregledniji EPG sa prikazom samo kanala koji imaju Epg i TV arhiva (mogućnost gledanja kanala unazad) što ne znam da li koja druga android aplikacija ima.

beni111 sub 8.9.2018 15:38

plavi_medved
jučer 19:53
beni111 kaže...
Kome treba lista nek mi se javi i kaze koju oce nek navede dva servera pa cemo vidjet da se ne patite

Dođeš i odmah nudiš liste, i jok kao privat ajde.... napiši javno tu šta nudiš, opis iptv, ime iptv , broj kanala(SD,HD,FHD) , cijene bla bla... ne trebaš skrivat ako več mislis da preprodajes ;)
nema prodaje samo poklon
www.iptvpozitive.com

punkrockos sub 8.9.2018 17:54
minix neo kaže...
minix neo kaže...
punkrockos kaže...

@sisko 93  ja sam koristio na raspberry pi3 openelec, ali lose to tamo radi. dosta ga uspori kad ucita malo vecu listu i epg, a epg cesto ni ne ucita..ima boljih rjesenja za gledanja iptv po meni..

 

btw, pred 2-3 dana je dosla nova verzija iptv aplikacije od safronova..ubacio je konacno vlastiti interni player tako da se moze saltati kanale bez vracanja na glavnu listu, kao u perfect playeru..moram reci da to odlicno izgleda sad i brzo radi..konacno ju je prilagodio vise za koristenje na tv-ima

 

Hvala na infu Punkrockos.Vrijedna obavijest👍👏

 

Probao i zaista brzo otvara,nema što.A i ovo sa saltanjem kanala je ok,međutim na perfect playeru mi je kvalitetnija slika i puno lijepse sucelje.Ostajem na Perfectu.

 

da, trebat ce to jos doraditi..ali vazno da je krenuo u tom smjeru...

 

za ovu iptv smarters pro prvi put cujem..definitivno cu probati