Web igre

UberStrike besplatna MP igra

SUPER :) čet 3.3.2011 10:47

Nasao sam jednu odlicnu FPS MP igru dobre grafike i gameplaya.

Igra je MP FPS i ima modove TEAM DEATH MATCH i DEATH MATCH.

Igra se nalazi na facebooku i besplatna je,igra ne stavlja nikakve objave na zid ni nista,a funkcionira ovako:Uđete u igru napravite svojeg lika,mozete sami otvoriti sobu(server) a mozete doci i u drugu sobu,tijekom igre kada ubijete nekoga tome ce sipasti novicic i vi ga skupite i sa tim novćićima nadograđujete lika(armor,izgled i td.)

Prvi puta trebate cekadi dosta dabiste usli u igru ali poslije odma uđe.

Igra se vrti u 100-150fps-a sto je odlicno buduci da se otvara breko browsera.

Mozete igrati u prozorcicu ili pritiskom left ALT+F full screen.

Evo screenshotova.

Dogovarajte se za Matcheve.

dragec0 sub 5.3.2011 20:00
Regular John 19 kaže...

Meni je igra dobra.Trenutno mi malo fali još do 4 levela.Možda dođem na koji DM.

Zašt kad odem na  play na svim serverima piše -server is not reachable- a glupo mi je kad očeš kupit oruzje novcem ono  imaš dane 1 pa 7 i cijenu još koliko do isteka?

SUPER :) ned 6.3.2011 23:20
dragec0 kaže...

Šta vrijedi kad nemogu uci ni u kolegin server europe west  piše stalno -server is not reachable- a neda ni igra da ga dodam u INBOX-FRIENDS i add friends?

neznam meni radi sve lipo,uđem u europe west ili US i dolje nađem servere,samo stisnem jojin

Ana-Maria15 sri 31.7.2013 13:03
Šteker25 kaže...

Poštovani zamolio bih vas da mi kažete kako da promijenim ime igraća napisao sam zabunom u žurbi u mjesto red dragon napisa sam red fragon kako da to promijenim?Unaprijed hvalaa!Šteker25

 

ne možeš promjeniti, moraš kupiti ''change name'' xD