Vijesti by forumaši

Duke Nukem Forever premijerno predstavljane danas?

Dad0 pet 3.9.2010 12:32

Glasina koja se pojavila prošli mjesec je istinita. Gearbox radi na dovršetku igre Duke Nukem Forever, a predstavljanje igre bi trebalo biti danas u Seattleu na PAX sajmu.

 

Na sajmu bi trebao biti predstavljen veliki demo igre, a igru Gearbox pravi na temeljima koje je ostavio 3dRealms dakle samo ju dovršavaju ne prave sve ispoćetka tako da bi igra trebala biti napravljena na tom enginu.

 

Evo i moj izvor:

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=262868

vlad0 pet 3.9.2010 19:39
Deus ex machina kaže...
vlad0 kaže...

Arghr. Ne vjerujem ovo, koji papci. Viče

Sta sam propustio???

 

Ja sam gledao onog tipa kako igra, nabio je sacmaricu Pigu u njusku... omg :-D Jedva cekam :-D

 

Nisu snimali prezentaciju do kraja... Kao u stilu, you'll probably find this on Youtube anyway. Cool

Deus ex machina pet 3.9.2010 19:46

Evo, interview... to necu ni gledat nego procitat sazetak u nekom clanku.

Dojmovi, anyone? :-D

 

Mislim, ovo sto su oni igrali smo vidjeli po filmicima i teaserima vec bilijun puta. Meni izgleda dobro, nemam dume sta je onaj debeli bulaznio o 'graphics need polishing'. Nekako mi se cak cini da je i feeling igre bas odlican, zapela mi je za oko ona scena pri pocetku, kad se pig zaletio na Djuku a ovaj ga opalio sacmaricom po nosu. Bas fenomenalno.

 

Ostatak sto sam vidio, cini se ko normalan FPS. Standardna oruzja iz DN3D. Fora je bilo ono crtkaranje po ploci, ali nisam skuzio da li je to dio gameplaya ili ne.

Nigdje nisam vidio striptizete, sise, "Give me some sugar baby" i slicno :-D Nadam se da se nece ustrtariti i da ce ici na R-rating :-D

Nisam vidio ni vozila, nazalost :-(

 

Uglavnom, bila prosjecna ili ne, ovo cu kupit i igrat 1000%, ovo je dio povijesti koji se jednostavno NE SMIJE propustiti.

Weky pet 3.9.2010 19:49

Meni se sve dopada, al samo bi jednu stvar volio da bude barem jednaka kao u prvom djelu - A to je nevjerovatni smisao za humor. Ono, sprdanje sa Quakeom II je bilo legendardnoSmijeh

 

Ma samo da izađe, i da je igrivo, to je to. Đuka je legenda, jedino mu parira ozbiljni semOsmijeh

vgetik pet 3.9.2010 19:55
Deus ex machina kaže...

Evo, interview... to necu ni gledat nego procitat sazetak u nekom clanku.

Dojmovi, anyone? :-D

 

Mislim, ovo sto su oni igrali smo vidjeli po filmicima i teaserima vec bilijun puta. Meni izgleda dobro, nemam dume sta je onaj debeli bulaznio o 'graphics need polishing'. Nekako mi se cak cini da je i feeling igre bas odlican, zapela mi je za oko ona scena pri pocetku, kad se pig zaletio na Djuku a ovaj ga opalio sacmaricom po nosu. Bas fenomenalno.

 

Ostatak sto sam vidio, cini se ko normalan FPS. Standardna oruzja iz DN3D. Fora je bilo ono crtkaranje po ploci, ali nisam skuzio da li je to dio gameplaya ili ne.

Nigdje nisam vidio striptizete, sise, "Give me some sugar baby" i slicno :-D Nadam se da se nece ustrtariti i da ce ici na R-rating :-D

Nisam vidio ni vozila, nazalost :-(

 

Uglavnom, bila prosjecna ili ne, ovo cu kupit i igrat 1000%, ovo je dio povijesti koji se jednostavno NE SMIJE propustiti.

  Da i mene se to dosta svidjelo, izgleda da će animacija biti na vrhu. To dosta fali u tim igrama da nekog možeš tako istinktivno opalit i još te gestikulacije rukama daje neku prirodnost i unesete u sam karakter.

Deus ex machina pet 3.9.2010 20:14

Ono sto me posebno veseli je cinjenica da je Gearbox dokazao sam sebi profitabilnost single-player igara kroz DLC-ove, putem Borderlandsa (dobro, igra podrzava multiplayer).

Dakle, mogli bi slican model primjeniti na Djukicu :-D Odrzavati ga zivim mjesecima kroz DLC-ove :-D

 

Kad si pomislim.... Brink... Batman: AC.... DNF.... pa di ide ovaj svijet, odjednom samo dobre igre na trzistu :-D :-D