Vijesti by forumaši

RockMelt - novi web preglednik

sirka666 pon 8.11.2010 15:18

Moga bi postat popularan samo zbog spoja sa društvenin mrežama. Iako teško da će oduzet nešto previše korisnika. Po videu mi se ne čini loš, malo mi se ne sviđa šta je sučelje skoro isto ka u chrome. Posla san pozivnicu pa ćemo vidit šta će bit od toga.

Softwer uto 9.11.2010 06:14
fighterZu kaže...

RockMelt je novi web preglednik koji se bazira na društvenim mrežama. Napisan je u Google Chrome open source varijanti Chromium.Dostupan je za windows  i mac računala, no trenutno je u testnoj verziji. Svoju pozivnicu možete zatražiti na službenim stranicama preglednika.

 

Izvor: Link (na linku se nalazi i video sadržaj rada ovog preglednika)

 

Slican Google Chromeu samo sto nije Google Chrome..... :D :D

paranoid uto 9.11.2010 16:38

Prvo se Ubuntu počeo bazirat na društvenim mrežama pa onda stavi IM programe s protokolima za povezivanje s druptvenim mrežama...

Sad browser kojem je cilj da korisnici imaju facebook kao homepage.

 

WTF?!

Don Kihoty uto 9.11.2010 19:33

Da, Flock je tu već dugo s nama, FF based browser,

također je još par dobrih FF based browsera već dugo s nama, popularni Wyzo,

ujedino i Torrent klijent.

 

Osobno, mislim da je ovo Chrome sa Social Network addonom/upgradeom.

Što se meni osobno NE SVIĐA. Mrzim socijane mreže.

 

Forum mi je dovoljna socijalna mreža, volim razgovarati samo s ljudima s kojim

dijelim struku i koji imaju IQ veći od razine temperature zraka.

 

Hvala ali ne hvala, Chrome i FF su mi dovoljni.

Kruno_21 pet 12.11.2010 23:57
sirka666 kaže...
Kruno_21 kaže...

Jel ima tko invite?

Probaj odavde skinit ako ti uspije, taj su link meni poslali u mail pa nisan siguran jeli svi mogu skidat priko njega.

Pa da jesam, i sve fino instaliram i kad unesem accountat pise only a few people are using rockmelt right now. leave us your info at www.rockmelt.com and we ll hook you... a ostavio sam jos prije dva dana i cekam. al svako tko ima rockmelt ima 3 invitea, jel imas mozda ti ? :D

drnde sub 13.11.2010 00:06

Jej, još jedan web-kit baziran browser koji nikad nece dozivjeti neku popularnost te ce propasti

kad dosadi developerima, a nikoga nece biti ni najmanje briga {#}

 

Bolje bi bilo da su utroseno vrijeme koristili da naprave add-on za chrome...

Kruno_21 sub 13.11.2010 00:13
drnde kaže...

Jej, još jedan web-kit baziran browser koji nikad nece dozivjeti neku popularnost te ce propasti

kad dosadi developerima, a nikoga nece biti ni najmanje briga {#}

 

Bolje bi bilo da su utroseno vrijeme koristili da naprave add-on za chrome...

Hm. mozda si u pravu, al ovaj preglednik po meni se cini ima veliki potencijal, koristio sam prvo mozillu, pa operu i sada chrome, i najvise mi pase chrome, ali i opera, ali zbog brzine i problema koje nekada opera ima sa flashom definitivno chrome..

sirka666 pon 15.11.2010 20:20
Buffer Overflow kaže...

Upravo ga instalirao i moram reći da je odličan. Meni koji poslovno koristim facebook i twitter služi vrhunski. A pošto je baziran na chrome-u brzina ne izostaje.

Da, slažen se u potpunosti. Jedino dosad nisan uspija nać u njemu notifikaciju za inbox poruku, ako to uopće postoji.

I na ovom mom malom ekranu izgleda dosta zbijeno ali na većima je perfektan. Preporuka svakako.

icecold pon 29.11.2010 18:43

Evo isprobao sam ga.

I ne sviđa se nešto posebno, više je za FB fanatike. (a i social network fanatike koji stalno vise online)

A i ovaj browser je samo Chrome sa add-onima za socijalne mreže.

 

Dobro mi izgleda implementacija chata, ali ipak ne radije mi je koristiti običan browser. (FF)

 

marinn95 pet 7.1.2011 12:35

iskreno? ODLIČAN ! :D

kada sam vidio intro video o onom stancicu odma sam znao da je nesto dobro jer govori o prijateljstvu, zajednickom stvaranju, necega cime se mozes ponositi :D

ugl. svakako preporucam svakome i da iako mu je vecina implementacija za Facebook i Twitter ne znaci da nemoze posluziti za Youtube ili slicne web servise, tj. to je u suvstini social network browser kojem ne manjka ni brzine ni izgleda te ga upravo takvog trebamo smatrati, jednostavnog :)

i da, pm za invite imam 7 komada {#}