Internet

YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

cesnjovka čet 18.7.2019 08:31
MSN kaže...

Ja koristim premium vec par mjeseci, najvise radi music, svida mi se aplikacija, a pretplata nije skupa ako se registriras u indiji pomocu vpn-a. Cijena tada iznosi oko 1,5 eura mjesecno.

 

 Sad sam se i ja spojio na Indiju VPN i cijena piše 129,00 INR jel to tih 1,5 eur mjesečno? Ali najviše me zanima koju si karticu stavio bankovnu? Jel može bit VISA kunska ili mora bit devizna kartica?

rambox čet 18.7.2019 13:12
Marko :D kaže...

YouTube Premium i Music od nedavno su dostupni i kod nas. Osim nas, na listi su se našli i naši susjedi; Slovenija, Bosna i Hercegovina te Srbija.

 

https://www.androidpolice.com/2019/07/17/youtube-premium-and-music-launch-in-13-new-countries-now-available-in-more-than-60/

Zelenaš je bio i ostalo badave,eto primjer jednog sitnog lokalnog benda za svadbe i pijanke.Ak imaš Gogl/Jubitu račun, samo upišeš bend i naziv albuma=desno skoči žaba sa popisom.

 

 

 

https://youtu.be/oLI5AHorxJ0

 

 

cesnjovka čet 18.7.2019 13:30
MSN kaže...

koristio sam revolut mastercard, nisam probao s nasim karticama

 

Da tih 129, ti je nekih 1,5-1,6 eura mjesecno

 Yup, nemam tu karticu ali probat ću ovu deviznu USD koja mi je i na PayPal-u sparena pa ću probat sa njom, ako iđe iđe a ako ne ko ga jbe, jer za 12kn bi se to isplatilo imat.Ali čuj njih nama traže 70kn lol  nisu normalni.

MasterG čet 18.7.2019 13:41

dakle ako imam youtube account i istim se logiram na komp, mobitel, tablet itd...platim jednom mjesečno taj premium i aktiviran mi je preko accounta na svim uređajima ili to ide ddrugačije? za ovih 10kn preko Indije brijem da bi uzeo, al 72kn...pa ovi su pukli...pljačka kao i HRT

cesnjovka čet 18.7.2019 14:35

Evo i meni bez po muke prošla pretplata na YouTube PREMIUM (još mi piše HR Premium) iako je Indijski account za 12,34kn kad pretvorim ovih 129 indijskih rupija  

Malo morgen bi im plaćao 72kn.

Šaljem i dokaz u vidu screenshota a ovo šta piše (besplatno probno razdoblje) to sam dobio free 2 mjeseca 

Nije ni problem otkazat u postavkama ali ako mi se pokaže zanimljivim kad malo istražim možda i ostavim za ovih 12kn...

Prošla mi je VISA USD PBZ devizna kartica koju koristim samo i posebno za plaćanja preko net-a na njoj nikad nemam neki prevelik iznos punim samo po potrebi.

cesnjovka čet 18.7.2019 15:23
MasterG kaže...

jel ti aktiviran i na mobu i na kompu? Možda je glupo pitanje jer je vezan za acc, ali moguće je da je i vezan za uređaj

 Dobro ti je kolega rekao vezan je za račun!

Evo screenshota sa mobitela: 

Čitatelj čet 18.7.2019 15:27

Pitanje - jel koristite neku Proxy stranicu da bi dosli do Youtube India, ili kako?

 

I ja bi sebi rado uzeo za probu na jedan mjesec, da vidim sta sve ima Youtube Premium (znam da VSauce ima posebne epizode samo za Premium clanove).

Hvala

cesnjovka čet 18.7.2019 15:33

Ja sam samo usmjerio NordVPN (kojeg sam dobio za par dolara lifetime account) na Indiju automatski ti se otvori YT Indija, i  ondje obavio registraciju stavio Indijske adrese tipa Delhi i neka ulica iz Delhia i Delhi Zip Code i ukucao ovu moju bankovnu za posebne situacije i čića mića gotova priča za par minuta, za sad funkcionira 

Marko :D čet 18.7.2019 15:41
cesnjovka kaže...

Evo i meni bez po muke prošla pretplata na YouTube PREMIUM (još mi piše HR Premium) iako je Indijski account za 12,34kn kad pretvorim ovih 129 indijskih rupija  

Malo morgen bi im plaćao 72kn.

Šaljem i dokaz u vidu screenshota a ovo šta piše (besplatno probno razdoblje) to sam dobio free 2 mjeseca 

Nije ni problem otkazat u postavkama ali ako mi se pokaže zanimljivim kad malo istražim možda i ostavim za ovih 12kn...

Prošla mi je VISA USD PBZ devizna kartica koju koristim samo i posebno za plaćanja preko net-a na njoj nikad nemam neki prevelik iznos punim samo po potrebi.

YouTube Premium nije vezan za regiju odabranu na YouTube-u, prije za IP adresu prilikom registracije. Ti možeš sebi postaviti regiju kao hrvatsku na YouTube-u, ali ako si došao s indijske IP adrese, naplatiti će ti uslugu koliko ona košta u Indiji.

MasterG čet 18.7.2019 20:51

aktivirao i ja preko hola extension za chrome...prošlo bez beda. Jedan mjesec free, a dalje piše 129 indijskih rupija...platio VISA PBZ (tekući) svojom karticom sa nekom izmišljenom adresom iz Delhia....baš ću pratit da li će se naplatiti 12kn ili 72kn

Čitatelj čet 18.7.2019 20:56

Dodao sam ThunelBear VPN Firefox Addon - s njim odabrao India,

otvorio stranicu, upisao broj MasterCard kartice,

nagooglao adresu Microsofta India (LOL)

i to je to.

 

Sad pise da imam dva mj. besplatno, a nakon toga mi naplacuju s kartice iznos od 129 Rupija (trenutno 1.66€) mjesecno.

 

Ako sam dobro shvatio - to je to?

 

cesnjovka čet 18.7.2019 21:12

Sve ste dobro napravili neće vam naplatit 72 kunića sigurno. I da dva mjeseca su free...

Još se mora (govorim za android mob) skinut posebna aplikacija zove se YT Music i ako već prije imate aplikaciju instaliranu na mobitelu samo za YouTube,sad samo otvorite tu novu YT Music i netreba nikakv login sve automatski prepozna i imate nešto ko Spotify, samo app za muziku.

Čitatelj čet 18.7.2019 21:38

Nadam se da ce u slucaju promjena cijena, Youtube javiti mailom o promjeni.

A ionako u prosincu moram ukucati novu karticu, jer ova istjece. Inace MasterCard Pre-Paid,

napunim koliko mi treba, nikad vise od 200€, i to je to. Pa da i naplate vise, ne mogu me oderat.

MSN pet 19.7.2019 07:51

Drago mi je da su i drugi iskoristili ovu "ponudu".

 

Znaci ja to koristim 4 mj i radi odlično, prije sam morao koristiti vpn da koristim YouTube music, samo skinite pjesme su radile bez vpn, sada to radi Super. 

 

Nije po uređaju, nego po računu, tako da možete koristiti odjednom na mobu, kompu...

 

Također s tom pretplatom, možete i gledati YouTube originals, tipa serije Cobra Kai. 

 

Za 12kn defitivno se isplati, znaci nema reklama, dobar music streaming service, youtube originals. 

 

Ako ima tko kakvo pitanje, pitajte ovdje ili mi pošaljite poruku 🙂

 

Također možete za nekih 16 kn imati i "family acc", ja to nisam nikad probao, možete imati 5 računa na 1 pretplatu, pa je onda nekih 3 kn po osobi.