Audio i video alati

Avidemux-upute za korištenje

honda_zg čet 17.6.2010 23:24
mbaksa kaže...

Za format odaberes MP4 (PSP), za video MPEG-4 AVC, za zvuk AAC. Probaj pa javi dal radi.

ma problem mi je veči kako da mi iskonvertira titl zajedno sa filmom (a navodno to može),kako odabrati folder gdje če spremiti konačnu verziju,kako pokrenuti to čudo,mislim na najednostavniji start,pokreni, run, konvert ili neznam več što.....

 ovo sa odabirom formata sam savladao Sramim se.......

Maks1969 uto 21.12.2010 22:08

Ja bi probao konvertirati TS file u divix a nemam pojma koji ima converter za video za ubuntu a da radi.....S ostalim sam programima i rješenjima u linuxu zadovoljan ali ovdje mi je zaškripalo...

Da li avidemux to može i ako ne koji program da skinem?I ako ih ima više onaj najjednostavn iji bi bio dovoljno dobar....

mbaksa ned 9.1.2011 20:46
Gain kaže...

Može li se u njemu izbaciti dio zvuka u videu?

Definiraj "dio zvuka". Ako mislis na to da recimo od 3. do 5. minute bude tisina, onda moras trenutni zvuk eksportirati (Audio > Save), editirati ga u nekom audio programu (poput Audacity) i importirati u AviDemux (Audio > Main Track > za Audio Source odaberes External ...).

Filip100able uto 12.11.2019 20:49

Pozz ljudi imam problem, koristim avidemux godinama i nije bilo problema, i sad ubacim video sniman sa ovih novih digitalnih kanala i nema zvuka..znaci ubacim video koji ima zvuk a kad ga izbacim nema, i u samom avidu pise nema zvuka.. inace codec je he-aac