Vijesti by forumaši

TorrentReactor kupio i preimenovao ruski gradić

eterna luchar uto 10.8.2010 15:37

TorrentReactor je kupio ruski gradić pod imenom Gar i preimenovao ga u TorrentReactor, ovo još nije službeno potvrđeno, iz TR kažu da je prva namjera bila humanitarnog karaktera (how yes no), da planiraju poboljšati infrastrukturu i uvjete života ljudima koji većinom žive od poljoprivrede...

 

LINK

 

lzgr sri 11.8.2010 12:11
alien kaže...
lzgr kaže...

mogli su kupiti pripijat...

i šta s njim? uzgajat rajčice obogačene radijacijom?

Stalker rajčice Smijeh

Paa...ništa s njim preimenovat ga u torrentreactor (torrent traktor)

Mogli bi prodavati stalker collectors edtition - uz njega dobiješ kartu za obilazak pripjata! http://www.bug.hr/d.tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif

 

EDIT: Pogledajte ovo:(slika)

Stoja pet 13.8.2010 01:55

Heh, kažeš ja živim u torrent reactoru, a frend mi živi u Partisu. A obitelj mi se preselila u DemonoidSmijeh 

 

Samo da naša vlada to ne vidi pa da počne prodavati imena naših sela i gradova pa ćemo živiti u svačemu...

brixy pet 13.8.2010 02:33
ZDS kaže...

Ovo je vjerovatno neki marketinški trik.

Normalno da je marketing - ali stvarno ono - kao ja ću ti pomoći,

a ti ćeš nositi moje ime tj. skini gaće!

 

Iliti ja živim u ulici Konzumova 3(dogodine Kerumova 8), a moj prijatelj u McDonaldsova 6 i sve to u gradu, ma kako neznate -

CocaCola City, odmah do Reebok County u državi Dolce&Gabbana!

Glavni grad je Google sa glavnom ulicom Avenija Todorića!

Inače u ratu smo sa Republikom Apple Store koja je još u ratu sa SFR Ubuntu gdje su stacionirane

mirovne snage Microsoft Windows Peacekeepers(MWP).

I svi skupa volimo M&M's bombone!

 

PEACE!

 

P.S. Koristite Durex!

AlienWare1 pet 13.8.2010 09:45
Stoja kaže...

Heh, kažeš ja živim u torrent reactoru, a frend mi živi u Partisu. A obitelj mi se preselila u DemonoidSmijeh 

 

Samo da naša vlada to ne vidi pa da počne prodavati imena naših sela i gradova pa ćemo živiti u svačemu...

I ti svi gradovi su u jednom malom zaljevu zvanom "The Pirate Bay" Smijeh.