Bobosmrade pet 2.1.2009 21:31

Ma igra nis ne valja, ako mislis imati dobar crop i veliku vojsku moras kupovati zlato, i kad to sve sracunas, vise te mjesecno izađe igranje ove glupe web igre, nego da igras WoW.

 

Osim toga najveca glupost je sto, koliko god resursa proizvodio po satu ogranicen si u brzini pravljenja vojske, kad popusis malo veci off. treba ti od mjesec dana po do nekoliko mjeseci da se ga opet napravis.

 

Bjezite od toga što dalje.

MorciTheCroat pet 2.1.2009 21:45
Bobosmrade kaže...

Ma igra nis ne valja, ako mislis imati dobar crop i veliku vojsku moras kupovati zlato, i kad to sve sracunas, vise te mjesecno izađe igranje ove glupe web igre, nego da igras WoW.

 

Osim toga najveca glupost je sto, koliko god resursa proizvodio po satu ogranicen si u brzini pravljenja vojske, kad popusis malo veci off. treba ti od mjesec dana po do nekoliko mjeseci da se ga opet napravis.

 

Bjezite od toga što dalje.

 Zlata za 35 kuna je sasvim dovoljno, i plus ako igras dual pa podijelis trosak napola to ti je 17,5 Kn.
A sto se tice off-a, moras pazit di ides, a hebiga ako si naletio na dobru sacekusu onda nisi imao srece.
Krmic sub 3.1.2009 11:47

Ja već igram oko 2 mjeseca i imam 1500 pop. bez zlata. Inače na travian sam se "navukao" kad su mi za njega pokazali prijatelji, pa igram samo tako da se družim sa njima i natječemo se tko će imati više pop., naselja i tako...

MorciTheCroat sub 3.1.2009 14:19
Z1t3 kaže...

ja san igro travian i meni je naporan nasa san puno bolju browser igru

ikariam sad to igram i puno mi je zanimljivia nego travian

 Nisam probao, ali bolja od Traviana ne moze biti, pogledaj samo kolko Travian ima servera.
UBIZEC cORPORATION sub 3.1.2009 14:41
MorciTheCroat kaže...
Z1t3 kaže...

ja san igro travian i meni je naporan nasa san puno bolju browser igru

ikariam sad to igram i puno mi je zanimljivia nego travian

 Nisam probao, ali bolja od Traviana ne moze biti, pogledaj samo kolko Travian ima servera.
 daj rofl pa nemora se svakome svidit ista igrica isto kako meni je bolja sakira a mom burazu jesica alba pa sad bi ja njemu moro rec shakira je bolja ima vide hebaca....mislim stvarno ono kaj se tice tih browser igri meni je to sve pusiona!
MorciTheCroat sub 3.1.2009 14:44
UBIZEC cORPORATION kaže...
MorciTheCroat kaže...
Z1t3 kaže...

ja san igro travian i meni je naporan nasa san puno bolju browser igru

ikariam sad to igram i puno mi je zanimljivia nego travian

 Nisam probao, ali bolja od Traviana ne moze biti, pogledaj samo kolko Travian ima servera.
 daj rofl pa nemora se svakome svidit ista igrica isto kako meni je bolja sakira a mom burazu jesica alba pa sad bi ja njemu moro rec shakira je bolja ima vide hebaca....mislim stvarno ono kaj se tice tih browser igri meni je to sve pusiona!
 Slazem se, nema tu  pravila, isto kao sto se meni WoW ne svida, dok su mi LOTRO i EVE jako dobri.
Dodinho sub 3.1.2009 22:22

Ja sam je prestao igrati nakon što je neki tip pobijedio na serveru. Dostigao sam 500 populacije s jednim gradom, nisam bio neki umjetnik u igri, moji frendovi su bili bolji oni su imali i po 8 naselja, a danas je moj frend iz razreda lektor na Travan forumu i svaki mjesec dobiva lijepu svotu zlata i jedan je od boljih igrača na serveru, a ja više neću igrati i jedna od lijepih stvari koja mi se dogodila su bila prijateljstva, neki su me jači susjedi čuvali, a i bio sam pregovarač (ne mogu se sjetiti kako se to stručno zove u Travianu) s ostalim savezima za wing saveza GA.