bubalo007 sri 19.9.2018 10:45

Pozdrav,

u firmi se koristi Office 365, sa Microsoft Excange, gdje se podatci od kontakata povlače iz AD-a.

Imam problem gdje potpisi svih učesnika u razgovoru u mailu završe na dnu samog razgovora, umjesto ispod učesnika razgovora. 

Po netu čitam da je to native opcija od Outlooka i u 90% takvih tema, izvor informacija je od jedne od firmi koje prodaju 3rd party programe koji rješavaju taj problem, čije usluge naravno ne namjeravam kupiti jer su bezobrazno skupe.

Postoji li kakvo rješenje da ispravim to bez da moram plaćati? (Npr gmail tu opciju ima po defaultu)

Hvala!

filter160 pet 21.9.2018 20:43

Zar nisi dobio outlook zajedno sa o365?

 

Tamo definiraš potpise kako god hoćeš. Išo baš isprobat na službenom laptopu i normalno stavlja potpis. O365 E3 verzija ak ti to kaj znači.

 

Al da dobrodošo u Microsoft svijet di im treba 10 godina da implementiraju osnovne stvari. Meni su najbolji na forumima di ekipa sama sebi zakvači solution na najdebilniji odgovor ikada.

Mislim da ne postoje bolji primjerim tehnički ispravnih, ali potpuno beskorisnih odgovora.

zg.mulac pon 26.11.2018 11:40
bubalo007 kaže...

Pozdrav,

u firmi se koristi Office 365, sa Microsoft Excange, gdje se podatci od kontakata povlače iz AD-a.

Imam problem gdje potpisi svih učesnika u razgovoru u mailu završe na dnu samog razgovora, umjesto ispod učesnika razgovora. 

Po netu čitam da je to native opcija od Outlooka i u 90% takvih tema, izvor informacija je od jedne od firmi koje prodaju 3rd party programe koji rješavaju taj problem, čije usluge naravno ne namjeravam kupiti jer su bezobrazno skupe.

Postoji li kakvo rješenje da ispravim to bez da moram plaćati? (Npr gmail tu opciju ima po defaultu)

Hvala!

 

Na žalost, bez 3rd party alata ništa. Exchange transport rule je ograničen po ovom pitanju, a Microsoftu ovaj zahtjev nije kritičan pa ga ignoriraju već godinama. Možda to konačno riješe u nekom od budućih apgrejda ili novoj verziji.