Marko :D ned 31.5.2015 16:14

Agar.io je igra u kojoj veliki moraju jesti male. Znači, u početku ste mali krug koji jede mrvice, kada narastete morate jesti male i izbjegavati ogromne krugove jer isti mogu vas pojesti i onda morate krenuti ispočetka. Igrica je jako zabavna. 

 

Jeste li čuli za Agar.io?

Marko :D ned 31.5.2015 22:58
Top Bugovac kaže...

Igra je odlična! 

Igrao sam ju sada nekih pola sata ali sam samo jednom bio u prvih 10

Ja nikako ne mogu biti u prvih 10, uvijek me netko pojede. Hahah 

Btw ako si prevelik gibaš se sporo, ako se hoćeš gibati brže stisni Space i onda ćeš se podijeliti na više dijelova i biti ćeš brži. Isto stako, pazi se onih zelenih "skrovišta", ako si veći od istog, a odeš preko njega podijeliti će te na milijun komadića.

Marko :D ned 31.5.2015 23:22
golatificon kaže...

ja bio jedva 9. , vidim da neki imaju skin umjesto jednobojne podloge, kako to napraviti?

Lijepo. Ako hoćeš npr. Hrvatsku zastavu nazovi se Croatia, ako hoćeš NASA logo nazovi se NASA, a ako hoćeš pak 9GAG logo, nazovi se 9GAG. 

ContoNick uto 2.6.2015 20:31

Igra je zakon. Svaki dan okinem to barem 30 min (ajde 1h :D zarazno). Super je, jednostavna, fora.

Redovito sam u top 5 ovisi kakva je ekipa, ako igraju solo, onda se može, ako su u teamu na FFA onda ja malo teže (npr jedan jak, jedan slab te love uokolo dok te manji pokušava srediti onim zelenim što se dijeli na pola u tvom pravcu).

Ukratko super igra :)

Marko :D uto 2.6.2015 22:19

Haha, ja odigram igru sat vremena i kad me netko pojede odustanem i onda opet počnem igrat kad mi bude dosadno. Evo gotovo da sam se odviknuo od nje, evo trenutno nemam želju odigrati igru, dobro možda malčice želim... 

rooswelt1991 uto 2.6.2015 22:39

Ima dosta ekipe koja vara, pogotovo na single strani. Onako dođe njih par i onda se stalno zabijaju u jednog, dok on ne postane velik.

Malo je glupo, ali igra je inače vrh. Najbolje mi je kad uletim među 2-3 veća i nemam kud pa samo kucam o enteru i raspadam se na sve strane u nadi da će barem jedan preživjeti 

ContoNick sri 3.6.2015 10:18

@cod4gamer nije to ni loše (da popušio si sve ali opet kad bi prestao igrati ? :D ). Ovako se naljutiš i odeš (barem ja, isto rageam kad me disconnecta ali opet :) visio bi barem sljedećih 30 min i dalje tamo ...)

cod4gamer sri 3.6.2015 11:03
ContoNick kaže...

@cod4gamer nije to ni loše (da popušio si sve ali opet kad bi prestao igrati ? :D ). Ovako se naljutiš i odeš (barem ja, isto rageam kad me disconnecta ali opet :) visio bi barem sljedećih 30 min i dalje tamo ...)

 vec sam se zarazio igricom -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-