kovaos uto 20.10.2009 10:25

Dakle ok su novi windozi ali ni nakon 2-3 mj korištenja raznih rc-ova nemogu se navikniti na tu novu glupu organizaciju u sad već bivšem tasbaru. Dali ima kakav programčić ili nešto s čim bi mogao napraviti da funkcionira kao u XP.

kovaos uto 20.10.2009 11:03

 Meni treba upotrebljivost win xp taskbara, savršeno mi je odgovarao. Stalno mi je otvoreno po dvadesetak i više (nepitajte zašto, takav je posao) dokumenata u wordu i excelu, zato sam i povećao taskbar u četri reda. To u sedmici nisam uspio. Evo slika dole da vidite kak mi izgleda task.

 

 

 

kizo2703 uto 20.10.2009 12:44
kovaos kaže...

 Meni treba upotrebljivost win xp taskbara, savršeno mi je odgovarao. Stalno mi je otvoreno po dvadesetak i više (nepitajte zašto, takav je posao) dokumenata u wordu i excelu, zato sam i povećao taskbar u četri reda. To u sedmici nisam uspio. Evo slika dole da vidite kak mi izgleda task.

 

 

 

Sorry ,ali sve to možeš podesit ,a i puno više!! Već ti je Cro blue stavil sliku kak da podesiš ,ali sad ću i ja!!

Jel ovo dovoljno dobro?! (slike 1 i 2)

I tako se može naredat i deset redova!!

kizo2703 uto 20.10.2009 12:58

Da znam za Geeka ,i stvarno ima dobrih stvari ,samo Quick Launch ti ne treba u Sedmici ,jel sve živo možeš pinat na taskbar i to je onda isto ,čak i bolje ,s obzirom da je QL samo za programe ,a pinat možeš i foldere ,fileove ,search bar itd.

Hyperion uto 27.10.2009 11:13
lamborghini murcelago lp640 kaže...
kizo2703 kaže...

Taskbar mijenja boju sa ostatkom teme!!

kod mene ne mjenja stalno je neka sivo plava ruzna neka i mjenjo sam teme opet isto a ja hocu da mi bude crno ko na visti

Šta ti nemožeš uključit aero?

 

Ovdje mijenjaš boju : 

scaramush sub 17.4.2010 15:42

na vlastitu odgovornost jel ima prtljanja po registriyu Namigiva

 

Set taskbar options

  1. Open Taskbar properties.
  2. In the "Taskbar Appearance" group, change the "Taskbar Button" option to "Never combine" if you don't want stacking.

Adding/editing the registry entry

  1. Press Windows Key + R to open the run command
  2. Type int "regedit" (without quotes) and press OK
  3. Go to HKEY_CURRENT_USER -> Control Panel -> Desktop -> WindowMetrics
  4. Find the "MinWidth" entry.
  5. If it is not there, right click on an empty space and select New -> String Value. Name this entry "MinWidth" (without quotes)
  6. Double click on the MinWidth entry. If you want just the buttons to show, set this to 38 if you're using small buttons, 52 if you're using large buttons. Otherwise any value above 38 will work. If you set a value below 38, the buttons will behave oddly.
  7. Log off and log back in or restart to see the changes.

Deleting/Uninstalling

  1. Press Windows Key + R to open the run command
  2. Type int "regedit" (without quotes) and press OK
  3. Go to HKEY_CURRENT_USER -> Control Panel -> Desktop -> WindowMetrics
  4. Find the "MinWidth" entry and delete it.
  5. Log off and log back in or restart to see the changes.
ComputerNoob2010 čet 23.12.2010 02:18
Hyperion kaže...
lamborghini murcelago lp640 kaže...
kizo2703 kaže...

Taskbar mijenja boju sa ostatkom teme!!

kod mene ne mjenja stalno je neka sivo plava ruzna neka i mjenjo sam teme opet isto a ja hocu da mi bude crno ko na visti

Šta ti nemožeš uključit aero?

 

Ovdje mijenjaš boju :  

Umm ja ne mogu dobiti taj prozor? Meni se ne mijenja boja sa temom iako je ta opcija uključena dobijem ovo i gdje je sada tu taj aero: