Windows

Windows 10 - problemi

HCgamingCRO sub 22.6.2019 15:56
Uran 11 kaže...

Ja sam ostao na verziji 1703,zadnja verzija koja ima Homegroup .

Sve radi kako treba i ne mičem se sa nje bez potrebe.

pa ako sve radi glupavo je odmah po izlasku se prebaciti na novi update i bios-a i os-a po mojem misljenju...treba sacekat da patchevi urade svoje to traje.

zviznemte pet 28.6.2019 14:49

Pozdrav, ovako imam problem ne znam kako da ga opisem. Jucer sam updateao aplikaciju za graficku (ne driver).
Od onda sam bio na chromu i odjednom je chrome zasteko i bio not responding. I cekam i odem da otvorim task manager jer nisam ga mogao na X isključiti chrome. Kad ni task manager nece da se upali. Nista restartam komp na tipku jer nisam mogao uci u start da ugasim ili restartan komp. I opet sve radi normalno par minuta. Kad opet chrome zasteka. Opet ista situacija nemogu iskljiciti ni task otvoriti niti jedan drugi program. Opet ja restartam i ovaj put otvorim firefox. I idem dalje rjesavat problem oko sony xperie instalira se sve normalno sve normalno radi. ovaj put sam odmah otvorio task da pratim dal ima kakvih promjena... Opet sve se zasteka, restartam opet komp. I odjednom cim se digao sistem tamo su bile otvorene aplikacije task manager i firefox. I svaki put kad restartam komp ili ga normalno ugasim i upalim te dvije app su upaljene. Ali i dalje nakon par minuta se sve zasteka.

Oprostite na dugačkom komentaru ali nije mi jasno do cega je problem.

zvonac pet 28.6.2019 19:47

Ljudi, explorer.exe se ne pokreće kod ulaska u winse, crni ekran je i miš na desku, moram ić u task managaer i ručno ga pokrenut, preko "run new task", verzija winsa je 1903, i na prethodnom buildu isti problemčić, zapravo, bilo je dobro sve do danas popodne, dok nisam došao s posla i upalio komp, onda se pojavio taj problem..
Maloprije baš upgrejdal na novu inačicu al isto sranje, proskeniral ssd, našel je greške i sredil je to, al i dalje ostaje problem s explorerom.

Probao neka rješenja s neta, al bez uspjeha, trenutno.

Ima ko od vas da je imao isti problem s tim?

Samo molim bez savjeta tipa, reinstalacije winsa i sl.

EDIT: CMD prozor se pojavi na desku, kak maknut da se CMD ne boota (prikazuje)?