A1

A1 - nove tarife na bonove

INCOGNITO99 pon 7.9.2020 21:17

Trenutno koristim A1 na bonove sa Fletericom(250kn)  za kucni internet(4g router) i ona nema dnevni limit što mi savršeno odgovara... Ali vidim da A1 sada ima Savrsenu tarifu, koja se može koristiti bez ugovorne obveze za 189kn, samo ne znam ima li dnevni limit potrosnje interneta... ima tko iskustva?

jozef pon 7.9.2020 23:35
INCOGNITO99 kaže...

Trenutno koristim A1 na bonove sa Fletericom(250kn)  za kucni internet(4g router) i ona nema dnevni limit što mi savršeno odgovara... Ali vidim da A1 sada ima Savrsenu tarifu, koja se može koristiti bez ugovorne obveze za 189kn, samo ne znam ima li dnevni limit potrosnje interneta... ima tko iskustva?

Fleterica je 1TB, a mislim da savršena ima pod fair use puno manje prometa. Imaš unlimited ali ti je throttlana brzina. Ne znam točno od koliko jer se pravila često mijenjaju. Najbolje da nazoveš službu za korisnike. Uglavnom ako ti treba samo internet mislim da je "fleterica" bolja opcija.

INCOGNITO99 sri 9.9.2020 11:44
INCOGNITO99 kaže...

Trenutno koristim A1 na bonove sa Fletericom(250kn)  za kucni internet(4g router) i ona nema dnevni limit što mi savršeno odgovara... Ali vidim da A1 sada ima Savrsenu tarifu, koja se može koristiti bez ugovorne obveze za 189kn, samo ne znam ima li dnevni limit potrosnje interneta... ima tko iskustva?

 Da odgovorim sam sebi, a i drugima... 100GB full speed i onda se smanji... ali kaze tip da je pravi flat

jozef čet 10.9.2020 20:07
INCOGNITO99 kaže...

Da me maneš sa tim floskulama, samit time što su smanjili brzinu na 4Mbps su ograničili količinu prometa tako da...

 ako gledaš tako onda niti jedna veza nije flat jer si uvijek limitiran brzinom, ma kolika ona bila. Kod 4Mbps si teoretski limitiran na 1,3TB mjesečno, kod 100Mbit na 32TB... 32TB jest puno - ali nije flat :-)

mp3david sub 14.11.2020 10:59

Ima li tko info dali tarifa flaterica ima iste brzine interneta kao tomato u svim tarifama.
Jer negdje sam procitao da flaterica samo ima najvece brzine, a ako je to isto kao na mojoj tarifi na bonove na tomatu,sa uploadom od 1mbs, onda boze me sacuvaj

mp3david ned 15.11.2020 14:11

Imam Oneplus 7 ,al nema smisla. Jadna sluzba za korisnike na fejsu odgovori jedva dnevno jednu poruku,i to odgovore neku glupost.
Upload brzine uopce ni nemam.
Em sam testirao i sa vip i tomato karticom i u drugom mobitelu i nece.
Kasnije se izvlace da brzina ovisi o svakakvim glupostima sto me uopce ne zanima,ako vam je mreza preopterecena onda nadogradite baznu stanicu,omg.

Tako da se bojim dat 250kn za aktivaciju tarife ako ce mi i dalje biti isto kao i na tomatu.

dar01 ned 15.11.2020 14:23
mp3david kaže...
Imam Oneplus 7 ,al nema smisla. Jadna sluzba za korisnike na fejsu odgovori jedva dnevno jednu poruku,i to odgovore neku glupost.
Upload brzine uopce ni nemam.
Em sam testirao i sa vip i tomato karticom i u drugom mobitelu i nece.
Kasnije se izvlace da brzina ovisi o svakakvim glupostima sto me uopce ne zanima,ako vam je mreza preopterecena onda nadogradite baznu stanicu,omg.

Tako da se bojim dat 250kn za aktivaciju tarife ako ce mi i dalje biti isto kao i na tomatu.

 imam i ja OnePlus 7

 

https://www.speedtest.net/result/a/6723966449

 

 

dar01 ned 31.1.2021 06:35

Od sutra fleterica na bonove (mislim i na pretplatu da se isto odnosi) u roamingu je srezana na 17,5 GB.

Nakon potrošenih dodijeljenih 17,5 GB svaki sljedeći se naplačuje 28,42 kuna.

Pa ti pjevaj borbene sinko

INCOGNITO99 sri 27.10.2021 13:38

Može li se na fleterici provjeriti stanje MB? Prije se moglo preko SMSa na 13232, ali vise ne radi:

OBAVIJEST l Na tvom broju nije moguce preko poruke provjeriti stanje minuta, poruka i MB za ovu tarifu. Vise informacija mozes dobiti na www.A1.hr. Tvoj A1 tim

Na stranici nisam našao ništa o tome...