SemperFi sub 24.1.2009 13:37

PrevX Edge. Već četvrtu godinu ga koristim, kao i cijela moja familija te 20-ak frendova. Predobro, za odličnu i prihvatljivu cijenu. Stabilno, nenametljivo, odlična detekcija, a tehnička podrška je bez premca. Tehnička podrška je također (po meni) jedan od bitnih čimbenika pri odabiru softvera. Kaj će mi najbolji i najjeftiniji softver ako mi nitko ne može pomoći prestane li raditi ili se zblesirao? Odgovor na pitanje dobijem isti ili drugi dan, a nerijetko i nakon par sati ili minuta.

 

PrevX Edge (njihova najnovija verzija PrevX-a) za sada još ne radi na Visti x64 ali radi PrevX 2. Htio sam napraviti update sa PrevX 2 na Edge verziju ali su mi rekli da se "strpim još malo". dakle, i to će biti.

 

Ako instaliraš PrevX na više računala, imaš pregled za svako računalo. E-mailom ili sms-om servis te obavijesti o svakom "napadu" (dolje, slika 3 i 4), i još puno toga....

 

Isprobao sam gotovo sve, ako ne i sve AV i sl. softvere, od 80 i neke pa do danas. I dalje ću koristiti PrevX jer...jer eto, rekao sam zašto.Namigiva

 

Da se razumijemo, time ne umanjujem vrijednost ili kvalitetu konkurencje, ali...

 

 

rambox sub 24.1.2009 14:07

Najbolji besplatni antivirus je svakako Avira Free, od ovih koji nisu badava tu su kao najbolji Kaspersky Antivirus ili Kaspersky Internet Security  te Avira premium koji imaju izvrstan Web Shield a tu je i NOD jasno koji je nesto losiji od navedenog dvojca no i on je izvrstan tak stvari stoje danas nekad je bila drukcija situacija!!!Cool

Friday ned 25.1.2009 09:41

Šogoru sam stavio nod koji se redovito update-a i za mjesec dana je imao smeća za poluditi! Svima isključivo instaliram AVAST (pa i sebi) i do sada nemam jednu jedinu zamjerku. Besplatan i izvrstan!

robson ned 25.1.2009 09:52
ivan_1995 kaže...

nod se dosta pokvario

po meni barem....

sad imam spybot i avira, aviru ni neprimjetim da je tu .......jedamput mjesecno ocistim comp (full scan) sto traje jedno 1h ....i nema nikakvih problema.

 pa zvuci odlicno...zasto bi to zelio mjenjati onda?