Xiaomi

Xiaomi 13T/13T Pro

Corto_1973 čet 19.10.2023 19:26

Pozdrav,

 

ja ti za Xiaomi 13T mogu reći da radi uredno i proximity kao i notifikacije. I ne samo to nego mi je ovo 4-ti xiaomi, a na zadnja 3 uvijek ista priča oko proximityja i notifikacija. Krenulo je dok sam imao Mi MAX 3, pa se nastavilo sa Poco F2 Pro i sad opet isto sa 13T... ni na jednom nisam iskusio niti jedan od ova dva problema. Te priče valjda po defaultu dođu skupa s pričama o kineskom bloatweru čim izađe novi Xiaomi...

apocapo čet 19.10.2023 21:47

Mi doma imamo Xiaomi 10T i 10t Pro i oboje imaju veliki problem sa proximity senzorom, tj. nema ga i kad god pričaš na mobu redovno upalis sto klinaca.

 

Naravno nema lijeka za to, ali i kako sam čitao i neki noviji modeli su imali problema sa istim.

U svakom slučaju se želim osigurati prije kupnje, jer osim toga mobiteli su odlični za te novce.

 

Dalton_1 sri 1.11.2023 11:21

Pozdrav svima, dali je netko upoznat sto je sa ovom ponudom ht-a Xiaomi 13T za cca 7 eura mjesecno+tarifa??


Mobitel je u A1 59 eura odmah + 20eura mjesecno+tarifa? u slobodnoj prodaji je 519 eura u vecini trgovina?

Dalton_1 sri 1.11.2023 16:45

Cijena je nerealno niska.. bas mi je nejasno dali je u pitanju nekakva pogreška? svakako narucio sam pa cu vidit uskoro :D ... tarifu koristim svakako.. i kad nisam pod ugovorom tako da mi to dode na isto... a dati jos 7€ mj za takav mobitel mi se cini no brainer...

Dalton_1 sri 1.11.2023 17:58

I meni se tako cini.. nema nikakvog smisla.. ali eto narucio sam ga pa cu vidit sto ce se desit.. i naravno javim ovdje

 

UPDATE: U razgovoru sa njihovom korisnickom podrskom putem web stranice. Agent mi potvrduje cijenu uredaja od 6.65 eura mjesecno + L tarifa. Eto ako nista imam i pisani dokaz :D

dejan1471 sri 1.11.2023 20:35
Dalton_1 kaže...

I meni se tako cini.. nema nikakvog smisla.. ali eto narucio sam ga pa cu vidit sto ce se desit.. i naravno javim ovdje

 

UPDATE: U razgovoru sa njihovom korisnickom podrskom putem web stranice. Agent mi potvrduje cijenu uredaja od 6.65 eura mjesecno + L tarifa. Eto ako nista imam i pisani dokaz :D

 Jesi imao prije preplatu u t mobile 

millennial čet 2.11.2023 14:16
Corto_1973 kaže...
Jedina zamjerka je vibra - držim telefon u ruci u trenutku poziva i gotovo ju ne osjetim. Navodno slabu vibru je još zadnji MIUI update dodatno oslabio...

 jesi li pokušao pojačati u postavkama? mislim da je pod haptic feedback.

dejan1471 pet 3.11.2023 19:50
hahhaajaads kaže...

Kak ide to prebacivanje tocno ? Trenutno sam na bonbonu (bez ugovorne obveze) i uzeo bi L i magenta1 ponudu, samo popunim sve i uz uredjaj bude dosla i nova kartica sa istim brojem jel ?

 Odeš na web shop (ili t com centar) i kažeš im da se želiš prebaciti sa bonova na pretplatu,, i to je to

Qui-Gon-Jinn pet 3.11.2023 20:09
sinkee kaže...

Ponuda mobitela je super, ali najmanja tarifa im je 20ak eura što je pljačka za uključenih 10gb.

 Ja sam za ravnih 20 eura dobio 30GB i 6000 minuta, zbog povezivanja u Mangeta1 fiksnu liniju. Mobitel me izašao za 160 eura. To je za mene bingo.