Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 5 Pro

mmmnnn pon 1.4.2019 08:43

Nabacio sam novi xiaomi eu rom  MIUI 10.3 9.3.28 koji u sebi sadrži android 9.

Ima par bugova, tipa meni nije prepoznao sd karticu pa sam je morao formatirati. Nakon toga sve je bilo ok.

Ima još par bugova al valajda će to popeglat.

 

Neke specijalne dobitke s androidom 9 nisam primjetio zato nemojte biti nestrpljivi. Bolje stabilan i fluidan 8 nego 9 s bar bugića

Neuk pon 1.4.2019 11:05

Trebam kupiti neki Xiaomi za poklon pa ne znam sta je najbolje jer su svi navedeni skroz ublizu sa cijenama:

-Redmi Note 5 (4/64)
-Redmi Note 7 (3/32)
-Mi 8 Lite (4/64)
-Mi A2 (4/64)
-Mi A2 Lite (4/64)

Šta je najbolje izabrati?

mali.ivica87 uto 16.4.2019 11:04
protest431 kaže...

Jučer sam stavio notifikacije u wappu na zvuk (prije su bile silent).

 

I sad vratim na silent. U opcijama od wappa i preko settingsa u MIUI(pod installed apps , notifications).

 

Nikako i nikako da utišam notifikacije za poruke od whatsappa . Imao tko sličan problem? Već mi malo ide na onu stvar ovaj MIUI njihov.

 Ja sam pak utišao Gmail notifikacije za e-mailove i sad ju nikako ne mogu uključiti.

Izgelda da je to još jedan bug u samom MIUI-v10. 

Moram reći da mi se MIUI v9 više sviđao. 

 

Usput, da li bude uskoro nadogradnja na Pie i VoLTE+VoWiFi?

protest431 uto 16.4.2019 21:25

Prošlo je neko vrijeme od toga meni, uglavnom, na tri mjesta sam ih trebao naštimavati .

Prvo u aplikaciji (wapp u mom slučaju) , i onda na dva mjesta u settingsima , tamo gdje su instalirane aplikacije i još negdje , ne znam sad točno napamet, onaj njihov security center ili tako neka glupost.

slavenP22 sub 11.5.2019 16:28
speedy56 kaže...

Ja sam u telegram grupi skinuo točno ovu verziju patcha koja je istaknuta u uputama.

Dali postoji nešto novije i bolje, ne znam.

 Koji GCam koristis? Mislim, koju verziju tacno? Posto meni ne radi na par verzija gcam-a 6?

irrelevant pon 20.5.2019 18:33

jel imao tko kakvih problema sa gumbima na rn5
meni je gumb za dolje zablokirao,kad ga pritiscem ne osjetim nikakvo skljocanje pod prstom, dok na gumbu za paljenje i gasenje osjetim skljocanje ali nema nikakve reakcije

sta mi je ciniti, mobitel sam narucio pocetkom godine sa geekmaxi, dali ovo ide pod jamstvo, kakva je procedura kad bi ga slao nazad njima, isplati li se uopce slati ili da pokusam sam rastavit mobitel pa vidit kakvo je stanje ispod poklopca na tom dijelu, nesto trece?

speedy56 pon 20.5.2019 20:03

Ako si s geekmaxija naručivao, imas 2god garancije. Sumnjam da ce ti ju priznati nakon kaj ga sam krenes rastavljati, tak to ne bih preporučio.

Prouči malo kako ostvariti garanciju i probaj to tako riješiti, ako je stvarno neki kvar u pitanju. 

 

Mozda nebi bilo lose i da se proseces tu kod nas do nekog servisa koji ih (xiaomi) malo cesce sarafi, mozda su se ljudi susreli s time pa znaju o cemu se radi. Dobis mozda neku informaciju tak.

 

Inace, kod mene rade ok tipke, kao prvi dan. Nije da se bas cuje kad ju stisnes, ali osjeti se onak "force feedback"  pod prstima