Ortorix sri 21.5.2014 17:01

Evo nesto slika od mene.

Kao sto vidite Ortorix(gild GoodTEAM),server werian.

Juce sam dobio ovaj atlantis stapic,nije los u kombinaciji sa atlantis loptom tj. meduzom.

Usput zna li neko de najvise dropuje Roshan set?Meni nesto ne ide drop unique itema bas dobro,nece me.

Misljenje?

boxer uto 17.2.2015 21:56
Xpider kaže...

Pozz, da li igra neko ovu igru, zanima me da li je ovo neki bug ili je normala ovo

 

 Igrao sam je ja preko 1000 sati, ne igram od marta prošle godine. Dojadila mi igra jer je teški pay to win.

 

Nisam siguran na šta misliš jel normala ili bug?

 

Ako misliš na duple iteme za vilu onda je to normalno jer ti fali dragulj kao četvrti item da kompletiraš vilu (inače on je i najrjeđi). Bez obzira to je skoro pa beskorisna stvar jer ti daje 25% veći walk speed u nasaljima što već možeš imati sa mountom. Na to gledaj više kao na zaostali i beskorisni fičr koji je bio prije nego su ubacili mountove. Nisam dugo igrao niti namjeravam više igrati Drakensang, no to je tako osim ako nisu promjenili što u vezi toga u ovih skoro godinu dana.

Xpider uto 17.2.2015 23:49
boxer kaže...
Xpider kaže...

Pozz, da li igra neko ovu igru, zanima me da li je ovo neki bug ili je normala ovo

 

 Igrao sam je ja preko 1000 sati, ne igram od marta prošle godine. Dojadila mi igra jer je teški pay to win.

 

Nisam siguran na šta misliš jel normala ili bug?

 

Ako misliš na duple iteme za vilu onda je to normalno jer ti fali dragulj kao četvrti item da kompletiraš vilu (inače on je i najrjeđi). Bez obzira to je skoro pa beskorisna stvar jer ti daje 25% veći walk speed u nasaljima što već možeš imati sa mountom. Na to gledaj više kao na zaostali i beskorisni fičr koji je bio prije nego su ubacili mountove. Nisam dugo igrao niti namjeravam više igrati Drakensang, no to je tako osim ako nisu promjenili što u vezi toga u ovih skoro godinu dana.

 Ma ja igram od skoro, i da mislio sam na te iteme od vile, a to pay to win bas me i zaboli za tim, nisam jos ulozio nista u igru niti namjeravam, volim igre ovog tipa i prvi puta kada budem prinudjen na pay mislim da ce mi dosaditi :D

Xpider uto 24.2.2015 11:18
kill kaže...

Pozdrav, ja igram sa braticem na serveru Grimmag i lvl30 sam, pa me zanima jel vas ima kaj tamo, jel ima kakav balkanski guild?

 igram ja ali nisam u guildu nikakom, imam dva lika s koja igram istovremeno jedan je 36 a drugi 38lvl

k00k13m0nst4 sub 7.3.2015 23:02

Pozdrav,

 

igram na Grimmag serveru, nick je:k00k13m0nst4

 

Neki dan počeo, trenutno 22lvl...

 

Jel ima neki naš aktivan guild? 

 

Slobodno me dodajte za prijatelja ako netko još igra, trebat će mi pomoć :)

 

Pozdrav

Xpider sub 7.3.2015 23:49
k00k13m0nst4 kaže...

Pozdrav,

 

igram na Grimmag serveru, nick je:k00k13m0nst4

 

Neki dan počeo, trenutno 22lvl...

 

Jel ima neki naš aktivan guild? 

 

Slobodno me dodajte za prijatelja ako netko još igra, trebat će mi pomoć :)

 

Pozdrav

 Dodat cu te ja pa nekad ako mi bude dosadno a budem u igri te vidio mogu ti pomoci :D

Dalthor pon 9.3.2015 16:00
Xpider kaže...

40 dana igram igru, i to 40 dana zaredom, 40lvl a ni traga od ovog diamanta za vilu

 ja sam skoro godinu dana skupljao svaki dan taj daily reward pa nisam dobio taj dijamant, a opet neki su ga dobili nakon mjesec, dva, cista sreća, ali kao što je boxer gore napisao , beskoristan item s obzirom da postoje mountovi

fromcelltohell sri 24.6.2015 08:04

Pozdrav ekipa 

 

Ako ima tko zainteresiran za Grimmag server javite se putem PP da se dogovorimo u vezi guilda.

 

Ili ako me vidite ingame, nick: Lazycrazy ili Fromcelltohell73

 

Guild je Alkoholičari, i poprilično smo aktivni (barem kad nije ljeto :P) 

 

Ekipa je online najviše navečer što se podrazumijeva zbog obaveza,jel.

razermario čet 27.8.2015 18:20

Nije losa igra... S obzirom na velecinu i sve... Al je teski P2p  sto mi se nikako ne svida cim udes u shop , onda ti ponudi sa strane za prave novca da uzimas ono lol... A da bi farmo za neki item koji je zapravo " 10 eura " treba ti mijesec dana i vise sto je smijesno.

fromcelltohell uto 1.11.2016 21:50
cak_Norris kaže...

jel se jos igra ili umrlo ;)

 

Ma, igra se....al' više iz navike. Igru razvijaju stalno al' nije to više to, sad više no ikad dolazi do izražaja razlika izmedju F2P i P2P igrača.

 

Kako god, ja ću igrati još.....