Xiaomi

Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Gam3r sri 11.9.2019 16:42

čovječe ti iskačeš ko iz paštete sa tim Mi9. Skužili smo da je uređaj dobar, ali brate mili uspori malo molim te... Ljudima se svida Mi9T i možemo malo o njemu pričati? Hvala unaprijed. 

S poštovanjem,

svaki čitaoc ove teme.

gnomisa sri 11.9.2019 20:20

Reagirao sam na bezveznu usporedbu mi9t i p30 pro. Nije ista klasa uredjaja. I ogromna je razlika u cijeni. Ajde da je usporedio mi9t pro s p30 pro. I ako bas hoćete mislim da je Mi9t jako pogodjen mob i puno nudi za cijenu.

@Dario - ima boljih al ne daju ni približno toliko za pare koje se traže.

Dario7 sri 11.9.2019 21:48

@gnomisa, ti opet po svome.. kako da uspoređujem nešto što nisam koristio !?

Trenutno imam mi9t i njega uspoređujem, ne bitno dal je ista klasa uređaja ili ne.

I svi kažu da je mi9t pro jedino bolji za igrice, a pošto ih ne igram nije mi ni bitno..

gnomisa sri 11.9.2019 22:09
Dario7 kaže...
@gnomisa, ti opet po svome.. kako da uspoređujem nešto što nisam koristio !?

Trenutno imam mi9t i njega uspoređujem, ne bitno dal je ista klasa uređaja ili ne.

I svi kažu da je mi9t pro jedino bolji za igrice, a pošto ih ne igram nije mi ni bitno..

Ma kakvi...pa puno je fluidniji, kamera znatno bolja, ekran (bar ja kužim razliku)....itd. Ali kažem, Mi9t vrijedi svake lipe.

gnomisa sri 11.9.2019 23:39
thebatman kaže...

Zapravo su iz xiaomija potvrdili da mi9t i mi9t pro imaju identican zaslon, isti onaj koristen na mix 3

Da, amoled je ali ja kad sam gledao uživo oba imao sam taj dojam ali ok....kako god za te pare je bomba. Ja bi iskreno njega i uzeo i uštedio neke pare ali mi u ruci bolje ležao osjetno lakši i tanji mi9 a notch me nije smetao. Ta popup kamera je totalno fora moram priznat.

Mojojo čet 12.9.2019 07:09

Mila božja majko koliko si puta u 3 posta ponovia mi9, jel to neki spektar autizma ili šta? Stvarno me zanima.

Mi9, mi9, mi9, mi9, mi9, mi9

Doslovno ti je čovik lipo reka da će ti baš svi u temi bit zahvalni ako, neznan, umukneš i preseliš se u MI9 MI9 MI9 MI9 temu.

MI9 MI9 MI9

thebatman čet 12.9.2019 09:30
Mojojo kaže...
Mila božja majko koliko si puta u 3 posta ponovia mi9, jel to neki spektar autizma ili šta? Stvarno me zanima.

Mi9, mi9, mi9, mi9, mi9, mi9

Doslovno ti je čovik lipo reka da će ti baš svi u temi bit zahvalni ako, neznan, umukneš i preseliš se u MI9 MI9 MI9 MI9 temu.

MI9 MI9 MI9

Jebem ti život proplako sam na ovo :)

Kao netko ko je 2 puta imao mi9 i 2 puta mi9t... Oba imaju prednosti i mane. Nema smisla raspravljat. Fokusirajmo se na svaki od tih mob u vlastitim temama.

OT:

Jel netko.otkljucao BL vec i stavio EU rom?

Mojojo čet 12.9.2019 12:28

Zamisli, ošla tri na blok, grozno se svi osjećamo radi toga. Pitanje da li si u autističnom spektru nije vrijeđanje.

Da san napisa da si autista bautista, možda.

Al vidin da jesi autista bautista, koji je kupia mi9, pa sad jadan sam sebi pokušava nekako opravdat taj bespotrebni trošak u temi za skroz drugi mobitel.

A šta se tiče bootloadera i otključavanja, rađe pričekaj službeni twrp i eu stable rom.

mzopg čet 12.9.2019 15:39

Bilo bi lijepo da se držimo teme i budemo konstruktivni, to će na svima biti od koristi. Možda se nekome ne sviđa stil pisanja kolege, ali očito je oduševljen sa Mi 9 uređajem, ne vidim ništa loše u tome. Uz to zna često napisati svoje impresije iz prve ruke sa određenim uređajima što nam je opet svima korisno, a koga to ne zanima neka radije preskoči čitanje.

thebatman čet 12.9.2019 16:13
Mojojo kaže...
Zamisli, ošla tri na blok, grozno se svi osjećamo radi toga. Pitanje da li si u autističnom spektru nije vrijeđanje.

Al vidin da jesi autista bautista, koji je kupia mi9, pa sad jadan sam sebi pokušava nekako opravdat taj bespotrebni trošak u temi za skroz drugi mobitel.

A šta se tiče bootloadera i otključavanja, rađe pričekaj službeni twrp i eu stable rom.

Gdje je zapelo s ovim, cudi me kako nema vec.

kekec01 čet 12.9.2019 22:40

Evo i ja sam bio u Sancta Domenice i gledao uživo Mi 9 i Mi 9t. Svakako mi je bolji Mi9, 9t je teži, 9 bolje leži u ruci, tanji je...jednostavno me mami naspram 9t...a i bolji je uređaj. Meni osobno jedino nedostaju stereo zvučnici. 9t je super uređaj za tu lovu, iz Kine još povoljniji, Mi 9t pro isto tako ali kod nas precijenjen. I opet je Mi 9 bolji i od njega (meni osobno). Sada imam Nubiu i što jest, jest..uređaj je stvarno kvalitetan i to se vidi na svakom polju. Ali kad pogledam nove Nubie cijena im je uhhhh. 

Mojojo pet 13.9.2019 07:16
thebatman kaže...
Mojojo kaže...

Gdje je zapelo s ovim, cudi me kako nema vec.

Pojma neman, triba je dosad izać, a ne da mi se istraživat di je zapelo.

Mojojo pet 13.9.2019 07:18
maxy0 kaže...

Koliko je trebalo vremena da dode mi 9t od kad ste ga narucili sa aliexpressa?

3 tjedna meni.

I evo još jedna kopija bautiste, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, Mi9, 674 puta u jednom postu. Nije bolji, smeće je.

ALVIN pet 13.9.2019 11:43

Isprobao sam u Tele 2 centru Mi 9T, to je definitivno cigla od težine. Bez naprtnjače ovo mi ne dolazi u obzir za korištenje. Sad mogu mirno spavati, ona mrvica sumnje da je ovaj mob možda ipak nosiv je odlepršala zauvijek. Sretno korisnicima.