Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

shija sri 9.3.2016 18:25
Hexfire kaže...
FanBoy kaže...

Može li netko preporučiti nekog providera kod kojeg sportski kanali uredno rade za vrijeme utakmica?

 T-com

 Svaka čast !
Stvarno ne znam šta ljudi očekuju za te pare? Imam listu od next-gen i pre zadovoljan sam. Da zašteka ponekad - zašteka. Da poblesave kanali nekad - poblesave, ali za te pare ni ne očekujem da mi sve bude 24/7 i još u HD-u. Ali zato kad čovjeku prijavim da nešto ne radi, reagira u roku odmah dok sam kod nekih morao čekati i po 2 dana da se uopće udostoje odgovoriti. I ne znam o kakvim većim problemima za vrijeme utakmica ljudi pričaju. Ja sam zadnjih par liga prvaka odgledao skroz ok. Zašteka ponekad, ali ništa strašno. 
Opet kažem, za te pare sam prezadovoljan.

Hexfire sri 9.3.2016 19:23
burkezg kaže...
Malo sam gledao i tu opciju. Ionako placam 240 kn za optiku. Za 150 kn jos dobijem sve zivo i gledam u miru. Listu bi platio 50 kn. Znaci stotinjak kuna vise i gasim bug forum :)

 Tako sam i ja počeo razmišljati. Ako je bolja lista nekih 10-12 eura, radije onda dam t-scumu 150kn za sportski paket i ne nerviram se (tj. barem ne koliko sad).  

1 IPTV BiH sri 9.3.2016 22:39
shija kaže...
Hexfire kaže...
FanBoy kaže...

Može li netko preporučiti nekog providera kod kojeg sportski kanali uredno rade za vrijeme utakmica?

 T-com

 Svaka čast !
Stvarno ne znam šta ljudi očekuju za te pare? Imam listu od next-gen i pre zadovoljan sam. Da zašteka ponekad - zašteka. Da poblesave kanali nekad - poblesave, ali za te pare ni ne očekujem da mi sve bude 24/7 i još u HD-u. Ali zato kad čovjeku prijavim da nešto ne radi, reagira u roku odmah dok sam kod nekih morao čekati i po 2 dana da se uopće udostoje odgovoriti. I ne znam o kakvim većim problemima za vrijeme utakmica ljudi pričaju. Ja sam zadnjih par liga prvaka odgledao skroz ok. Zašteka ponekad, ali ništa strašno. 
Opet kažem, za te pare sam prezadovoljan.

 Puno je i bahati prodavaca koji niti znaju pricati s klijentima, niti znaju sta prodaju, ali opet i klijenti to moraju znati prepoznati...

burkezg sri 9.3.2016 23:22
1 IPTV BiH kaže..

 Puno je i bahati prodavaca koji niti znaju pricati s klijentima, niti znaju sta prodaju, ali opet i klijenti to moraju znati prepoznati...

 Zato ste vi tu sa ne zakrcenim i novim linijama i sa izvrsnom komunikacijom?

1 IPTV BiH čet 10.3.2016 00:06
burkezg kaže...
1 IPTV BiH kaže..

 Puno je i bahati prodavaca koji niti znaju pricati s klijentima, niti znaju sta prodaju, ali opet i klijenti to moraju znati prepoznati...

 Zato ste vi tu sa ne zakrcenim i novim linijama i sa izvrsnom komunikacijom?

 To mozete pitati korisnike ;)

Gale92 čet 10.3.2016 07:12
burkezg kaže...
Malo sam gledao i tu opciju. Ionako placam 240 kn za optiku. Za 150 kn jos dobijem sve zivo i gledam u miru. Listu bi platio 50 kn. Znaci stotinjak kuna vise i gasim bug forum :)

 pa nisi na bug forumu samo radi ove "teme".... 

zlovic sub 12.3.2016 10:10

Pozdrav,

 

Probao sam bikerdays listu (oba linka) na Samsungu (SipTV) i VLC-u ali mi ne rade nikako amisovi linkovi.

Probao sam traziti konvertore liste ali nikako pokrenuti ove linkove.

 

Da li neko zna što se može uraditi da ovi linkovi prorade ?

 

 

Kristijan77 sri 16.3.2016 11:52

Upute za gledanje IPTV kanala na SmartTV LG i Samsung.

 

Upute za SmartTV LG.

Prvo što morate napraviti je da odete u postavke tv i promijenite zemlju na Njemačku (ovo se radi pošto u hrvatskom storu nema te app), napravite acount na app store ,ako več imate napravljen acc na Hrvatskom ne vrijedi vam za druge zemlje, morate ponovo, kad to napravite odete u app store i skinite aplikaciju "Smart IPTV" aplikacija je probna 7 dana ,ako vam se svidi kupite je cijena je 6,5 €... kad to napravite pokrenite app i vidit ćete gore u popisu mac adresu ide ovako b1:c4:xx:xx nju si zapišite negdje , ali ispravno (velika i mala slova) tada posjetite stranicu od app OVDJE i ispod ovog naslova ""Add external playlist links (URLs), with auto-update"" upišete svoju mac adresu izaljepite url listu koju imate , odaberete za EPG "exyu" i ponovno pokrenete aplikaciju i kanali su vam na tv, koristite se daljinskim upravljačem kao i za zemaljske tv.... Ima i za upload "m3u" listu kanala, pa ako je posjedujete možete i nju ubaciti u tv... na toj stranici se nalazi da sami izrađujete svoje liste (brišete,dodajete,uređujete) al o tome kad savladate osnove.
App kad jednom platite možete ga instalirati na više uređaja , samo se prebacite na zemlju koju sam naveo, nakon instalacije prebacite tv nazad na Hrvatsku... Znači ovo sa prebacivanjem zemlje nije vezano za jezik, nego za Smart usluge..

Upute za SmartTv Samsung:
Odete u app store i skinete aplikaciju "Smart IPTV" i dalje sve isto kao i kod LG, prednost je što kod samsunga ne treba mijenjati zemlje.

Evo vam jedan test link za isprobat , znači njega copy/paste bez navodnika kako sam naveo u uputama (netrebate birati EPG) pošto je mix lista.
""""http://178.32.143.232:8000/get.php?username=erenio&password=erenio&type=m3u""""""
I bez previše veselja oko ove liste jer neće dugo trajati

Eto ako se zapne di udri glavom u zid ili traži pomoć 

 

 

Dajem svima koji imaju instaliranu SmartIPTV aplikaciju na svom SmartTv probnu listu na 48 sati , lista radi bez trzanja i sadrži ove Kanale

Sve informacije na PP...

 

 

Blade Runner31 sri 16.3.2016 14:41
Kristijan77 kaže...

 


Upute za SmartTv Samsung:
Odete u app store i skinete aplikaciju "Smart IPTV" i dalje sve isto kao i kod LG, prednost je što kod samsunga ne treba mijenjati zemlje.


 

 

 Ovu app vrijedi platit,odlicna i jeftina je

Dejay sri 16.3.2016 17:24
NoOne1 kaže...

Jel zna netko zašto na Croatia on demand/Bikerday tv lista više nema arena sport kanala?

 Teško je nači arenasport i sportklubove koji rade stalno i koji su kvalitetni.

 Možeš instalirati u kodi add-on Playlist Loader i unutra ubaciš više listi...unutra staviš bikerdays listu ( http://pastebin.com/raw/jmseyhvw ), i možeš staviti i ove:

 http://pastebin.com/raw/gQqdiJ2y , http://anarchitv.co/TV/IPTVhttp://docs4you.org/you.m3u .... i sve liste koje pronađeš imaš na jednom mjestu.