Windows

Instalacija više OS-eva na jedan USB?

filipvk1000 pon 2.1.2017 21:06

Kupio sam USB od 512GB,i sad želim ga napraviti korisnim i staviti više windowsa na njega,našao sam i program koji to radi (WinSetupFromUsb),ali zanima me jedno,pošto ja taj USB ne želim samo koristiti za instalaciju već i za prenošenje filmova,slika,programa itd.,zanima me jel mogu kada instaliram win na stik,dali mogu te sve fajlove od windowsa staviti u jedan folder,npr. windows 10,i onda na stik normalno prebaciti što želim,hoće li instalacija raditi kako treba ako potrpam sve fajlove u jedan folder? 
Jer ne želim zbrku datoteka da moram pol sata tražiti gdje je što,ovako windows foldere da ne diram i gotovo.

 

Znači na slici su te datoteke koje bih ja stavio u folder Windows 10 - hoće li to onda raditi kako treba?

fer-de-lance pon 2.1.2017 21:17

Ufffff...

Jako teško, rijetko  tko zna to napraviti da šljaka.

Vjeruj mi, radio sam u data recovery firmi  godinama.

Ali, budući  si kolega forumaš, evo, samo za tebe, mogu ti ja to napravit džabe.

Pošalji mi stick, složim ti u roku 2 radna dana.

filipvk1000 pon 2.1.2017 22:53
softwaremaniac kaže...

Može se, ja nedavno složio multiboot usb :)

 Znači mogu instalirati windows 10 na usb,i napraviti folder "Win10" i sve te fajlove ubaciti tamo? 

 

I onda instalirat i Win7 i onda sve te fajlove potrpat također u neki folder?  

softwaremaniac pon 2.1.2017 23:41
filipvk1000 kaže...
softwaremaniac kaže...

Može se, ja nedavno složio multiboot usb :)

 Znači mogu instalirati windows 10 na usb,i napraviti folder "Win10" i sve te fajlove ubaciti tamo? 

 

I onda instalirat i Win7 i onda sve te fajlove potrpat također u neki folder?  

Ja sam radio s YUMI-jem.

Ne, ne možeš. Ja sam programe integrirao u iso i dodao silent switches za unattended install.