ajspingvin sub 24.7.2010 20:20

jucer kartam belu i lik dobije četiri osmice i 920 zvanja. prvo je naravno pitao tko hoce zvanja i koliko. Znaci hax. Inace imam 10 na beli i opcenito je rasturam, ali kao i vecini igrica dolaze cheateri koji ju razjebu. Inace jako se lako zapalim na cheatere, ali kako su vecina klinci ne smijem ih mlatit :)

-Black Hacker- sub 7.8.2010 12:54

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

PuntaBoy sub 7.8.2010 13:08
-Black Hacker- kaže...

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Pozz od Punte:) Da se i ja javim uz svog kolegu:)

 

Moglo bi se rec da ponosno mozemo reči da smo daleko ispred svih u dostignucima na Playtoyu, Black Hacker radi izvrsne programe za svakakve namjene, ACP i još puno stvari imamo i znamo, a to je samo dio arsenala:)

 

Dakako nebi smijeli puno o tome, al nema veze, malo mozemo:)

 

EDIT: Naravno imali smo i stranicu svoju, al iz vise razloga i nebitnih sad okolnosti ugasena je do daljnjeg, radi se na novoj:)

Daniman123 sub 7.8.2010 13:16
PuntaBoy kaže...
-Black Hacker- kaže...

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Pozz od Punte:) Da se i ja javim uz svog kolegu:)

 

Moglo bi se rec da ponosno mozemo reči da smo daleko ispred svih u dostignucima na Playtoyu, Black Hacker radi izvrsne programe za svakakve namjene, ACP i još puno stvari imamo i znamo, a to je samo dio arsenala:)

 

Dakako nebi smijeli puno o tome, al nema veze, malo mozemo:)

 

EDIT: Naravno imali smo i stranicu svoju, al iz vise razloga i nebitnih sad okolnosti ugasena je do daljnjeg, radi se na novoj:)

Tko još ima želju hakirati igricu koji igraju mlađi igrači... Nekužim šta ste time dobili...

Jadno :S

-Black Hacker- sub 7.8.2010 13:18
Daniman123 kaže...
PuntaBoy kaže...
-Black Hacker- kaže...

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Pozz od Punte:) Da se i ja javim uz svog kolegu:)

 

Moglo bi se rec da ponosno mozemo reči da smo daleko ispred svih u dostignucima na Playtoyu, Black Hacker radi izvrsne programe za svakakve namjene, ACP i još puno stvari imamo i znamo, a to je samo dio arsenala:)

 

Dakako nebi smijeli puno o tome, al nema veze, malo mozemo:)

 

EDIT: Naravno imali smo i stranicu svoju, al iz vise razloga i nebitnih sad okolnosti ugasena je do daljnjeg, radi se na novoj:)

Tko još ima želju hakirati igricu koji igraju mlađi igrači... Nekužim šta ste time dobili...

Jadno :S

Mladi igraci - tamo svi imaju po 40 godina

zokiN sri 27.10.2010 13:35
pedjo99 kaže...

ovako zanima me samo dali je moguce preko nadimka saznati stvarno ime i prezime osobe i kako? razlozi su osobni, i velika mi je zelja naci jendog šupka...hvala

nemozes, ni admini ti nece dat mail njegov bez policije, a opet mozda ima bezvezni(krivi ) mail tak da nis, a prek ip-ja isto tak :D

Vrisak ned 30.1.2011 09:18

Pozz!

Pitanje,pomoć...Redovito sam kartala šnaps na toyu sa određenim krugom ljudi. Prije nekih 3 tjedna požalili su mi se da su skužili da netko drugi igra pod mojim nickom,iako to , oz ondašnje perspektive gledajući, meni nije izgledalo moguće, budući da sam cijelo vrijeme bila logirana, ako ne u igri, onda barem u onom "dvorištu". Zatim mi se događalo da me uslijed igre prekine i napiše mi da me zbog preduge neaktivnosti server isključio...a partner u igri mi reče da sam i dalje bila tamo,kartala,pričala....I dok je moj orašasti mozak shvatio...osoba koja me hakirala počela je vrijeđati,omalovažavati sve koje znam i neznam...Nije pomoglo,naravno, ni otvaranje novog nicka. Fakat sam frustrirana! Hebeš toy i igranje,al ovo je postalo jako osobno....Žalila sam se playtoyu,al *ebe se njima :(..Molim pomoć:kako se zaštiti od takvih bolesnika? I kako uzvratiti {#} ?

Bera sri 2.2.2011 09:44
-Black Hacker- kaže...

Pozzdrav ekipa. Ja sam vlasnik i osnivac Playtoy Hacker-a. Takozvani "hacker-goran". Nisam se htjeo vratiti na BUG zato jer mi je dojadilo se stalno registrirati. Al evo nesto za sve oni koji neznaju : kao i WLAN (moze se uci ako nije zasticeno lozinkom), tako i asp-ovi koji nemaju pass. Ovdje necu nista pricati o tome (mozda kada dode kolega s kojim radim). 

 

Pozz od -Black Hacker-,a

 

EDIT : Evo ti i slika

Ne kuzim smisao hakiranja belota, msm to je belot{#}, Jadno, da nemoze biti jadnije

stankic pon 9.4.2012 10:32

Dobar dan. zanima me zasto mi je na belotu na playtoy zadnja dva dana sve sobe su mi pune i nemogu uc ni u jednu. probo sam obrisat chache al nije pomoglo.da li je neko imo slican prbolem i da li mi moze pomoc .Hvala

 

311008 pon 9.4.2012 11:53

Nista Bgm Bugovci moramo naci neki fol da hakujemo soliter :D na sta je svijet spao pa to nije humano, ovi sto su napravili hak za belot e bas ste im pokazali {#} i na ovom Bugu se svasta tolerise.Mislim neke stvari mogu razumijeti, ali ove stvari, pa kome pada na pamet da igru s kartama hakuje, i jos pazi oni puni sebe jos ponosni hej pa hakovali smo belot!.
Samo dok uskoro pocnu nastajati teme trazim hack za solitere {#}