Vijesti by forumaši

Iphone podložan samozapaljenju (2. dio)

Štefek pet 9.7.2010 13:43

Više dop...ila ta pisanja o ajfonu. Em nema signala, em se raspada, em mu ekran ima žute točke, em gori sam od sebe... A gle čuda ekipa ga kupuje i dalje. Mislim da neki pokušavaju jeftinim forama promovirati svoj sajtove i blogove.

 

Vlasnik sam ajfona 2G i 3G. Prije nego sam ih kupio također sam čitao raznoraznim katastrofama koje su vezane uz mobitel, kad gle čuda prošlo godinu dana mobitel još uvijek normalno radi.

 

Ljudi Get a life, to je samo običan mobitel. Nemre letiti, s njim nebudete postali pametniji niti zgodniji. Dajte više ohladite sa tim skandaloznim stvarima vezanim uz običan mobitel.

 

Kome se sviđa nek ga kupi, a kome ne, hvala bogu izbor je barem danas širok.

pod009 pet 9.7.2010 13:44
tnakir kaže...

Ima li jos nesto sta su zaebali?

Bolje pitanje: Ima li išta šta nisu zahebali?

Jedino što mi se sviđa kod Iphone 4 je to što je doar za surfanje (a naravno ne podržava flash)

xxxxx pet 9.7.2010 13:50

Mislim da su to izmišljotine.

Ne volim apple ali stvarno što je previše previše je.

Pa nisu valjda toliko glupi da tako unište svoj proizvod da ništa na njemu nevalja.

Još će se pročut da je radioaktivan pa će ga kupovat Al-Qaeda da napravi atomsku bombu...

crowap pet 9.7.2010 15:39
xxxxx kaže...

Mislim da su to izmišljotine.

Ne volim apple ali stvarno što je previše previše je.

Pa nisu valjda toliko glupi da tako unište svoj proizvod da ništa na njemu nevalja.

Još će se pročut da je radioaktivan pa će ga kupovat Al-Qaeda da napravi atomsku bombu...

Slažem se potpuno.Ok sigurno kao i svaki uređaj ima mana ali da ima toliko loših stvari to je ipak malo teže za povjerovati..