Vijesti by forumaši

Testirajte internet explorer 9

robisierra92 ned 4.7.2010 18:01

MS je prje nekoliko dana izbacio testnu verziju IE 9, kako kažu najomraženijeg web preglednika.

 

cijeli članak možete pročitati i skinuti testnu verziju ovdje: LINK

 

edit: ja ga nisam isprobao, niti ne namjeravam Cool pa tko voli, neka izvoli..

deadman ned 4.7.2010 19:20

Evo, ja sam ga skinuo.Cool

Prvo što uočite kada ga otvorite je da nema trake s naredbama (Back/Forward gumba, adresne trake itd.), to će se naravno dodati u finalnoj verziji.

Otvaranje stranica je znatno brže nego u prijašnjim verzijama, ali ima puno bugova. Trebao sam 3 puta kliknuti na OK gumb da bi se počela otvarati stranica.

Moj zaključak je da se još uvijek ne može govoriti o tome kakav će na kraju biti IE9 jer je ovo još uvijek razvojna verzija i programeri ga trebaju dovršiti.

 

Kečko pon 12.7.2010 11:17

Malo ste presubjektivni, Microsoft napokon opet ulaže više truda u browser, ako hoće imati najkvalitetniji browser napravit će ga, mislim da za to definitivno ima resurse, samo treba čekati i vidjeti što će se desiti, ali predviđam totalnu smjenu na tržištu kroz neko vrijeme...

logic pon 12.7.2010 11:49
trackmanijak kaže...

Ajde, budem ja. (Iako, FUJ IE!)

EDIT: a možda i neću, to je samo 3. verzija previewa, a pola tih p!izdarija traži grafičku (koju ja nemam).

Kako mislis nemas graficku?????????

deadman kaže...

Ne bi vjerovao koliko je brz. Po meni je sporiji samo od Opere i Chromea.

Pa od cega je brzi onda?

rustweaver pon 12.7.2010 14:27

Ajde logic ne gnjavi covjeka zbog nespretnog odabira rijeci...

 

Sto se tice ovih brzina, pa ako je sporiji samo od chromea i opere, onda mora biti brzi od firefoxa, safarija, conquerora, k-meleona... ima puno browsera Smijeh