rustweaver pet 3.12.2010 01:18
pbandov kaže...

zanimljivo.....nerade mu pumpe i generatori, motor izvađen.......baš i nije puno koristan....^^

Samo to!? Pa to je onda odlican deal. Nije problem u motoru, generatorima i pumpama, tko bi si mogao priustiti taj nosac lagano bi nabavio i odgovarajuce dijelove. Problem je u nenabavljivosti. Nemoguce je kupiti nesto takvo u ispravnom stanju (tko bi tebi, civilu, gradio vojni nosac?), ali je moguce popraviti neispravno.

Darky pet 3.12.2010 10:22
pbandov kaže...

zanimljivo.....nerade mu pumpe i generatori, motor izvađen.......baš i nije puno koristan....^^

kinezi iz honk konga su kupili jedan takav stari francuski nosač.

I napravili disko i kockarnicu u njemu, izađe van lokalnih državnih voda i slobodno kockaju i ne moraju platiti poreze....

 

PureEntity pet 3.12.2010 10:26

Nije bitno sto nema motor i te stvari, da imam novca uzeo bih ga, parkirao negdje na Jadranu blizu obale,  i preuredio u ultra-mega-cool plutajuci hotel-restoran-disco na nekoliko levela-night club-i ostali popratni sadrzaj.Gornji dio bi bio sa terasama, party povrsinama-bazen i tako to.

 

Predobro....

 

 

 

PureEntity pet 3.12.2010 10:26
Darky kaže...

kinezi iz honk konga su kupili jedan takav stari francuski nosač.

I napravili disko i kockarnicu u njemu, izađe van lokalnih državnih voda i slobodno kockaju i ne moraju platiti poreze....

Eto, prestigao si me, to je to.

pbandov pet 3.12.2010 15:05
Darky kaže...
tpg kaže...

imam ja jednog takog,al sad je u hangaru popravljase

de ga parkiraj tamo u piran da im zauzmeš 98% mora {#}{#}

tu može biti velikih carinskih problema, ako trebaš na wc na drugu stranu broda trebat će ti putovnica....^^