Vijesti by forumaši

Skype 5.0 ugledao svjetlo dana

F1-IVO čet 14.10.2010 21:30

Najpopularniji voip program (sa podrškom za IM) dostupan je u svojoj novoj verziji 5.0!

Od sada uključuje i podršku za društvenu mrežu Facebook te još neke zanimljivosti.

Potpunu listu značajki možete pogledati na službenim stranicama Skypea. Novu verziju možete preuzeti ovdje.

Tionio čet 14.10.2010 21:42

Zasto si tako protiv facebook-a? sta fali da su dvije drustvene mreze postale kompatibilne? ne vidim tu neki prevelik razlog da ostanem na starijoj verziji! osobno sam imao facebook, vise ne..al bas da me to odbije da koristim novu verziju neodoljivog skype-a.!? :)

EDIT: evo sad sam ga i instalirao, taj facebook se ni ne primjeti na prvu ruku..a i nemora bit aktiviran! ;) bitno da je skype ostao SKYPE!

Skizzy čet 14.10.2010 21:50
F1-IVO kaže...
danfa123 kaže...

Ja čim sam vidio Facebook odustao sam. Ostajem na dobroj staroj 4.2 verziji:)

Ma taj facebook mi vec ide na ***** skoro na svakom web (Podijeli ovo sa svojim prijateljima ma epic) onda sad poceli to g*vn* stavljati i u programe.

U sta se taj Facebook pretvorio Izlanuo se

strahec.luka uto 26.10.2010 13:40

ne znam di da postavim ovo pitanje pa ću ovdje.

di ima i KOJI je najbolji DECT skype telefon za kupit u hrvatskoj.

 

naime, vidija sam da za 4,99 ojra misečno se ima do 10.000 minuta razgovora prema fiksnim mrežama u hrvatskoj, a kako moji doma nisu vični računalu a jako vole pričat uzea bi im ov pa ne bi ni skužili razliku.

 

jel ko koristi ovo i je li to stvarno 5 ojra ili ima nekih dodatnih troškova??

 

e da ,ako je onda bi i uzeo ovo internacionalne pozive za 7 eura.

 

hvala!!

karakteran uto 26.10.2010 15:05

svi koji još niste updateovali najnoviju verziju ostanite na staroj. meni je žao što sam uvijek redovito updateao skype i sad sam naletio naminu: s vremena na vrijeme tokom razgovora zna ispuštati zvuk koji para uši iako mi je smanjen ton na oko 25% jačine.
vidio sam da na skype forumu drugi korisnici imaju taj problem još unazad dvije godine, no meni se zalomio tek s novom verzijom. kakav peh jer skype koristim svakodnevno po par sati video konverzacije.
vi koji ga niste updateali ostanite na staroj verziji, a to sa FB nema nikakve veze, to se i ne primjeti. inače nemam FB account.

Plahi uto 26.10.2010 17:06
karakteran kaže...
svi koji još niste updateovali najnoviju verziju ostanite na staroj. meni je žao što sam uvijek redovito updateao skype i sad sam naletio naminu: s vremena na vrijeme tokom razgovora zna ispuštati zvuk koji para uši iako mi je smanjen ton na oko 25% jačine.
vidio sam da na skype forumu drugi korisnici imaju taj problem još unazad dvije godine, no meni se zalomio tek s novom verzijom. kakav peh jer skype koristim svakodnevno po par sati video konverzacije.
vi koji ga niste updateali ostanite na staroj verziji, a to sa FB nema nikakve veze, to se i ne primjeti. inače nemam FB account.

Meni se isto događa na staroj verziji da usred razgovora ko neki čudni bas udari 3-4 puta, jako iritantan i jako glasan. Zna netko gdje je problem?

Zdravac uto 26.10.2010 19:40
strahec.luka kaže...

ne znam di da postavim ovo pitanje pa ću ovdje.

di ima i KOJI je najbolji DECT skype telefon za kupit u hrvatskoj.

 

naime, vidija sam da za 4,99 ojra misečno se ima do 10.000 minuta razgovora prema fiksnim mrežama u hrvatskoj, a kako moji doma nisu vični računalu a jako vole pričat uzea bi im ov pa ne bi ni skužili razliku.

 

jel ko koristi ovo i je li to stvarno 5 ojra ili ima nekih dodatnih troškova??

 

e da ,ako je onda bi i uzeo ovo internacionalne pozive za 7 eura.

 

hvala!!

Aha,radi kao vurica.

 

Ja imam subskripšn "Unlimited Europe", svaka 3 mjeseca mi skine sa kartice cca 15 € i zovem do mile volje na fixne linije.

 

S obzirom da ga imam i na iPhoneu - vrlo korisno i jeftino. (jedino mi šteka na 3G mreži)

 

Inaće, na svom accountu na skype stranicama vidiš i ispis brojeva koje si zvao, a možeš složiti svoj broj mobitela kao prikaz broja kada zoveš nekoga.

 

Isto tako možeš preusmjeriti skype poziva (dolazne) na svoj broj telefona iz fixne mreže - besplatno!

 

Stvarno jeftino i funkcionalno.

 

Za dect neznam - google is your friend! Namigiva

enloz uto 26.10.2010 19:56

gle.. nije da sam lijen, nego jednostavno ne bih bolje mogao objasniti 

 

http://www.skype.in/intl/en-us/features/allfeatures/group-video-calls/#

(pogledat video "How it works")

 

- video group call je u beta fazi

 

[recommended]

- 1024 kbit/s download or more

- Core2Duo 2 GHz processor

 

 

@zdravac, i ja također imam unlimited europe, vrlo zadovoljan cijenom a zovem u hr, swic, ger...

 

EDIT:

nikad nisam imao problema sam tonom...

jedino što mi nedostaje je skype fiksni broj, tj da ljudi sa mobitela me mogu nazvati na skype... što je podržano u 30tak zemalja, hr naravno nije u tom popisu