Xiaomi

Xiaomi Pocophone F1

Osa čet 30.1.2020 21:51

Koji bi mob preporucili koji bi bio neki bestbuy nasljednik kao sto je bio Pocophone? Neki model Huaweia, Oneplus, Xiaomi, RealMe, neki peti?  Neki do 2500 bi uzeo na oglasu novi, bitna mi je dobra kamera.

Osa pet 31.1.2020 01:06

Gledam sve te nove mobitele (redmi 8pro, k20, 9t....) čudi me koliko ih ima sa Snapdragonima nižeg broja od 845 koji je u F1 koji je izašao prije njih skoro godinu dana. Prodao sam stari mob (redmi note 4X) i treba mi hitno nešto u zamjenu. Gledam oglasnik i neznam što odabrati. mislim da ću uzeti pocophone. Ima koji u tom arngu ali bez tolikog zuba, da ima samo "suzu"?

Osa pet 31.1.2020 11:34

To se i ja dvoumim između F1 i MI8.

F1 ima što MI8 nema:

3.5mm jack, veću bateriju za 600mAh, nije stakleni iza što je po meni prednost kod padova,micro SD,

 

a MI8 ima što F1 nema:

- Amoled, NFC, zeru veći ekran, predpostavljam bolju kameru radi OIS-a.

 

 

Ali mislim da ću MI8 čisto jer sam F1 već imao, a pošto mi kamera znači, kod MI8 je OIS kamere.

amd freak pet 31.1.2020 12:51

Neznam ja sam prezadovoljan sa pokijem. Bio sam uzeo samsung a70 radi amoleda i većeg ekrana ali kad sam vidio koliko lošije slike radi i koliko je slabiji u igrama vratio sma se pokiju.

 

Smatram da je i dalje vrh uloženo dobiveno i čekam pocophone 2.

alen4430 ned 2.2.2020 20:53
mrzech kaže...
thebatman kaže...

 Stabilna desetka je vani ima nekoliko dana.

 link?

 Ja sam skinuo zip file sa ovog link-a, i u ažuriranju sam odabrao instalaciju preko SD kartice, tj. download mape i normalno mi se ažuriralo na Android 10

amd freak pon 3.2.2020 18:46

Prvi dan je bio ok, sve radi, dok ne skužim da mi nema više popisa poziva koje sam imao prije updejta, a da bi stvar bila gora, svako poziv koji sam primao nakon updejta je krivo prikazan, tj prikazan je broj, ali ne i ime osobe ako je imam u imeniku.

 

Meni samo nije jasno kakvi krelci im rade na softveru kad im se može na takvom velikom ažuriranju pojavit takav bug. Jel oni uopće to testiraju prije puštanja? Još mogu razumijet bug koji se već vuče par mjeseci kod alarma gdje nije točno napisano na Hrvatskom (Dakle sad je 20 sati, staviš alarm u 22 sata, i kad ga uključiš napiše alarm će se "isključiti za 2 sata", a treba pisati da će se uključiti) ali da ne testiraju običan popis poziva omg.

 

Sad samo čekam neki battery drain :D

hardcoree uto 4.2.2020 22:21

Ja sam sad updateao ženi.

Nakon što je MIUI 11 prvi update radikalno upropastio stock kameru, prva stvar nakon ovog updatea je bila da pogledam kameru.

Ne vidim neku razliku, poboljšanje. Sada pak ne želi preći iz aplikacije kamere direktno u galeriju (klik dole lijevo u onaj krug), nego se fotka pokaže na par trenutaka i onda nestane. Mora se baš otvoriti galerija da se vidi fotka...

Za sad samo to od bugova. Ništa strašno, ali nervira.

Nisam čačkao dalje i nisam radio reset.  

Instalirao sam na brzinu gcam 6.2.nešto (onu stabilnu).

Ne znam zašto nisam do sada. 

Koju verziju gcam koristite/koja vam se pokazala najbolja? 

Može link sa postavkama. Hvala.