Windows

Windows 7 Update problemi

tomek92 ned 4.3.2012 19:25

Znaci imam problem s Windows 7 update-om

do prije  12 sati, sve je dobro radilo, bez ikakvog problema. windows update mi je bio ugasen i na neku foru se sam upalil i skinul si i instaliral neku mutavi update. Sad mi svakih 2,3 minute puca veza izmedu kompa i modema. S modemom ili internetom nije nista, vec sam kontaktiral optimu kad kod njih imam prikljucak i s njihove strane nije problem, znaci da je s mojim racunalo nesto. Mene zanima dal se mogu na neki nacin reinstalirat ti update-i ili bas moram ispocetka  instaliravat windowse???

Ovo kaj j trenutacno dozivljavam je uzas. Google otvara tek nkon 2minute xD

bilokakva pomoc dobro dosla, samo da nemoram opet windose rusit i sve ispocetka instaliravat :D

Valentin17 ned 4.3.2012 19:30
tomek92 kaže...

Znaci imam problem s Windows 7 update-om

do prije  12 sati, sve je dobro radilo, bez ikakvog problema. windows update mi je bio ugasen i na neku foru se sam upalil i skinul si i instaliral neku mutavi update. Sad mi svakih 2,3 minute puca veza izmedu kompa i modema. S modemom ili internetom nije nista, vec sam kontaktiral optimu kad kod njih imam prikljucak i s njihove strane nije problem, znaci da je s mojim racunalo nesto. Mene zanima dal se mogu na neki nacin reinstalirat ti update-i ili bas moram ispocetka  instaliravat windowse???

Ovo kaj j trenutacno dozivljavam je uzas. Google otvara tek nkon 2minute xD

bilokakva pomoc dobro dosla, samo da nemoram opet windose rusit i sve ispocetka instaliravat :D

Možeš probat uninstalirat update koji ti je on instaliral taj dan kad su se problemi pojavili, na linku dolje imaš kako se brišu instalirani updatei, pogledaj pod opcijom dva.

 

http://www.sevenforums.com/tutorials/24373-windows-update-uninstall-update.html

 

Ako to ne pomogne napravi reinstall windowsa.

epos ned 4.3.2012 19:30
tomek92 kaže...

Znaci imam problem s Windows 7 update-om

do prije  12 sati, sve je dobro radilo, bez ikakvog problema. windows update mi je bio ugasen i na neku foru se sam upalil i skinul si i instaliral neku mutavi update. Sad mi svakih 2,3 minute puca veza izmedu kompa i modema. S modemom ili internetom nije nista, vec sam kontaktiral optimu kad kod njih imam prikljucak i s njihove strane nije problem, znaci da je s mojim racunalo nesto. Mene zanima dal se mogu na neki nacin reinstalirat ti update-i ili bas moram ispocetka  instaliravat windowse???

Ovo kaj j trenutacno dozivljavam je uzas. Google otvara tek nkon 2minute xD

bilokakva pomoc dobro dosla, samo da nemoram opet windose rusit i sve ispocetka instaliravat :D

Nije dovoljno ugasit windows update nego se treba i njegov servis disejblat ;) Probaj vratit windowse na prijašnje stanje sa system restoreom,a potom i njega isključi.

tomek92 ned 4.3.2012 19:39
epos kaže...
tomek92 kaže...

Znaci imam problem s Windows 7 update-om

do prije  12 sati, sve je dobro radilo, bez ikakvog problema. windows update mi je bio ugasen i na neku foru se sam upalil i skinul si i instaliral neku mutavi update. Sad mi svakih 2,3 minute puca veza izmedu kompa i modema. S modemom ili internetom nije nista, vec sam kontaktiral optimu kad kod njih imam prikljucak i s njihove strane nije problem, znaci da je s mojim racunalo nesto. Mene zanima dal se mogu na neki nacin reinstalirat ti update-i ili bas moram ispocetka  instaliravat windowse???

Ovo kaj j trenutacno dozivljavam je uzas. Google otvara tek nkon 2minute xD

bilokakva pomoc dobro dosla, samo da nemoram opet windose rusit i sve ispocetka instaliravat :D

Nije dovoljno ugasit windows update nego se treba i njegov servis disejblat ;) Probaj vratit windowse na prijašnje stanje sa system restoreom,a potom i njega isključi.

ovo sam vec probal, prije toga nisam ni na net mogao, s restorom mogu sad bar na net. ali se cresha svakih 3min xD

epos ned 4.3.2012 19:48
tomek92 kaže...
epos kaže...
tomek92 kaže...
..

ovo sam vec probal, prije toga nisam ni na net mogao, s restorom mogu sad bar na net. ali se cresha svakih 3min xD

Kako bi izbjegao reinstalaciju čitavih windowsa, probaj ponovno reinstalirat samo drivere za mrežnu i/ili za modem ako je potrebno. Pobriši cookie i povijest pretraživanja u browseru i sa CCleanerom očisti DNS keš, pa onda vidi i javi :)

epos ned 4.3.2012 19:58
tomek92 kaže...

huh....kolko vidim, nije samo problem samo da mi net  zeza :) sad sam skuzil da ni igrice ne mogu pokrenut (LOL, NFS World, assassin creed revelation etc)

sve bolje i bolje

Hm, a da ipak zvizneš nove windoze? :/

Tko zna što Ti se tam još "skriva"...dakle, format c: xD

Valentin17 ned 4.3.2012 19:58
tomek92 kaže...

huh....kolko vidim, nije samo problem samo da mi net  zeza :) sad sam skuzil da ni igrice ne mogu pokrenut (LOL, NFS World, assassin creed revelation etc)

sve bolje i bolje

Spremaj kaj možeš s toga i napravi reinstall, otišlo ti je sve u k..

tomek92 ned 4.3.2012 19:59
Valentin17 kaže...
tomek92 kaže...

Znaci imam problem s Windows 7 update-om

do prije  12 sati, sve je dobro radilo, bez ikakvog problema. windows update mi je bio ugasen i na neku foru se sam upalil i skinul si i instaliral neku mutavi update. Sad mi svakih 2,3 minute puca veza izmedu kompa i modema. S modemom ili internetom nije nista, vec sam kontaktiral optimu kad kod njih imam prikljucak i s njihove strane nije problem, znaci da je s mojim racunalo nesto. Mene zanima dal se mogu na neki nacin reinstalirat ti update-i ili bas moram ispocetka  instaliravat windowse???

Ovo kaj j trenutacno dozivljavam je uzas. Google otvara tek nkon 2minute xD

bilokakva pomoc dobro dosla, samo da nemoram opet windose rusit i sve ispocetka instaliravat :D

Možeš probat uninstalirat update koji ti je on instaliral taj dan kad su se problemi pojavili, na linku dolje imaš kako se brišu instalirani updatei, pogledaj pod opcijom dva.

 

http://www.sevenforums.com/tutorials/24373-windows-update-uninstall-update.html

 

Ako to ne pomogne napravi reinstall windowsa.

Zgleda da je nemoguce deinstalirat bilokoji njihov update, tj, pokusal sam deinstalirat zadnji update, ali nakon sat i pol, jos uvijek se nije deinstaliral :D

dobro me trolla

 

epos ned 4.3.2012 20:02
tomek92 kaže...
Valentin17 kaže...
tomek92 kaže...

Zgleda da je nemoguce deinstalirat bilokoji njihov update, tj, pokusal sam deinstalirat zadnji update, ali nakon sat i pol, jos uvijek se nije deinstaliral :D

dobro me trolla

..ili ti dobro trollaš nas :/

Reinstaliraj windowse kak smo ti rekli i miran si! ;)

tomek92 ned 4.3.2012 23:49

imam jos jedno pitanje, ako je jos netko online :)

bi li mozda pomoglo u rijesenju ovog problema:

1,) da preko originalnog CD-a s originalnim winsima pokusams onom opcijom "repair"?

2.) skinem sve moguce update-ove za win9 i instal ih?

 

neda mi se ispocetka winse instaliravat i 15put racunalo restartat :D

 

epos pon 5.3.2012 00:13
tomek92 kaže...

imam jos jedno pitanje, ako je jos netko online :)

bi li mozda pomoglo u rijesenju ovog problema:

1,) da preko originalnog CD-a s originalnim winsima pokusams onom opcijom "repair"?

2.) skinem sve moguce update-ove za win9 i instal ih?

 

neda mi se ispocetka winse instaliravat i 15put racunalo restartat :D

 

Hm, vidim ja da si ti tamo natrpo brdo programa kojih ti je žao brisat i ponovo čiste windowse stavljat...ali mi se nažalost čini da neće ići drugačije :(

Repair neće pomoč, a sve moguće updatove isto nemoj stavljat!

Možda je upravo sada prilika da skineš i instaliraš Win 7 SP1 ;)

evo link: http://techpp.com/2009/11/11/download-windows-7-iso-official-direct-download-links/

tomek92 pon 5.3.2012 00:28
epos kaže...
tomek92 kaže...

imam jos jedno pitanje, ako je jos netko online :)

bi li mozda pomoglo u rijesenju ovog problema:

1,) da preko originalnog CD-a s originalnim winsima pokusams onom opcijom "repair"?

2.) skinem sve moguce update-ove za win9 i instal ih?

 

neda mi se ispocetka winse instaliravat i 15put racunalo restartat :D

 

Hm, vidim ja da si ti tamo natrpo brdo programa kojih ti je žao brisat i ponovo čiste windowse stavljat...ali mi se nažalost čini da neće ići drugačije :(

Repair neće pomoč, a sve moguće updatove isto nemoj stavljat!

Možda je upravo sada prilika da skineš i instaliraš Win 7 SP1 ;)

evo link: http://techpp.com/2009/11/11/download-windows-7-iso-official-direct-download-links/

zgleda da bum moral, iko mi mrsko :(
kad smo vec kod skidanja novih W7, imas mozda koji link s W7 enterprise verzijom :D? ili neki malobolji W7? ako me kuzis kaj ocu reci :)

epos pon 5.3.2012 00:31
tomek92 kaže...
epos kaže...
tomek92 kaže...

kad smo vec kod skidanja novih W7, imas mozda koji link s W7 enterprise verzijom :D? ili neki malobolji W7? ako me kuzis kaj ocu reci :)

Eh, to ne mogu {#}

..ali sam mišljenja da bi ti Ultimate verzija zadovoljila sve potrebe {#}

tomek92 pon 5.3.2012 00:35
epos kaže...
tomek92 kaže...
epos kaže...
tomek92 kaže...

kad smo vec kod skidanja novih W7, imas mozda koji link s W7 enterprise verzijom :D? ili neki malobolji W7? ako me kuzis kaj ocu reci :)

Eh, to ne mogu {#}

..ali sam mišljenja da bi ti Ultimate verzija zadovoljila sve potrebe {#}

i kaj velis :D
a ovaj, nisam skuzil kak skinuti taj ISO file s winima na toj stranici :/ moze objasnjenje :)?

epos pon 5.3.2012 00:43
tomek92 kaže...

i kaj velis :D
a ovaj, nisam skuzil kak skinuti taj ISO file s winima na toj stranici :/ moze objasnjenje :)?

Ak ne ide preko te strane, probaj malo googlat...ak niš drugo, odradištorrentom ;)

_psychoo_ pon 5.3.2012 01:08

   Windows 7 Home Premium x86 SP1(bootable)    http://msft.digitalrivercontent.net/win/X17-24208.iso
    Windows 7 Home Premium x64 SP1  (bootable)   http://msft.digitalrivercontent.net/win/X17-24209.iso
    Windows 7 Professional x86 SP1  (bootable)       http://msft.digitalrivercontent.net/win/X17-24280.iso
    Windows 7 Professional x64 SP1  (bootable)      http://msft.digitalrivercontent.net/win/X17-24281.iso
    Windows 7 Ultimate x86 SP1  (bootable)             http://msft.digitalrivercontent.net/win/X17-24394.iso
    Windows 7 Ultimate x64 SP1  (bootable)             http://msft.digitalrivercontent.net/win/X17-24395.iso

 

evo ga dovoljna ti je i home premium verzija ali tvoj je izbor

PC-ZULE ned 23.9.2012 13:16

imam problem sa windows 7 poslje update..ukljucen je update nakon par update-a racunar mi pocne stekat,zamrzavat itd nemogu gledat youtube nit bilo koji video preko neta pa cak nit igrice sve zamrzava steka racunar je dual core 3.0ghz 4gb ram ddr3 hdd 500gb graficka nvidia en210 512bm ddr3 ali ako je update iskljucen poslje dizanja systema sve ok ne kuzim zasto je onda update preporucen ako mi to radi jel neko moze pomoc :(

d4rkd3atH ned 23.9.2012 13:20
PC-ZULE kaže...

imam problem sa windows 7 poslje update..ukljucen je update nakon par update-a racunar mi pocne stekat,zamrzavat itd nemogu gledat youtube nit bilo koji video preko neta pa cak nit igrice sve zamrzava steka racunar je dual core 3.0ghz 4gb ram ddr3 hdd 500gb graficka nvidia en210 512bm ddr3 ali ako je update iskljucen poslje dizanja systema sve ok ne kuzim zasto je onda update preporucen ako mi to radi jel neko moze pomoc :(

problem je u tome šta si napravio update na piratskom windowsu i normalno da ti počinje štekat..izbrisi taj windows snimi novi i makni update jer u svakom updateu imaju fileovi koji ak ti skuže da je piratski windows uspore ga il šta več naprave ugl isključi update i probaj s recovery-em vratit ga par dana unazad

Lfbo sri 30.12.2015 19:18

Pozdrav. Da pitam samo, ima li neko problema sa updateom na win 7?? Uvijek je trebalo par minuta da nađe update i onda ovisi koliko ima za updateati ali najvise sat vremena. Sada mi je trebalo 6h da nađe update i 12 updatea je instaliralo 5-6h. A imam jos 100-tinjak updatea za napravit. I to na 3 razlicita kompjutera sa win7 kad sam instalirao. Sto se desava??
Hvala