Vijesti by forumaši

Zone alarm i lažni virusi

robisierra92 pon 20.9.2010 23:18

Ako ste korisnik besplatne verzije firewalla tvrtke ZoneAlarm onda vas je sigurno u nekom trenutku proteklih dana dočekao pop – up prozor kojim vas softver obavještava da vam je računalni sustav u opasnosti. Opasnost predstavlja napast identificirana kao ZeuS.Zboat.aoaq, a koja je u stvari novi Trojanac koji krade bankovne lozinke i financijske podatke. Na sreću računalni sustav vam nije zaražen jer se samo radi o marketinškom triku ZoneAlarma. Ovim pop – up prozorom korisnike besplatne verzije žele nagovoriti da kupe onu ‘platnu’... više o tome ovdje KLIK

ihush uto 21.9.2010 11:16

- (nadam se...) da će netko tamo preko bare podići tužbu. Ako to naprave možda povičem Good Bless America's (judicial system)... no sumnjam.

eto, ovih par kapi mixane zagorske krvi ključa u meni Smijeh i viče NA SUD!!!

blacko uto 21.9.2010 12:39

Gamad smrdljiva!

 

I meni je iskočilo, vidi se da je marketinški trik, ali su mi toliko pali u očima da ću vjerovatno mijenjati firewall.

 

Jest da ga koristim skoro pa 10 godina, ali ne bu mene niko *ebal!

 

rambox uto 21.9.2010 16:04
robisierra92 kaže...

Ako ste korisnik besplatne verzije firewalla tvrtke ZoneAlarm onda vas je sigurno u nekom trenutku proteklih dana dočekao pop – up prozor kojim vas softver obavještava da vam je računalni sustav u opasnosti. Opasnost predstavlja napast identificirana kao ZeuS.Zboat.aoaq, a koja je u stvari novi Trojanac koji krade bankovne lozinke i financijske podatke. Na sreću računalni sustav vam nije zaražen jer se samo radi o marketinškom triku ZoneAlarma. Ovim pop – up prozorom korisnike besplatne verzije žele nagovoriti da kupe onu ‘platnu’... više o tome ovdje KLIK

A jesu budaletine prve klase, pravi nacin kak nekog nagovorit da uzme ionak nepotreban placeni program. Ko se samo tog sjetio neki genijalac vjerojatno ima takvih danas puno na žalost.Nevinašce Ja sam uvjek govoril da je taj Zone Alarm Free ništ koristi kad smo vec kod njega davno ga je konkurencija prešišala. Ona stara verzija Comodo Firewall Pro 2.4 koja je bila testirana u Bug, ak se ne varam je bila proglasena za najbolji izbor u onda davna vremena ne bez razloga meni se ta verzija više sviđa nego ova današnja onak po izgledu.Nevinašce Danas fala bogu imamo dost besplatnih dobrih Firewall-ova na izbor, pa se ne mora koristit ovakvo nakaradno cokljavo rješenje niti pod razno.Cool