zee_15 pet 15.3.2019 13:26

Pozz ekipa, danas mi je curi pao mob. Ekran nije pukao Al touch Screen pola radi, pola ne

Pa me zanima gdje uopce mogu dat mobitel na servis.Te koju cijenu mogu ocekivati za servis! Mob je kupljen u honorbuyu

display name ivo sub 16.3.2019 07:47

Jučer mi je kroz Trgovinu Play došao update za Mi Pay i pojavila se ikonica od aplikacije. Mobitel mi je postavljen na regiju Hrvatska (Mi8). Nisam upoznat s aplikacijom, nekakvo plaćanje od Xiaomija ali obično takve stvari rade samo u Kini i Indiji... Jel ima to nekakvu korisnu funkciju za nas tu?

kurjeoko čet 21.3.2019 11:32

sljaka, mi 8 je na putu upravo, prosao sve granice i danas bi trebao doci, tracking kaze da je u zagrebu u kombiju.

Kineska verzija s global romom. Sad da pitam vas budući da nisam flashao rom jos od samsung omnie (boze, kakva romantika) :) ... ovi youtube tutoriali snimljeni prije par mjeseci za custom ROM-ove tipa Havoc OS ili lineage OS na MI 8 uredaju, vrijedi li ista šema flashanja i za ove nove i updateane ROMove (jer proslo je 6 mjeseci).
Tipa mogu li koristiti najnoviju verziju TWRP iako je neka starija koristena za instaliranje tada jos nesluzbenog roma ili da se drzim te koja je na youtube-u.

 

mrki_man ned 24.3.2019 00:09

Da ne odgovaram samo na pp od kurjeoko, možda će i drugima koristiti

Da bi adaway radio treba prvo u magisku kliknuti settings/systemless host. To instalira modul systemless host... provjerite je li instaliran.
Restartjte mob. Tek onda u adaway stisnuti apply ad blocking.

@Kurjeoko...ne koristim Google pay tako da ne bih znao. Ali trebalo bi nekako moći preko magiska

domac5 pet 29.3.2019 17:45
maks0806 kaže...

Kolegi se mobitel prazni užasno brzo, android system je poludio. Ima li rješenja osim factory reseta?

 accu battery pa nek vidi u aplikaciji sta najvise trosi.. ako ni tam ne pokaze onda factory reset 

kc-kb ned 31.3.2019 22:07

Nezz dal je problem isti kao i kod mene (stavio sam slike u par postova prije), no nakon update google play servica baterija se brutalno brzo praznila.
Rješenje je isključivanje gps.
Čekam novi update pa da mogu ponovno uključiti gps

sava84 pon 6.5.2019 17:27

Pozdrav svima, stigao mi je Mi8 varijanta 6/128 sa zakljucanim bootloaderom. Kako na svom nalogu imam vec dozvolu za otkljucavanje, planiram prvo sa tom sim karticom da ga otkljucam, pa onda tu da ubacim drugi broj koji bi koristio na tom telefonu. Zanima me postoji li i dalje onaj minimum od 72h koliko kartica mora biti u telefonu prije otkjucavanja ili mogu da je ubacim, povezem i odmah otkljucam?

evang pet 17.5.2019 19:13

Pozdrav svima, u potrazi sam za novim mobom i Mi8 mi je u nekom užem izboru,dal mislite da je to ok kupnja za nekih cca 2500kn?

 

Zapravo sam u potrazi za nekakvim mid-range mobom ,ali mi se ovo čini kao dosta solidna ponuda.

 

andreas11 sub 18.5.2019 14:11
evang kaže...

Pozdrav svima, u potrazi sam za novim mobom i Mi8 mi je u nekom užem izboru,dal mislite da je to ok kupnja za nekih cca 2500kn?

 

Zapravo sam u potrazi za nekakvim mid-range mobom ,ali mi se ovo čini kao dosta solidna ponuda.

 

 ne. jer za cca 2900 dobijes mi9 s aliexpressa..

BoBa11 pet 24.5.2019 20:11

Pozdrav,

danas sam updatala mob na novu verziju MIUI. Mob mi je sam nudio da je izašla nova verzija. I nakon što je sve uredno skinula i kad je prošao postupak instalacije mob se ponovno upalio. Tražio me noramlno PIN i lozinku i onda se pojavio prazni početni zaslon i tako cijelo popodne. Nekoliko puta sam ga rebootala ali uvijek isti problem. Znači na ekranu je nemoguće ništa izabrati već samo ući u notification bar i preko njega u settings i kad hoću ući u system apps updater ne dopušta mi. Ne znam što napraviti. Ako je netko imao sličan problem ili zna rješenje molim da pomogne . Thanx

thebatman pet 24.5.2019 22:06
BoBa11 kaže...

Pozdrav,

danas sam updatala mob na novu verziju MIUI. Mob mi je sam nudio da je izašla nova verzija. I nakon što je sve uredno skinula i kad je prošao postupak instalacije mob se ponovno upalio. Tražio me noramlno PIN i lozinku i onda se pojavio prazni početni zaslon i tako cijelo popodne. Nekoliko puta sam ga rebootala ali uvijek isti problem. Znači na ekranu je nemoguće ništa izabrati već samo ući u notification bar i preko njega u settings i kad hoću ući u system apps updater ne dopušta mi. Ne znam što napraviti. Ako je netko imao sličan problem ili zna rješenje molim da pomogne . Thanx

 A probaj factory reset ic recoverya