Vijesti by forumaši

Facebook se zatvara 15

Mentalist ned 9.1.2011 13:16
dedaa kaže...

Kreten bi mogao zakljucit da je ova vijest lazna, sta mislite da se netko samo tako zeli odreci silnog profita jer "zeli vratiti stari zivot"?

 

{#}

Netko bi malo bolje razmislio i shvatio da stvoritelj Facebook-a sada ima toliko novca da kad bi izmjenjivao najbolje prostitutke svaki 3.5 minuta, cijeli svoj zivot bez prestanka (bez da jede i spava) i svakog mjeseca da kupovao vrhunski auto, opet bi to mogla raditi i njegova djeca cijeli zivot, dok bi mu unuci vodili normalan zivot (ali nikad ne bi nista radili)...

 

Koja je poanta zezanja sa Facebook-om? Ja bih ga prodao Google-u.

DommY ned 9.1.2011 13:27
Mentalist kaže...
dedaa kaže...

Kreten bi mogao zakljucit da je ova vijest lazna, sta mislite da se netko samo tako zeli odreci silnog profita jer "zeli vratiti stari zivot"?

 

{#}

Netko bi malo bolje razmislio i shvatio da stvoritelj Facebook-a sada ima toliko novca da kad bi izmjenjivao najbolje prostitutke svaki 3.5 minuta, cijeli svoj zivot bez prestanka (bez da jede i spava) i svakog mjeseca da kupovao vrhunski auto, opet bi to mogla raditi i njegova djeca cijeli zivot, dok bi mu unuci vodili normalan zivot (ali nikad ne bi nista radili)...

 

Koja je poanta zezanja sa Facebook-om? Ja bih ga prodao Google-u.

lol odkud to znas?

to si ti izracunao ili? :PP

Lazoooo pon 10.1.2011 19:16
tadic kaže...

Mislim da njegovim zatvaranjem nista nebi izgubili! Bio bi jako sretan,jer bi se mnogo ljudi koje poznajem spasilo ovisnosti i vratilo u normalan zivot.

A i vjerujem da bi nas oživilo sasvim,moj jedan kolega,on je imao  fejs,još od 2008,a 2009 se zakleo da će ga deaktivirati,i je,sada normalno živi,no prije je bio totalno lud,i opičen,a spasio ga je PSIHIJATAR,naravno da je bilo ukidanja fejsa psihići bi imali veći promet,bar ja tako mislim.

perkoxcar pon 10.1.2011 19:21
Mentalist kaže...
dedaa kaže...

Kreten bi mogao zakljucit da je ova vijest lazna, sta mislite da se netko samo tako zeli odreci silnog profita jer "zeli vratiti stari zivot"?

 

{#}

Netko bi malo bolje razmislio i shvatio da stvoritelj Facebook-a sada ima toliko novca da kad bi izmjenjivao najbolje prostitutke svaki 3.5 minuta, cijeli svoj zivot bez prestanka (bez da jede i spava) i svakog mjeseca da kupovao vrhunski auto, opet bi to mogla raditi i njegova djeca cijeli zivot, dok bi mu unuci vodili normalan zivot (ali nikad ne bi nista radili)...

 

Koja je poanta zezanja sa Facebook-om? Ja bih ga prodao Google-u.

Ti mišliš da on nešto radi u toj cijeloj priči ?! LOL

Lazoooo pon 10.1.2011 19:24
dedaa kaže...

Kreten bi mogao zakljucit da je ova vijest lazna, sta mislite da se netko samo tako zeli odreci silnog profita jer "zeli vratiti stari zivot"?

 

{#}

Dobro šta oni s {#}u koji k{#}c,samo podje{#}ju narod da je fejsbuk gotov,pa onda nije,s{#}u da im golubica sra{#}ca zavidi u PM

MrBlc pon 10.1.2011 19:45

Moj prijedlog za novu Bug nagradnu igru: pobjednik je sljedeći forumaš koji otvori novu temu o navodnom gašenju facebook-a, a da nema stvarno provjerenu, službenu informaciju, a nagrada je jedan kartončić upozorenja!

 

Obrazloženje: vijest je već napisana i na forumu i u vijestima forumaša, te je već demantirana.