knight pet 13.9.2019 09:29

Pozdrav,

nisam ni skontao do sada ovu temu, a imam Mi8 vec 4-5 mjeseci. :)

 

Generalno sam prezadovoljan, ali jedna stvar me malo zeza. Autobrightness mi jednostavno ne daje uvijek dovoljno svijetline ekrana koliko bih htio. Kada to korigujem rucno, bude ok, ali to je samo do sljedeceg ukljucivanja ekrana.

Kontao sam da bi trebalo da "nauci" moje preference za autobrightness i da kombinuje to sa trenutnim osvljetljenjem prostora, ali izgleda da ne - on jednostavno koristi samo senzor i neki svoj algoritam, totalno ignorisuci moje ranije "korekcije"...

 

Da li postoji neki tweak/aplikacija koji ovo omogucavaju?

thebatman pet 13.9.2019 09:41
knight kaže...

Pozdrav,

nisam ni skontao do sada ovu temu, a imam Mi8 vec 4-5 mjeseci. :)

 

Generalno sam prezadovoljan, ali jedna stvar me malo zeza. Autobrightness mi jednostavno daje uvijek dovoljno svijetline ekrana koliko bih htio. Kada to korigujem rucno, bude ok, ali to je samo do sljedeceg ukljucivanja ekrana.

Kontao sam da bi trebalo da "nauci" moje preference za autobrightness i da kombinuje to sa trenutnim osvljetljenjem prostora, ali izgleda da ne - on jednostavno koristi samo senzor i neki svoj algoritam, totalno ignorisuci moje ranije "korekcije"...

 

Da li postoji neki tweak/aplikacija koji ovo omogucavaju?

 Mi8 sam uvjek drzao na rucno podešenoj svjetlini jer autosvjetlina luduje.

Bugdom sub 14.9.2019 20:42

Postoji li način da se u galeriji od miui 10 sve fotografije uslikane gcamom automatski spreme u jedan folder? Ovako kad slikam, fotografije su porazbacane u nekoliko foldera i teško ih je pregledavati... Npr. Porttreti u jednom itd.

Što je taj modified lib, može li to bez roota?

thebatman ned 15.9.2019 07:56
Bugdom kaže...
Postoji li način da se u galeriji od miui 10 sve fotografije uslikane gcamom automatski spreme u jedan folder? Ovako kad slikam, fotografije su porazbacane u nekoliko foldera i teško ih je pregledavati... Npr. Porttreti u jednom itd.

Što je taj modified lib, može li to bez roota?

 1) Gcam tool

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptuners.gcamtool&hl=en_US

 

2) Baš to, modificiran lib za gcam prilagođen ovom senzoru, samo ukljuci, ne treba root.

Pero ned 15.9.2019 10:21
thebatman kaže...
Bugdom kaže...
Postoji li način da se u galeriji od miui 10 sve fotografije uslikane gcamom automatski spreme u jedan folder? Ovako kad slikam, fotografije su porazbacane u nekoliko foldera i teško ih je pregledavati... Npr. Porttreti u jednom itd.

Što je taj modified lib, može li to bez roota?

 1) Gcam tool

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apptuners.gcamtool&hl=en_US

 

2) Baš to, modificiran lib za gcam prilagođen ovom senzoru, samo ukljuci, ne treba root.

 1) meni taj ne funkcionira, ima alternativa na xda možda još nekom pomogne (link).

kameni_zg čet 19.9.2019 16:44

Stavio sam si taj EU rom, i cell standby mi nije nikad bio tako visok. Nikad nije bio iznad Screena..

Vidim da se par stranica iza pisalo o krivo podesenom "Network type-u" pa vjerujem da je to problem ali nitko nije napisao koji odabrati?

Cesare uto 24.9.2019 16:52

Može pomoć,na EU rom sam,ne mogu nikako pronaći opciju kod face unlocka da. kad podignem mobitel da se odmah uključi zaslon,odnosno zaslon se uključi ali moram prijeći prstom preko trake na dnu zaslona da se zaslon uključi..na pocophonu sam imao tu opciju i to mi je odlično radilo..

Da li vam na EU rom radi PBZ aplikacija.

knight pon 30.9.2019 16:40

Ako uzmem BiH region, imam teme, ali nemam face unlock. Ako uzmem npr. UK, imam face unlock, ali nemam teme, a otkako sam ponovo poceo koristiti stock MIUI bez launchera, teme mi trebaju.

 

Ima li neko preporuku za region koji odabrati sa sto manje ogranicenja i gluposti/reklama, a da pri tome imam obje ove stvari?

 

 

knight pon 30.9.2019 20:55

Ipak nisu teme dostupne za Italiju. Imaju teme u postavkama, ali to je samo za 2-3 stock teme. Ne mozes download novih, niti ima app Themes. Bar kod mene nema.
Ali setovao sam Maleziju i ima oboje.