Windows

Problem s pokretanjem windowsa

Omniscient pon 8.8.2011 19:40

e ovako, nedavno sam prčko po internetskim mrežama jer nije radilo, onemogučio sam jedan hardver (mrežnu karticu) i ponovo omogučio, nakon toga sam restartno komp i od taba se jako sporo pali i gasi, kad se pali trza mi miš tako i pri gašenju, promjenio se i stil sad kad gasim pokaže mi se mali prozor ''windows se isključuje'' i sve oko je crno, ko u klasičnoj temi. el neko zna koji se k***c desio?

btw, pregledo sam sve startup aplikacije i 6 puta sam scano comp s 2 različita antivirusa.

edit: imam win XP

mojsije1234 pon 15.8.2011 10:54

eee molim vas za pomoc...
ovako komp mi normalno TRENUTNO radi ,ali poneakd kad ga upalim pise Windows Error Recovery itd... ( pise kao da je to moglo uzrokovati nedavni update ili instalacija programa... kad malo razmislim i instaliro sam novi program-igricu i updateo sam windows... )
psie da ubacim windows cd i odem na repair nakon sto izaberem jezik
ali porblem je u tome sta ja to nemrem izabrat jer kad ubacim windows cd i resetam komp komp mi ne ocitava s cda... i nista odem ja na boot from cd/ DVD drive i onda mi pak pocne instalriat widnows.... jer to mi je jedina opcija ,a repair opcju nemam..
HELP ANY1!!!