Windows

Windows 7 Windows Update

Golf 6Tdi ned 3.7.2011 11:23

ima pitanje   kad skinem sve update za windows 7 ultimate kaže mi kad pokrenem računalo da mi vindowsi nisu registrirani probao sam ih ponovo registrirati ali neće ponovo sam srušio sustav i instalira i sad mi je registriran trebam li ponovo skidati update da mi ne kaže da mi nisu registrirani

 

molim moderatore ne je ne blokiraju jer mi je pomoć od vas potrebna

 

Test user ned 3.7.2011 11:38

recimo ovako....

 

imas verziju koju je MS "skuzio" kao ukradenu ...ono kaj ti moze pomoc jest:

- da negdje nades OEM verziju ......pa sve ispocetka

- ima podosta activation resetera/unlockera....itd za win7

 

samo malo zaguglaj.....i eto rijesenja.

karakteran ned 3.7.2011 12:12
Lazarus Long kaže...
Golf 6Tdi kaže...

moderatori nemojte mi molim vas blokirati temu

  Sve dok ne pitas odakle skinuti, kako krekati i ostale gluposti nece se lockati.

Ovdje samo pitanja u vezi aktivacije i poteskoca sa Windows Updateom

lazo majketi gde si bio dosad? {#}

 

možda mi se čak i dopadneš kao mod. prvi.

 

ovi su prije tebe ljepili crveni za ovakve upite, vidio na svoje oči, neka ženska došla isto to pitat katapultirali je s foruma za 5 minuta nije jadna stigla ni dv posta napisat. {#}

Lazarus Long ned 3.7.2011 12:16

Dosta je off topica. Ako se tako rakovodim onda se treba pola forumasa prognati a druga polovina ce se buniti.

 

No...to ne znaci da se trudimo po svaku cijenu zadrzati forumase koje ne postivaju osnovna pravila. Nema piraterije, nema vredanja po bilo kakvoj osnovi i nema trolanja

Point-X čet 1.9.2016 10:20

Pozdrav. Imam problem sa windows 7 checking for update. Jednostavno traje predugo, non stop checking for updates. Ostavio sam laptop preko noći i dalje ništa nije napravio.

Gledao sam po netu i ne znam koje što da probam više. Ima li tko kakav savjet?

will pet 2.9.2016 12:16
Point-X kaže...

Pozdrav. Imam problem sa windows 7 checking for update. Jednostavno traje predugo, non stop checking for updates. Ostavio sam laptop preko noći i dalje ništa nije napravio.

Gledao sam po netu i ne znam koje što da probam više. Ima li tko kakav savjet?

Jučer sam našao riješenje svoga identičnog problema.
Napisao sam ovdje na forumu u drugom topicu koji se bavi istom temom.

 

warhammer pon 22.4.2019 10:53

primjetio sam  prilikom update-a Win 7 da ne moze instalirati Malicious Software Removal Tool za April a i Februar je na listi za instal ,medjutim da napomenem Februarski je instaliran ranije ( u Februaru)

Ne moze instalirati ni manuelni download navedenog update-a sa stranice MS

 

Rijec je o sekundarnom racunalu,koje koristim  ponekad wikendima ,1-2 mjesecno pa nije neki velik deal ali ipak ako se moze rijesiti ...